Skočiť na obsah

Erotické sny


game

Odporúčané príspevky

bóže, doll ... šak pozri si moje sny trochu dozadu - za celý čas párkrát, to nie je moc ... :lol:

 

a sem tam pre spestrenie aj iný fórumák ... počkaj ... to je ZLE ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no,nesledovala som moc tuto temu, zajtra si to prestudujem :lol:

 

to akoze jeden krat s adminom, potom s nejakym moderatorom a pak s "obycajnym"clenom fora? :)

 

no a co sa tyka tych snov....sakra, ked nie ani v reale a ani v snoch, tak to je pak spatne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to akoze jeden krat s adminom, potom s nejakym moderatorom a pak s "obycajnym"clenom fora? :lol:

dollphi, nejeduj ;)

žiadne poradie ... okrem toho hovorím len o dvoch ... ach jaj, dievča, akosi si to domotala ...alebo teda moje sny si domotala :)

 

 

už si ich budem nechávať len pre seba :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

Jojoj, nejako sa porusila periodicita, akosi prilis skoro sa mi snival dalsi erotak, uz po 3 mesiacoch! Skratka prisiel som na paradnom terennom Merciku a nejako som sa niekam vydal, peso. Niekam som dosiel, nie, nie do bordelu, bola to nejaka budova, nejaka party tam bola. A naraz sa ku mne priblizilo krasne dievca, tmavovlaska, reku dobreee... a vravi: "Prepac, nechcel by si ma zbavit panenstva?" Reku preco nie! Skratka a jasne, bolo to dobre, z panny sa stala poriadna milenka a sen to bol len den predtym, ez sa daco podobne (bez straty panenstva) stalo naozaj. Okrem toho Merciku, ale aj ten by som bral....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov