Skočiť na obsah

Erotické sny


game

Odporúčané príspevky

no vidíš to ?! a toto mi robí furt !!! :lol: :)

 

 

 

... ja stará nebudem

ani ja :)

 

inac aj mna to prekvapuje, ze zo vsetkych prave game mava asi najcastejsie ;)

 

houbelec, moji zlatí ;) preto sú tu, lebo sú zaznamenané ako zriedkavé čudá ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sa mi sníval príjemný sen so sesternicou mojej bývalej spolužiačky zo strednej... (hoci v skutočnosti ani neviem, či tá exspolužiačka vôbec nejakú sesternicu má :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

(hoci v skutočnosti ani neviem, či tá exspolužiačka vôbec nejakú sesternicu má :) )

môj skromný názor, že na tom vôbec ale vôbec nezáleží a je to celkom zanedbateľná záležitosť :lol: podstatné je to, čo sa s ňou snívalo :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

takmer som to sem zabudla napísať ... neuveriteľné, však ? :lol:

včera sa mi sníval po dlhom čase jemný príjemný sen, na úplne nepravdepodobnom už neexistuúcom mieste s niekým, kto sa tam dostal ktovieako ... ale akosi tam v tom sne patril :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

eroticke sny som mal, ked som bol maly.

 

:) :) ;) :lol: ;) boha uz dlho som sa tak dobre nezarehlil.

ja som vtedy cital leporela.

 

takmer som to sem zabudla napísať ... neuveriteľné, však ? ;)

včera sa mi sníval po dlhom čase jemný príjemný sen, na úplne nepravdepodobnom už neexistuúcom mieste s niekým, kto sa tam dostal ktovieako ... ale akosi tam v tom sne patril ;)

 

ze som taky smely, game ty si single?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moje sny sú nezávislé od stavu, snívať sa môže s hocikým a môže to byť príjemné za každých okolností :lol:

... neuveriteľné je to, že som to sem včera zabudla pre pobavenie a závidenie hish a lega napísať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

periodicita erotických snov niečo znamená ? :lol:

viem o človeku, ktorému sa nesnívajú vôbec, a partnerku / partnerky nie je treba ľutovať, sám je vzrušujúci a vyžaruje z neho mužnosť :)

nezáleží aj od partnera, ako partnerku prebudí ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

haha podla Freuda znamena.....

ta druha cast, to sme sa navzajom nepochopili.

 

 

hm ja by som nevedel hodit len tak do placu svoje sny a navyse eroticke a podrobne ich rozoberal....tym nikoho neodsudzujem, kazdy sme iny a rozhodujeme sa slobodne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1,ano podla freuda. psychoanalyza a tak....to frci doteraz :lol:

 

2,nie NEPOCHOPILI. a teraz si uz uplne mimo lebo ja sa NEPAMATAM ze by som ta kedykolvek nazval ci uz priamo alebo nepriamo psim cumakom. a to z troch dovodov.

1. nikdy nesudim ludi pokial mi k tomu sami nedaju dovod-tym skor ked ich nepoznam

2. KEBY si aj bola psi cumak tak to je TVOJA vec nie MOJA

3. ten najhlavnejsi: ak by som ta chcel nazvat psim cumakom tak mi VER ze to spravim NAROVINU a PRIAMO a nebudem okolo toho behat ako macka okolo horucej kase. To aby bolo medzi nami jasno.

summa sumarum: nie NEMYSLIM si ze si psi cumak. aj ked ja sa toho napocuvam tiez dost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zrejme som zásobu podobných snov vyčerpala na nejakú chvíľu ... dnes sa mi snívalo, že som išla na podozrivom bicykli na nejakých prašných a blatistých cestách a šľapala som do mierneho svahu ako blázon ... a druhý sen, na ktorý som si spomenula práve, bol erotický, krátky a krásny.

čo na to psychoanalýza a la Freud ? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podozrivy bicykel -pravdepodobne bol ukradnuty a znamena to ze si sa citila pre nejaky dovod nesvoja. sexualna frustracia,neistota .....?

prasne cesty....jednoznacna indikacia sucha, neurody, zaniku, .....tuzba po zivote/sexe(pociatku, zrodeni...)?

blatiste cesty- tazky zaciatok, vidina ciela napriek prekazkam....

a dostavame sa k zaaaaveru: slapat do kopca ako blazon- slapat: namaha, tazke dychanie, stonanie,tlkot srdca, spotena pokozka + do toho kopec ako: vrchol, vyvrcholenie...

 

:lol: :) :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bicykel bol postarší, mala som pocit, že patrí môjmu starému otcovi, ale nevidela som ho, len som vedela, že idem na bicykli - / to je fakt : na jeho bicykli som sa kedysi niečo našľapala : ) /

šľapanie do mierne svahu - bola to cesta, ktorou sme chodili kedysi k Váhu ... cesta na násyp, pokrytá bledou pieskovitou a ílovitou zemou, blato nebolo hlboké, len na povrchu a bolo bledé ako mierne vyjazdená cesta : )

šľapať do kopca sa tam muselo, keď sa človek chcel dostať na jeden nábeh na starom bicykli na druhú stranu, musel šliapnuť do pedálov už pekný kúsok od násypu : )

keď sa dostal na vrchol a spustil sa dolu na druhej strane, mal čo robiť, aby si nerozbil nos na tej rozjazdenej ceste ... : )

exteriéry boli trochu zmenené, ale bola to cesta na Váh aj s násypom aj dedkovým bicyklom : )

či to znamená to, čo vyšlo v analýze, to neviem :lol:

 

nad ránom som sa prebudila a potom sa mi sníval ešte jeden sen ... len jemne, bez akéhokoľvek vrcholu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mno ... neviem celkom iste, či vôbec sú veci, ktoré sú bez pochybností : ) keď sa mi zajtra bude snívať čosi, čo bude znamenať presný opak ? aj to bude bez pochybností ? :lol:

 

uhm, ten druhý sen je len môj :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale čo s analýzou ? jeden deň v živote ťažkosti a suchoty a druhý všetko v poriadku ? :lol:

tak dobre, nech je to hlavne erotika, aby mi nemal kto vyčítať, že sa mi ich sníva málo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Ja som už nemal erotický sen ani nepamätám. Ja mávam v poslednej dobe len také budovateľské, spojené s rôznymi prestavbami a pod. alebo žiadne, možno si ich len nepamätám.

 

Ale možno v budúcnosti keď sa mi bude snívať, že náhodou prestavujem nejaký erotický salón by sa to sem dalo zaradiť. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov