Skočiť na obsah

Ako zvládate rána ?


game

Odporúčané príspevky

ach jaj, aaaau, tie rana odkedy zacal skolsky rok :lol:

cez prazdniny mi nechodil spoj zpred baraku, takze som si chodila kludne aj o osmej z domu, pol hodky prechadzka do prace a spala som si v podstate dost

ale teraz mam potrebu stihat spoj ktory zacal znova premavat, a to som nutena vstavat o pol siestej :) tazko sa zvyka :)

 

takze stane sa ze proste zaspim a rano su zhony..nevraviac o strasnej unave

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 173
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • chrust

    15

  • arwiel

    13

  • Bijou

    12

  • Nokia

    10

noo, je to take zvlastne :lol: .. v lete som si proste mohla spat dlhsie...za cenu toho ze som potom musela ist do prace peso...ale vsak ranna prechadzka len rozhybe, to nie je nic zle..

ale ked mi chodi bus, aj za cenu toho ze musim skor vstavat, tak radsej vyuzijem ten, clovek zacne skor a tym padom moze skoncit v praci skor ...

 

inak to vysvetlit neviem..

 

som leniva vstavat, ale na druhej strane ked viem ze mi pojde bus priamo zpred baraku, tak ho vyuzijem, ked som aj leniva chodit peso :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ehm... ja som posledné dva dni nebola v robote, bo som nezvládla vstať z postele ráno o 6:30 do tej kosi, tak som si radšej pjekne pospala do desiatej :) :lol:

 

som celkom zvedavá, čo mi zajtra povie šéfka na výhovorku - zdravotné problémy, keď tam zavítam zdravá ako ryba :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inak by sem mohli prispieť aljakovci

ja som si ich časy príspevkov pamätám ešte z post-u

a niektoré čísla sú skutočne šokujúce

nechápem ako sa nut s nimi môže kamarátiť :lol:

hovado, to som si až teraz všimla  :) tak zabijem sa, keď si ľúbim pospať  :) ale popravde počas roka v trnave ma phersu tak vycepoval, že som sa aj cez víkendy a zo začiatku leta budila sama okolo tej šiestej-siedmej. naši nechceli veriť, že sa toho dožili  ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nokia že ťa kopnem do kolena ?! :lol: bežne vstávam o pol šiestej lebo musím do práce :)

 

 

mno... niekto si to vie zariadiť :) vstávam o maximum o pol siedmej, aj keď som v práci do večera ... taká super práca ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No vidíš Nokia a preto v robote vysedávaš do večera :lol:

ak ma vidno v praci po 17.15 tak je uspech....stare casy workoholizmu, ked som robil do tretej rana ma uz presli :)

 

game kludne kopni, vratim dva krat :) ja vstavam medzi 7.30-8.00 a mam problem ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ráno potrebujem cítiť pohodičku,preto vstávam o pol hodiny skor a mám čas na seba...aj ked občas nestíham aj tak :lol: vstávam o 4.15h. a odchádzam z domu o 5.25h....a to už bežím

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ráno potrebujem cítiť pohodičku,preto vstávam o pol hodiny skor a mám čas na seba...

ráno potrebujem minimum hodinu, aby som sa nemusela ponáhľať ... nie príliš pomaly, len tak normálne, aby som mala v pohode čas na to, na čo ráno musí byť čas, keď sa ráno musím ponáhľať, som roztrepaná pekne dlhú dobu, a ten pocit je dosť hrozný
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja vstávam pravidelne o 6:30 a do školičky idem 7:25-7:30...ako kedy..a zvládam všetko v pohode :lol: skôr mám problém s tým, že keď idem až na druhú hod, tak odchádzam z domu pred 8:30... ibaže keď vstanem o pol siedmej už, dosť sa nudím do odchodu... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...ranne vstavanie sa snazim zvladat vetou typu: ...diky za kazde nove rano...

...a niekedy pridam myslienku, ze kolki by chceli vstat a nemozu...ale samozrejme su dni ked nic z toho nefunguje a vstava sa tazko a s frflanim...R

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som praveze uplne opacny pripad. Rano som doma najmenej ako sa da...radsej si o 10minut viac pospim :lol: :) Povacsinou sa teda preberam este v autobuse... a ak je velmi zle, tak situaciu zachranuje ranna kava v robote :)

 

Dnes som vstal 6:30 a 7:03 som uz sedel v autobuse.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ráno vstávam ľahko. Otvorím oči a fungujem na 99,9999%.

Vstávam s predstihom, aby som potom po byte nelietal ako moja stará.

V pohode si dám teple mliečko, nejaký rožok, umyjem sa oblečiem a odchádzam. Do práce chodím prvý, aby mi niečo neuniklo, he he. Aj dnes som už tu a pracujeme od ôsmej.

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po dôkladnej analýze som prišiel k poznatku, že nech vstanem kedykoľvek, tak v práci som o 8.35 (5 minút po..., ale akosi mi to stále tolerujú). Tie isté úkony - sprcha, holenie, obliekanie, raňajky (tie dosť často pripravujem pre obidvoch), kávička, príjemný pokec, stihnem v pohode, či vstanem 6.30 alebo 7.10. Dokonca je jedno, či prší, sneží, či sú zápchy na diaľnici... každý deň mi chýba 5 minúť... Nepomôže ani pristať... a už nemienim na tom nič meniť, zvykol som si, vyhovuje mi to.

 

Budík, teda rádio s pozvoľným zvyšovaním hlasitosti, máme nastavený na 6.30, ale málokedy vstaneme hneď... mám chlapčenskú radosť, keď si ráno môžem ukradnúť ešte pár minút času len a len pre seba. Povznáša ma to.

 

Chcel by som spať viac, ale aj keď mám tu možnosť, tak to nedokážem. Musím po chvíľke vstať. Akosi mám v génoch, že kto spí, nežije... aj dedo hovoril, že sa do sýta vyspí v hrobe. A v 95-ke mu to vyšlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked spi u mna drahy, faza od zobudenia po zamknutie dveri a odchodu do prace je cca tri hodiny :lol:

akosi sa to snazime napravit, a proste vzdy prideme na deviatu :)

 

akonahle spim sama, na nic sa nesustredim len na odchod do prace...a to som v praci aj o pol siedmej kludne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- sprcha, holenie, obliekanie, raňajky

To holenie vypusť :lol: .Ušetríš kopu času.Ja,čo sa neholím niejakých 18 rokov,som ušetril niekoľko tisíc minút :)

Ale kde sú :) ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja musím byť na ôsmu v robote, vstanem prvýkrát o 6:30 a predlžujem to po 10 minútach až nakoniec vybehnem z periny o 7:25, vykonám len to najnutnejšie - zuby, sprcha, oblečenie (všetko si večer prichystám v poradí v akom to budem brať a obliekať, aby som ušetrila čo najviac času), schmatnem tašku aj s raňajkami a o 7:45 už cúvam z parkoviska :lol: Keby som mala prvý budík hneď na 7:25, tak nevstanem ani keby čo bolo, mám to rokmi odskúšané, párkrát sa mi pri prvom budíku už stalo, že ako som šla vypnúť alarm zaspala som v polceste s telefónom v ruke :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Tak to v jedno ráno vlastne vstávaš niekoľkokrát :lol: .... veď to je najhoršia etapa vstávania,keď treba otvoriť oči a rozkázať si:"Dzi !" :)

Ja keby som nevstal na prvý pokus,tak neviem-neviem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov