Skočiť na obsah

Soundtracky a OST


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Odpovedí 67
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    6

  • game

    4

  • cucoriedkaokata

    4

  • Tom182

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Emma Shapplin - 5th Element Diva Opera

"Citoslovce obdivu". Keď som bola menšia, mali sme ten film na VHS. Tú pasáž, kde spievala tá modrá ženská, som milovala. Pustila som si film a toto som si prehrávala dokola aspoň 10-krát, potom som pokračovala ďalej. Až sa mi raz roztrhla páska... To som ale revala vtedy :lol: :)

 

Takisto The ninth gate (!!!), Schindler´s list (!!!), Forrest Gump, LOTR a veľa iných, ktoré ma teraz nenapadnú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

soundtracky takmer nikdy neputali moju pozornost...no za posledny tyzden som sa dostal k dvom "IM NOT THERE"...perfektny sondtrack plny coverov od Dylana...a druhym je "ONCE"..take prijemne pesnicky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

ku:

 

Once upon a time in the West

Hair

Purple Rain

Koyaanisqatsi

Trainspotting

American Beauty

James Bond

Requiem for a dream

Samotáři

 

dit:

ešte som zabudla (že mňa to vždy napadne až keď pridám odpoveď dpc) :

Pulp Fiction

Tajnosti (Nina simone)

a skvelý musí byť aj k Death proof, ktorý bohužiaľ ešte nemám, ale popri filme som žasla nad toľkými dobrými vecami

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skvele pesnicky, ktore v poslednej dobe pocuvam su na OST k filmu Sweeney Todd: Demon Barber of Fleet Street :lol: neviem preco, ale hned ako som niektore pocul prvy krat si ma ziskali :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Matrix

Resident Evil(najmä prerábka piesne Dirt od dM(orginál Iggy PoP))

Samotáři

Trainspotting

Snatch(Podfu©k)

Desperado

Pulp Fiction

 

možno som na niečo zabudol

 

chcem si zohnať k KillBill-ov

vyzerá byť dobrý

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Prave ma napadlo ktore soundtracky su fakt super :lol: High School Musical 1 & High School Musical 2 :)

 

a este niektore Sandlerove filmy maju fajne soundtracky, ale za zmienku stoja najma Wedding Singer a 50firstdates!

 

a potom tiez tie americke teenage komedie sa mi lubi musica ztadial, pretoze vacsinou tam je punk-rock a to ja raaad :)

 

no a nazaver musim este spomenut soundtracky ceskych filmov, najma Rebelove, Pelisky, Pupendo, ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňa naposledy dosť dostal soundrack k Across the Universe a I`m not There, úplne skvelá muzika a covery mojich obľúbených interprétov :lol: Ináč skvelé sú tak isto soundracky k LOTRovi, Frida, Desperado, Once, Beautiful Mind, DeadMan,.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

no ja soundtracky zbožnujem :)

prednedávnom som fičala na piesňach zo Sweeney Todda a teraz dokola počúvam soundtrack k muzikálu Mamma Mia! :lol: Meryl Streep s Julie Walters sú úplne bombové :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov