Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

dnes som zistil, ze clovek ked si chce pozriet starwars od zaciatku do konca (pribehovo nie podla datumu natocenia) tak sa musi dost obrnit pri tom prechode z 3ky na 4ku aby si nepomyslel aky to je brak ta 4ka co sa mne dnes skoro stalo, prvych 15-20 min som na to cumel ako tlk ked vcera som dopozeral trojku... a to som 4ku videl aj ked velmi davno, tusil som co ma caka, toto bolo dost prekvapenie... ale nastastie som si zvykol, takze prepadak sa az tak nekonal :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tu je jeden moj prispevok este zo stareho fsp k terminatorovi 3:

 

v dost vela veciach sa aj T3 odlisoval od predoslych casti, na niektore veci vsak nezabudol,aj ked ich pozmenil.

 

T1 a T2 sa odohrávali prevažne v noci, pokým T3 z vačšej časti cez deň.

Inak je zaujimave že prichod terminatorvo bol vždy v noci...

 

v T1 aj v T2 zaverecnemu finale predchádzala scéna s kamiónom. V T1 aj v T2 riadil kamión vzdy zly terminator, v T3 bola scena s kamionom spomenuta a načrtnuta iba okrajovo ked unikali z cintorína a stretl isa s kamiónom.Tu sa m inepáčilo že J.Mostow nedodržal tradiciu, tak isto ako s tou tmou.

 

T1 aj T2 mali typický koniec kde porazili zlého terminátora, v jednotke bol stlačený v lise Sarou Connorovou, v Dvojke prezmenu odpalil T1000 do tej sračky T101, v Trojke trapna metafora na jednotku ako bol T-X stlačený pod tymi dverami za pomoci T101...

 

inak niekolko postrehov z T3:

 

scena na WC kde sa bije T-X s T101, rozbijaju hajzle ,vsade strieka voda naokolo, ale ani na jednim z nich nie je ani kvapka vody,zaujímavé

scena konci tym ze T-X skopne hlavu T101 ktoremu potom hlava visi na kablikoch a potom si ju zas nasadi jak pytel na krk a veselo funguje dalej, pekna blbost, toto si mohli odpustit...

 

viac ma momentálne nenapadá

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bez urazky, ale toto nie su dovody na prepadak filmu ;) Ty si akurat konzervativny typ cloveka...nic ine :lol: Nad tymi vecami som ani neuvazoval, ze ci bola tma a podobne typy......je sice fakt, ze T3 neni nic moc, ale to uz skorej berem ako absolutnu kravinu T2.......no neni to slahnute? Robot z tekuteho kovu, alebo co to je? :) Skorej to je taka hovadina......Ale na druhu stranu....T2 ma taku atmosferu, ze jednoducho najlepsi Terminator, ktory sa mi lubil....T1 je klasika, ale radsej som mal boj robota s "robotom" :) T3 je uz taka dorazacka, ktora sa nezdarila, ale dala sa mrknut.......zachranil to ten zaver!!! Konecne natocia 4 diel, kde budu konecne spolu bojovat masiny proti ludom.....a prave to som cely cas ocakaval od Terminatora...a nie tu trapnu nahanacku v minulosti ;) Konecne poriadne boje budu!!! ;) Uz teraz tesim na T4......uz len dufat, aby to nezvorali...co je dost pravdepodobne, kedze to bude filmovy trhak ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som nenapisal, ze hento su dovody, preco si myslim ze to je prepadak, napisal som iba to co som si vsimol.

 

 

 

ale ked chces relevantny dovod preco je prepadak, nechajme hovorit cisla:

 

TERMINATOR 1

 

Rozpocet $6,400,000

Konecny zisk: $38,371,200

 

cize T1 zarobil $31,971,200

 

TERMINATOR 2

 

Rozpocet $102,000,000

Konecny zisk $204,843,350

 

cize T2 zarobil $102,843,350

 

TERMINATOR 3

 

Rozpocet $200,000,000

Konecny zisk $150,350,192

 

cizy T3 nezarobil, ale prerobil $49,649,808

 

 

 

 

 

 

trzby sa tykaju USA

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK, ak to beries v cislach, tak nic....ja to neberiem z toho hladiska, ze ci mali trzbu alebo nie....to mi je ale ze faaaaaaaaakt straaaaaaaasne ze jedno. Tu ide o to, ze ci sa to mne pacilo :lol: A paci sa mi cela trilogia, T2 je najlepsi, potom T1 a samozrejme nakoniec T3. T2 u mna vyhrava vdaka atmosfere a celkovy pribeh nema chybu, aj ten tekuty robotik sa mi paci, ale fakt je ten, ze ked sa zamyslis nad tym, tak je to strasna kravina :) Robot z neviem akej zliatiny......OK, cely film je vymysleny, ale ked by som robil ten film, tak nic tekuteho by som tam nedal :) To skorej do nejakeho hororu, kebyze chcem prezentovat hentake efekty ;)

T3 -> No nieze by sa mi to nelubilo, iba je to najslabsi clanok. Ale inac ocenujem aj tento film ;)

Su tam prehnane akcie a sem-tam sa na to ani kukat neda, ale fakt je ten, ze ten zaver to uuuplne ze dost zachranil ;)

 

ALELUJAH T4!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bojisko zem

videl som ten film v celku ok len keby neboli take filmove chyby -zaostali ludia sa naucia lietat stihackami ako profesionalni piloti za par dni ..pricom tie stihacky stali v hangaroch 1000 rokov -ale to je len jedna z tych chyb

a povodne mal byt film trilogiou aka nahoda ze im to nevyslo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

TERMINATOR 3

 

Rozpocet $200,000,000

Konecny zisk $150,350,192

 

cizy T3 nezarobil, ale prerobil $49,649,808

 

trzby sa tykaju USA

no v celosvetovom meradle zarobil 433m$, takze az taky prepadak to zase nebol ..
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Nedavno som videl film Simpsonovci a som sa trosku sklamal , cakal som lepsi pribeh a tak isto aj charaktery niektorych postav boli dost take netypicke v seriali boli iny . Film by som skor nazval : Homer + jeho rodinka , totiz pocas celeho filmu islo len o Homera sice ukazovali aj ostatnych ale do hlavneho deja nemali velky vplyv. Napriklad Lisa v seriali je inteligentna holka a vo filme zobrazena len ako greenpeace aktivistka ktora sa zamilovala a to vsio, jej brat Bart sa mi zdal vo filme ako nejaky vecny smoliar ktoreho nema rad svoj otec (- seriali bol skor ten bad boy, ktory stale nieco vyviedol :lol:)

Film je inak dobry ale miestami hluchy a pribehovo slaby

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 5 týždňami...

Faka, nejde nám telka, chcela som pozerať Osadu :lol:

Vôbec o nič si neprišla. Hoci podľa textového preview a hodnoteniu imdb.com (6,6) a csfd.cz (66%) to vyzeralo na celkom zaujímavý thriller/horror/mysteriózny film, bol som veľmi sklamaný.

Začiatok filmu vyzeral sľubne ale požadované napätie sa nedostavilo po celý čas filmu. Neskutočná nuda zo zapadnutej dediny uprostred hôr, komunita žijúca niekde v polovici 19. storočia a bu-bu-bu o nejakých netvoroch v lesoch.

Ľutujem, že som zabil čas týmto akože horrorom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Osada vôbec nie je horror

ten film je celkom o niečom inom

 

je to o vytváraní a fungovaní spoločnosti

 

- teritórium

- izolácia

- tabu

- výchova

- dodržiavanie, resp. porušovanie pravidiel

- atď.

 

veľa ľudí sklame, lebo od toho čakajú horor

ten film treba pozerať inak

nechcem povedať, že ako dokument,

ale pozerať to s tým, že ide o typ filmu KRUH Vám,

len a len uškodí a vôbec si ho nevychutnáť

 

ja ten film mám veľmi rád

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som bol na tom v kine a necakal som od toho horor ani nic podobne uz davno som si zvykol aby som necakal nieco perfektne bo vacsinov sa clovek sklame ale osada ma sklamala aj ked som nic od nej necakal proste tento film ma nicim nezaujal mozno tym ze ako dokazali ludi udrzat v "kliekte"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Osada vôbec nie je horror

 

je to o vytváraní a fungovaní spoločnosti

No však práve. Pre každého normálneho človeka stráviť čo i len jeden deň v takej nudnej spoločnosti bol priam dokonalý horor :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Transformeri ma sklamali totálne...ved to bolo až neuveriteľne blbé a to som fakt čakal aspoň akú takú strednú intelektuálnu rovinu..a ono to bolo naozaj len hračkárska skladačka pre deti. Efekty a zvuk boli super ( a oku lahodiaca Megan Fox tiež) ale to asi tak všetko, ináč to bola len DVD prehliadka najnovšej US výzbroje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov