Skočiť na obsah

Ako chránite svoje PC?


Sniper

Čo všetko používate aby ste ochránili PC?  

12 členovia hlasovali

  1. 1. Používate antivír?

    • Áno
    • Nie
    • Neviem, ja sa tomu nerozumiem
      0
  2. 2. Používate firewall?

    • Áno
    • Nie
      0
    • Neviem, ja sa tomu nerozumiem
  3. 3. Používate antispyware?

    • Áno
    • Nie
    • Neviem, ja sa tomu nerozumiem
  4. 4. Používate prepäťovú ochranu?

    • Áno
    • Nie
    • Neviem, ja sa tomu nerozumiem


Odporúčané príspevky

ROSO mas 100 bodov za 10 prikazani :)

 

ja mam na LANke firewall takze v compe neriesim, k tomu Kaspersky 6.0 vychytava absolutne vsetko. Vira alebo trojana poznam len z rozpravania starej matere :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Odpovedí 86
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    11

  • Nokia

    10

  • lukas

    5

  • Darkman

    4

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 mesiacmi...

Antivir -> NOD32

FireWall -> Comodo Firewall -> Najlepsi v sucasnej dobe...ale treba robit s nim to co s NODom....odinstalovat a zase nainstalovat po 30 dnoch

Spyware -> Ad-Aware

Na pesti -> PestPatrol

 

Tod fse......ak mate nejake navrhy, ze ako ho este viac chranit...dajte vediet :lol:

Inac odporucam kuk PestPatrol......!!! Uzitocna to pomocka!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Antivir - Avast Home

Firewall - linuxový iptables/shorewall na routeru, ve škole používám integrovaný Windows XP

Antispyware - Spybot S&D, ale prakticky ho nepoužívám

Přepěťovku nepoužívám, u nás v Praze to myslím ani není potřeba, ale na chalupě mám občas strach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

antivir pouzivam a pravdidelne aktualizujem

firewall len standardny Windowsu, takze asi nic moc :lol:

prepatovu ochranu, by som mal, lebo som uplne na konci dediny a obcas nam tu dost kolise prud, ale nechce sa mi, zatial sa nastastie nic nestalo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

NOD je najlepsi antivirus, ale o prve miesto sa deli s Kasperskym. NOD ma lepsiu proaktivnu ochranu a Kaspersky zase chyta viac znamych virusov. Keby Norton nebol tak sproste narocny a pomaly, tak by bol tiez dobry, lebo v bezpecnosti je hned za nimi....ale je nepouzitelny pokial nemate aspon 4GB RAM a 4jadrovy procak :lol:

(tieto poznatky su zovseobecnenim viacerych testov, co sa vyskytuju na nete + skusenosti mojich aj inych, takze to mozte brat ako dogmu :) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som kedysi tiez mal pandu, ale ked som preinstaloval OS dal som si avast a exe subor Pandy mi oznacil za virus- niekolkokrat

Mne Avast robil to isté. Bežne používaný soft mi označoval za vírus. A výrazne mi spomaľoval PC.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

NOD=shit. Používal som ho v práci, ale aj tak samé trojany. A blbučký NOD si snimi nedokázal poradiť. Nemocnica na Okraji Disku proste zavrela svoje vrátka. Ja osobne používam McAfee, zatiaľ som nemal problém. Pracuje to ticho a samo - ani neviem, že lieči infilitráciu keď niečo robím. Nie ako ostatné antivírusy ktoré upozorňujú na každú prkotinu (NOD: "našiel sa problém v<doplň hocičo čo spustíš>") a veľké infiltrácie liečiť ani nevedia...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Verti velmi by ma zaujimalo vidiet zabezpecenie tvojho pc, fungujem s NODom uz 6 rokov a zatial som nemal ziaden problem... co treba oznaci ako virus, a nepusti ho do pc

 

hovorit na NOD ze je shit ked pravidelne vyhrava virus bulletiny je by som povedal dost odvazne, myslim ze ti ludia co to hodnotia niesu zrovna BFU

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pre mňa bol NOD vždy veľkou záhadou. Istý čas som ho používal, možno 2 roky dozadu, a keď som chytil vírus tak začal po mne brechať aby som ho vyliečil, ale keď som klikol na Liečiť tak zakaždým som dostal hlášku že vyliečiť sa daný súbor nedá.

Roky používam AVG Free a nesťažujem sa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Verti velmi by ma zaujimalo vidiet zabezpecenie tvojho pc, fungujem s NODom uz 6 rokov a zatial som nemal ziaden problem... co treba oznaci ako virus, a nepusti ho do pc

NOD som na mojom kompe ani nikdy nemal, len v práci, kde bol stále problém s trójanmi ktoré nevedel liečiť. Teraz mám na svojom McAfee, predtým som mal AVG. AVG mi raz pustil jeden nebezpečný vírus (kvôli zlej aktualizácii) tak odvtedy som presadol na McAfee a zatiaľ pohoda, nerobí mi také starosti ako iné antiviry s ktorými som pracoval.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

NOD=shit. Používal som ho v práci, ale aj tak samé trojany. A blbučký NOD si snimi nedokázal poradiť. Nemocnica na Okraji Disku proste zavrela svoje vrátka. Ja osobne používam McAfee, zatiaľ som nemal problém. Pracuje to ticho a samo - ani neviem, že lieči infilitráciu keď niečo robím. Nie ako ostatné antivírusy ktoré upozorňujú na každú prkotinu (NOD: "našiel sa problém v<doplň hocičo čo spustíš>") a veľké infiltrácie liečiť ani nevedia...

Práve McAfee je podľa testov jeden z najslabších... Nepindá za každú prkotinu, to je pravda, ale ani ju neblokuje. Prestal som ho používať pred pár rokmi, keď som napriek jeho "ochrane" chytil nejaké vírusy...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Anitivr: Jednoznacne len a len NOD 32

FireWall: Sunbelt Kerio Personal Firewall

 

Doplnky: Ad-Aware, PestPatrol, Magic Speed (utilitka na zlepsenie vykonu PC vdaka vymazavaniu tempov, oprava suborov a mazanie neziaducich programov)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov