Skočiť na obsah

Erotické sny


game

Odporúčané príspevky

starsi, budovateľské si nechaj, taký jemný nežný erotický je určite krásnejší ...

v niekoľkých variantách, vzdialený náznak budúcej erotiky ... sú to ešte vôbec erotické sny ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

taký veľmi zvláštny sen, absolútne korektný, nejaké predstavenie, ktoré sa zmenilo na nepodarené premietanie filmu, ktoré skončilo premietaním v tv, pozerali sme to s viacerými ľuďmi, samí fórumáci, sedeli sme vedľa seba a keď zrazu vypadol na tom tv zvuk a každý sa začal mrviť, že za toto bola škoda sem prísť, vypadla aj elektrika a zrazu sme obaja, aby sme sa počuli, nahli k sebe niečo povedať a skončilo to jedným bozkom ... hm. ja som sa odtiahla a začala mu bozkávať krk a bum ... zobudila som sa : )

toľko moc erotiky bolo v tom sne :)

 

 

 

 

a kruci, snívajte už aj vy, raz štvrťročne sem čosi napíšem, aj to som tu furt len ja :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám celkom dosť často dáky erotický sen... dnes sa mi sníval tiež jeden, bol o bývalom a prežívala som každý jeden dotyk a všetko, len škoda, že to bol len sen a už nie skutočnosť... hm, čo už...

 

a s kým sa mi sníva? väčšinou o bývalom, a už som sa vyspala v sne snáď so všetkými kamarátmi, čo som si pripadala občas divne, že prečo sa mi sníva o nich také sny, a občas aj dáky neznámi sa mi zjaví v snoch...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

taký veľmi zvláštny sen, absolútne korektný, nejaké predstavenie, ktoré sa zmenilo na nepodarené premietanie filmu, ktoré skončilo premietaním v tv, pozerali sme to s viacerými ľuďmi, samí fórumáci, sedeli sme vedľa seba a keď zrazu vypadol na tom tv zvuk a každý sa začal mrviť, že za toto bola škoda sem prísť, vypadla aj elektrika a zrazu sme obaja, aby sme sa počuli, nahli k sebe niečo povedať a skončilo to jedným bozkom ... hm. ja som sa odtiahla a začala mu bozkávať krk a bum ... zobudila som sa : )

toľko moc erotiky bolo v tom sne :lol:

 

 

skoda ze si sa prebudila, vyzeralo to na swingers party

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ešte že to sen vie zariadiť ako treba ... nabudúce budem s otvorenými očami, aby som overila, či sa sen správa ako má :)

a houbelec, mala som otvorené oči, lebo som pri tom tú chvíľu kým som sa zobudila, videla ten krk :lol: a nemotaj mi môj sen :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kruci :lol: v sne je možné všetko, nee ? a niekedy áno :) aj tak mi to tu motáš, bol to môj sen, moc čudný, s nečakaným a príliš krátkym koncom :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som nepisal ze sa nemoze len ma to zaujima z osobnych dovodov

 

kruci :lol: v sne je možné všetko, nee ? a niekedy áno :) aj tak mi to tu motáš, bol to môj sen, moc čudný, s nečakaným a príliš krátkym koncom :) ;)

 

este fajn ze takto. ze ten kratky koniec mal ten sen ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v najbližšom sne skúsim zistiť, či tie otvorené oči platia furt alebo len v sne alebo ako :lol:

 

 

ani sen mi nedopraje ... aspoň sen mohol mať dlhý koniec ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

samozrejme, vždy kde sa niečo robí, sa zbehnú fórumáci ... a tu sa robilo ... snívalo sa :lol:

a kruci, je to môj sen :)

 

a nebolo by od veci pokračovanie ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chlapeczjuhu: :lol: no comment...

 

ide mi to proste uz trocha na mozog, tri dni som uz nebola s tym mojim...a najblizsie ho vystiskam az v utorok poobede...tos, uz sa prejavuju dosledky...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Lolisha to máš úplnú pravdu. Ja som tak budieval bývalú v noci. Nie vždy som uspel. :lol:

 

Mávam také sny aj ja pár krát za mesiac. A jeden ako živý si dotraz pamätám. Som sa zobudil zo sna a miesto partnerky som bozkal vankúš :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

teda nie že by som mávala erotické sny, myslím, že už pekne dlho nie, ale na tento som si spomenula, lebo mne aj keď sa sníva erotický sen, tak to je úlet :lol:

 

sa mi snívalo, že všetko bolo biele /ako keď mal neo inštruktáže o matrixe :)/, iba uprostred stála posteľ s čiste bielymi obliečkami a som mala sex s Richardom Krajčom z Kryštofu... čo si pamätám, mali sme slnečné okuliare :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

jeden z mnohých dnešných snov nečakane skončil eroticky ... stará kancelária, v ktorej som robila sama pred x rokmi, len podivne prázdna, prišla som do práce v celkom dobrej nálade spolu s niekým, kto prešiel do vedľajšej miestnosti ... v skutočnosti tam dvere neboli, ani vedľajšia miestnosť, ale ten pán bol v košeli a bol automaticky kolega ... na oknách boli žalúzie, ako kedysi, len okná boli menšie, a neznášam ostré slnečné svetlo v miestnosti, tak som napravovala žalúzie, a zrazu bol ten pán vedľa mňa ... tesne vedľa ... hm :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov