Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

kanada je super ale chalani ratajte ze je aj dost draha, narazam hlavne na dane a z toho sa odvijajuce problemy. ale je to jedna z najkrajsich zemi kde som doteraz bol...

cestujem vela a som doma raz za par rokov a opet idem prec takze u mna je opustit SVK minimalny problem. Vratit sa domov je celkom pekny pocit ale ten ma prejde po prvom tyzdni takze.... (balim a opet niekde idem....)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Naozaj nikdy nezabudnem na pamätnú vetu kolegu na parkovisku v Atlante, kde sme boli spolu asi na 5 mesiacov a keď vyhlásil: "Myslím, že by som si tu zvykol..." a vzápätí dodal: "...keby že sa tu narodím..." :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

Ja som sa narodila v totalne nudnej dedine na kraji Slovenska, kde sa okrem kompu neda nic normalne robit. Strasne rada cestujem a nato ze mam 15 som bola uz klasika v Cechach, madarsku, Chorvatsku, ale aj v Holandsku, Belgicku, Luxembursku,Nemecku... Rada by som odisla zo Slovenska, ale este som nenasla krajinu v ktorej by sa mi pacilo viac ako tu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odísť do zahraničia nie je len tak. Čím neskôr človek odíde tým je to ťažšie. Ale aj to je individuálne.

Ja tu mám kopu známych pre mňa by to bolo dosť ťažké. U mňa je bežné že každý deň niekomu zavolám aby sme išli niekam von. V cudzine by som komu volal?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Má tu niekto niečo proti Škótsku??? Ak pôjdem do zahraničia, jednoznačne chcem ísť na ostrovy, Škótsko je môj sen. Asi ma omrzí, keď tam budem sama a stále bude len liať a liať... ale chcem tam ísť pozrieť. Myslím, že nebudem mať problém odísť zo Slovenska, ja by som šla aj hneď. Teším sa na odchod z domu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Urcite ano......mimo slovenska som bol sice v kuse prec najdlhsie asi 4 tyzdne,ale myslim ze by som to zvladol aj na ovela dlhsie.Jasne ze by mi to tu chybalo :lol: >rodina,kamarati,znami ale nejaky pohodovy ostrovcek niekde v strednej amerike {napr.Jamajka :) } alebo v oceanii by bol faaajn :) ved telefon este stale existuje ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď už na samotke na ostrove, tak bez telefónu. Síce net by tam mohol byť... hm

Nech mám pokoj - knihy, fajčivo, nejaké zásoby chľastu a zapaľovače.

Dobre, po roku by som scvokla

To sme to dopracovali :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Myslim ze odpoved na otazku ci by som dokazal odist je ANO! Dokazal by som zit aj niekde inde... A kde? No to je diskutabilne, ale je vela miest na svete ktore sa mi pacia a spominam s radostou na cas straveny v nich! Je pravda ze na SK mam mojich najblizsich, ale existuje predsa net a ine komunikacne formy takze by som s nimi ostal tak ci tak v kontakte, no a prist sem raz za cas na "navstevu" by myslim nebolo az tak nemozne... Alebo ak by mal niekto cestu okolo mojej destinacie, tak neni problem aby aj niekto navstivil mna!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som nedokázala odísť žiť niekam preč. Vôbec si neviem predstaviť čo by som tam robila. Možno keď budem úplne sama (nebudem mať rodičov, nikoho) tak sa niekam odvážim na staré kolená (tak po 40-tke), ale určite by som tam nezapadla, nevydržala by som tam dlho. A nemám rada multikulturalizmus. Záleží od toho akí ľudia by tam boli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov