Skočiť na obsah

Vekový rozdiel


cizy

Vekový rozdiel  

28 členovia hlasovali

  1. 1. Aký vekový rozdiel je podľa vás ešte v norme

    • Do 5 rokov
    • 5 - 10 rokov
    • 10 - 15 rokov
    • 15 - 20 rokov
      0
    • 20 - 25 rokov
      0
    • 25 - 30 rokov
    • je to jedno


Odporúčané príspevky

Ono, preto som to dovtedy riesila, lebo som videla rozdiel, ked som sa pustila do debaty s mladsimi chlapmi. Prislo mi, ze starsi chlap uz vie co chce, zatial co toto mlade ma radius 20+ a co by si tak vedel povedat s 30+

 

Ale, pochvalujem si zatial.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a zdá sa, že opäť sa uplatnilo oné staré známe, že zariekaného chleba najväčší krajec.

 

ja som zasa nemala dôveru v také tie kúpaliskové známosti, vnímala som to tak, že tí mládenci si chcú s babou len užiť, a na to som akosi nebola; a ked ma tam aj niekto balil, tak som nanajvýš tak pokecala, poprípade si zaplávala alebo sme spolu vypili kofolu, ale nič viac. A nakoniec hádaj, kde sme sa s Flinstonom zoznámili? Správne. na kúpalisku, na bratislavských Zlatých pieskoch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vilma ved ja okolo toho chodim! Ked sa ide z Galanty do Bratislavy po nespoplatnenom useku tak vejdem akurat popritom z okna to vidim! Ale vnutri som nebol. Janka mala o 8 rokov mladsieho a mala snim druhy najdlhsi vztah v zivote. Hena mala este odomna mladsieho a este hovorievala ze chlap po 25 je po zaruke ona mala 33. Ked sa somnou rozisla tak vraj v samsungu na satni vyfajcila 19 rocneho cigana zo Sale. Sirilo sa to medzi ciganmi z Lucenca lebo oni boli Raperi a kamosili sa. Ale viem ze spolu nieco mali lebo ja som jej daroval jednu zbytocnu skrinku a ten cigan si tam odkladal veci, zrazu aky si boli blizky. Ona mala vtedy 33 ja 25 a jej milenci 19-20... Janka mala 27 uz pracujuca dospela zena a frajera mala stredoskolaka! Na to co povies Doll? Dospela zena co uz zaraba a student strednej skoly co jej taky mohol ponuknut ci uz mentalne alebo materialne?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale predsa si povedala zaujimavost na co som nemyslel. Ze to je uplne ina kategoria ludi. Tajze napisem to rovno za vas: Ja by som urcite nechcela chlapa co je este prakticky nastrocne skolopovinne decko a mne uz taha na 30-ku, uz mam svoje byvanie, zarab si, zijem sama... Hladala by som si seberovneho. Vsak ona mu robila mamu, chalan sa knej nastahoval a ona mu platila skolu, varila mu atd... A vy tu tvrdite ze by ste nezivili chlapa, ze ocakavate minimalne aby bol na rovnakej urovni aj ze si zaraba na seba, aj mentalne aj materialne atd. Vidite ze 16km od Sturova je taka zena co robi presny opak toho co tvrdi doll.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pretoze je mentalne asi na inej urovni.

Pripadne nie je atraktivna pre muzov, a pre pocit ze je ziadana, je ochotna akceptovat aj lenivcov, len aby nejakeho partnera mala.

 

Moj nazor...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mentalne su forumaci tuna na inej urovni ako ludia o ktorych pises

 

A to ešte Tomáš tu brutálne znižuje tú úroveň...

 

 

Tajze napisem to rovno za vas: Ja by som urcite nechcela chlapa co je este prakticky nastrocne skolopovinne decko a mne uz taha na 30-ku, uz mam svoje byvanie, zarab si, zijem sama... Hladala by som si seberovneho. Vsak ona mu robila mamu, chalan sa knej nastahoval a ona mu platila skolu, varila mu atd...

 

Ak je ženská na takej úrovni, že na šatni vytrúbi 19 ročného cigána, tak nech mu aj varí a stará sa o neho. Neviem čo tu riešiš, pohybuješ sa medzi ženami, pre ktoré je akákoľvek socializácia neznámy pojem a svoj pohľad na ne aplikuješ aj na tie ostatné. Možno bol pre ňu príťažlivý, ťažko povedať, ale v porovnaní s tebou by som sa tomu nedivil, lebo ty si totálne neatraktívny, ženy nepriťahuješ a stále nevieš pochopiť prečo. Nemôže byť každý alfa samec, existujú aj takí, ktorí zaujmú možno jednu ženu z 10 000. Ja som tiež zažil také, že som si písal s jednou, tak dobre som si už dlho nepopísal, tak sme vymenili foto, jej reakcia "nie si môj typ" a diskusia skončila. No a čo? Tým pádom bola nezaujímavá aj pre mňa, načo by som sa mal zaujímať o takú, ktorá nemá záujem? Ďalšia, s ktorou som sa stretol mala záujem o viac, ale zas som nemal záujem ja. No a čo? Ak tam chýba nejaká tá iskra (je to klišé, ale proste musí to byť), tak veľa nedosiahneš. Z teba žiadna iskra nejde, aj keby si mal VŠ a mal prachy, tak ti to nepomôže, to som si istý.

 

Uvediem príklad:

 

post-2-0-21635600-1470405922.jpg

 

Toto auto môže mať pohodlné sedačky, môže mať veľký batožinový priestor, môže mať výkonný motor, môže mať nízku spotrebu, ale čo z toho, keď pohľad naň kole oči? Dúfam, že si sa spoznal. A nezabudni sa odteraz všade ľutovať, že vyzeráš ako Fiat Multipla. To by si ma teraz vážne sklamal po tom všetkom, čo sme prežili.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ten príspevok, ako doslepá zrelá žena radostne vyvárala a prala mládenčekovi, ktorý okrem jej obšťastňovania robil veľký prd, ma doslova iritoval.

 

Pretoze je mentalne asi na inej urovni.

Pripadne nie je atraktivna pre muzov, a pre pocit ze je ziadana, je ochotna akceptovat aj lenivcov, len aby nejakeho partnera mala.

 

Moj nazor...

súhlasím. Pre čo iné môže žena (ak len nie je rozumu mdlého) tolerovať leňocha, ktorý ju využíva? Zúfalstvo, strach zo samoty. Osobne by som radšej bola single, ale ani tak by som nesedela medzi 4 stenami. A nechcela by som takého ani keby som jaká špata bola!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A to vsetko spravil ten vekovy rozdiel. Ak maju obaja 30 tak zodpovedaju za svoje zivoty... Ale ze nejaka 30-ka sa ide zblaznit za nejakym 17 rocnym kde je hned nepomer tak co to je za rozum? Ine je ked je 10 rocny rozdiel v takom veku ze zena ma 40 a muz 30 ale nie take kombinacie ze naprikad kamoskyna kamoska (mlada ucitelka na ZS) zhruba v mojom veku a v sukromi sa tahala s deviatakom co 2x prepadol takze aj ked mohol mat nejakych 16 stale bol ziakom ZS... Kvoli nemu nechala priatela s ktorym bola od vysokej... Laska je slepa ked ani VS vzdelana zena (predovsetkym pedagog) si take nieco neuvedomi ze to nikam nevedie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To sú nehorázne drísty :D Všetko toto by si mohol písať vtedy keby si bol dajme tomu úspešný podnikateľ alebo pracant, šarmantný, vyšportovaný, svalnatý, zabezpečený, zábavný spoločník na úrovni, ponúkal by si žene finančnú a životnú stabilitu, bol by si jej psychickou oporou, dokázal by si byť k nej pozorný, džentlmenský, mali by ste sa stále o čom rozprávať, keby si bol inteligentný, rozhľadený, nikdy by sa s tebou nenudila a teraz napriek tomu že by si toto všetko spĺňal by tá baba dala prednosť nejakému faganovi, študentovi. Dobre, vtedy by som si povedal, že dajme tomu máš právo sa nad tým nechápavo pozastavovať a môže ťa to štvať a mohol by si sa pýtať prečo a aký má k tomu dôvod. Ani vtedy by som s tebou nesúhlasil, pretože ako libertarián uznávam voľný konkurenčný boj aj v tejto oblasti ale dajme tomu že by ťa to mohlo rozhodiť. Ale za danej situácie v akej sa nachádzaš takéto moralistické kecy od teba vyznievajú veľmi srandovne :D 

 

Hladala by som si seberovneho. Vsak ona mu robila mamu, chalan sa knej nastahoval a ona mu platila skolu, varila mu atd... 

Myslím že pri tebe by dopadla asi rovnako. Ešte by sa musela viac obracať pri sporáku bo by si viacej zožral :) 

 

 

Ak maju obaja 30 tak zodpovedaju za svoje zivoty... 

Máš pocit že ty zodpovedáš za svoj život? A že by si dokázal zodpovedať za spoločný život s partnerkou? 

 

 

Laska je slepa ked ani VS vzdelana zena (predovsetkym pedagog) si take nieco neuvedomi ze to nikam nevedie...

A kam by taký vzťah viedol napríklad s tebou? 

 

Ja samozrejme viem ako si to celé asi myslel. Chcel si asi poukázať na to že existujú ženy ktoré sa nepochopiteľne dobrovoľne vrhnú do vzťahu s niekým (v tomto prípade s mladými týpkami), kto im nemôže ponúknuť ani finančné zabezpečenie, ani oporu ani životnú perspektívu. A ty im závidíš, lebo toto presne sa vzťahuje aj na teba tak prečo tých druhých ony chcú a teba nie... a strašne ťa to štve. Nuž tak odpoveď je taká, že tí borci majú buď dobrý vzhľad, alebo je s nimi sranda, vedia si užívať život a sú to silné osobnosti (s tebou by tie baby zažili čo? - že by si chodil na kebab a pritom im vyplakával jak ti všade platia len minimálnu mzdu?) Určite ony nechodia so žiadnymi tučnými zakríknutými outsidermi ktorých v škole šikanujú, to v žiadnom prípade. Prestaň ľuďom závidieť a začni zdokonaľovať seba pokiaľ chceš byť v drsnom konkurenčnom boji na poli lásky a sexu úspešný :)  

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto auto môže mať pohodlné sedačky, môže mať veľký batožinový priestor, môže mať výkonný motor, môže mať nízku spotrebu, ale čo z toho, keď pohľad naň kole oči? Dúfam, že si sa spoznal. A nezabudni sa odteraz všade ľutovať, že vyzeráš ako Fiat Multipla. To by si ma teraz vážne sklamal po tom všetkom, čo sme prežili.

Toto je riadne hlupy priklad. Jednak, Multipla je uzitocny pracant, ktory ma vsetky uzitocne vlastnosti ktore si vymenoval. A po druhe, vdaka tomu bol to dost uspesny model. Akurat nemal atraktivny vyzor, mal ale ine kvality ktore zaujali.

A Tomas nielenze nema vyzor, ale ani tie vlastnosti ktorymi by mohol byt zaujimavy. Takze toto je analogia dost mimo. Skus inu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...s tebou by tie baby zažili čo? - že by si chodil na kebab a pritom im vyplakával jak ti všade platia len minimálnu mzdu?) Určite ony nechodia so žiadnymi tučnými zakríknutými outsidermi ktorých v škole šikanujú, to v žiadnom prípade. Prestaň ľuďom závidieť a začni zdokonaľovať seba pokiaľ chceš byť v drsnom konkurenčnom boji na poli lásky a sexu úspešný :)

veru, to nie je práve príťažlivé pre ženy, dokonca ani pre tie, ktoré majú aj voči partnerovi taký ten materský postoj.

Kedysi sa mi páčil jeden kolega, boli sme rovnako starí, bol to slušný chalan, bol aj gavalier, bol celkom fajn, a videla som, že aj on po mne kuká, tak sme sa tak nejak začali stretávať aj mimo roboty. Ale okrem názorových rozdielov (ktoré sa dajú prekonať), dosť mi začalo vadiť práve to, čo Alex píše: ustavičné náreky, doslova sthomam, každý ho chcel okradnúť, ošmeknúť, oklamať, ale on to vždy zistí a nedá sa!!! Oooch môj ty smútku, aj sa mi uľavilo, ked ten ešte nerozvinutý vzťah zakapal a ostali sme naozal len kamaráti. Nerozišli sme sa v zlom, ale zjavne aj jemu na mne niečo prekážalo a mne zas prekážalo práve to. Úloha permasnentnej utešiteľky by ma naozaj nebavila a pochybujem, že vôbec nejakú ženu by bavila. nepoviem ked sa naozaj vynorí nejaký vážny problém, potom som ochotná počúvať a možno aj navrhnúť konštruktívne riešenie, ale furt, kto to má počúvať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som mal vsetky skorofrjerky starsie. Ono to ani neni o tom jedeni a postave lebo aj pred 10 rokmi ked som nebol pribraty a bol som na tom financne lepsie lebo som sa neprejedaval a ajtak ma nechceli. Ale vo veku by som to nehladal ci stare ci mlade nechceli. Takze to nebude o peniazoch ci postave. Vsak pre tie zeny bol pritazlivejsi od nich ovela mladsi asocial ktory nemal ani tolko co ja. Kym ja som ju aspon pozvat vedel, zobrat autom na vylet, ten nemal ani auto a este ona jemu musela platit a ajtak to bol pan uzasny za ktoreho ma vyemenili. Aj Karel Gott ma (alebo mal) nejaku ze by mu vnucka mohla byt. Aj Zora Czoborova ma nejakeho v mojom veku a ona uz kolem 50-ky. To ze kto koho chce ide podla prirody lebo vlastne to ze kto ma kolko rokov, kto je ako zabezpeceny vymysleli ludia. Vsak v praveku ani nevedeli kto ma kolko rokov a neriesili to... Keby ste na pusty ostrov postavili tych istych ludi ktori mi prebrali zeny spolu so mnou a nikto by o nikom nic nevedel tak by si tie zeny vybrali prirodzene ze kto im je pritazlivy a vybrali by si aj vtedy ich nie mna! To znamena ze akekolvek blaboly o veku su len blabolky...

Pretoze je mentalne asi na inej urovni.

Pripadne nie je atraktivna pre muzov, a pre pocit ze je ziadana, je ochotna akceptovat aj lenivcov, len aby nejakeho partnera mala.

 

Moj nazor...

Dobry nazor a nieze lenivca ale aj o 15 rokov mladsieho co je prakticky decko a ajtak ho lubila. Laska je slepa.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 Úloha permasnentnej utešiteľky by ma naozaj nebavila a pochybujem, že vôbec nejakú ženu by bavila. nepoviem ked sa naozaj vynorí nejaký vážny problém, potom som ochotná počúvať a možno aj navrhnúť konštruktívne riešenie, ale furt, kto to má počúvať.

To by bolo niečo pre neho :D Keby existovala taká baba (taká permanentná utešitelka) a keby ju našiel, to by bol ideálny vzťah, to by sa jemu ľúbilo.

"Poď Tomáško, poď sa ku mne vyplakať, poď sa mi pekne posťažovať"

"Chudáčik Tomáško, zas tie tie kapitalistické podnikateľské svine nechcú zvýšiť plat?" 

"Ách, ty môj nešťastník, zas ti nejdú cez sviatok žiadne autobusy?" 

"Zas sa Ti roztrhla retiazočka na bicyklíku, bože ty máš ale smolu, to si ty nezaslúžiš" 

"Zas Ťa šikanovali v robote, Tomáško? No to sú ale svine, poď, poď sa radšej pekne napapkať, uvarila som Ti poriadne mastné klobásky a v špajzi máš kopu mikulášov"

"Zas sa ti autíčko pokazilo? To mi je tak ľúto, prečo sa to deje stále len tebe? To je taká nespravodlivosť" 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

To by bolo niečo pre neho :D Keby existovala taká baba (taká permanentná utešitelka) a keby ju našiel, to by bol ideálny vzťah, to by sa jemu ľúbilo.

"Poď Tomáško, poď sa ku mne vyplakať, poď sa mi pekne posťažovať"

"Chudáčik Tomáško, zas tie tie kapitalistické podnikateľské svine nechcú zvýšiť plat?" 

"Ách, ty môj nešťastník, zas ti nejdú cez sviatok žiadne autobusy?" 

"Zas sa Ti roztrhla retiazočka na bicyklíku, bože ty máš ale smolu, to si ty nezaslúžiš" 

"Zas Ťa šikanovali v robote, Tomáško? No to sú ale svine, poď, poď sa radšej pekne napapkať, uvarila som Ti poriadne mastné klobásky a v špajzi máš kopu mikulášov"

"Zas sa ti autíčko pokazilo? To mi je tak ľúto, prečo sa to deje stále len tebe? To je taká nespravodlivosť" 

 alex, a konštruktívne riešenie kde je??? :) teda okrem toho varenie :)

pobavil si ma, dík za spesrenie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kym ja som ju aspon pozvat vedel, zobrat autom na vylet, ten nemal ani auto a este ona jemu musela platit a ajtak to bol pan uzasny za ktoreho ma vyemenili. 

A ktorým autom si ju zobral na výlet? Tým čo je teraz odstavené na parkovisku? a vlastne - ešte stále tam je? Nerozobral ho zavtedy niekto?

 

Pozri sa - keď máš staré rozhrkotané auto, s tým ženu (čo si dajme tomu potrpí na materiálne vlastníctvo) nijak neohúriš - ona to berie na jednakej úrovni ako by si nemal žiadne. Ženy, ktoré sú zaťažené na autá sa dajú ohúriť iba takým autom, ktorým sa ona môže pred svojimi debilnými povrchnými kamarátkami pochváliť - že pozrite sa na akom luxusnom fáre ma môj skorofrajer vyváža. Takže toto by som ako tvoju výhodu vo vzťahu k ženám absolútne nebral.

 

Dobre a teraz k tomu pozvaniu a k tomu výletu. Ty sa nepozeraj na to, že čo jej mohol alebo nemohol ponúknuť ten tvoj konkurent, ale pozeraj sa na to čo si mohol ponúknuť ty. Takže keď si svoju skorofrajerku pozval na výlet, ako to prebiehalo? Kam ste išli? O čom ste sa rozprávali? Bol váš rozhovor spontánny alebo si musel vymýšlať témy a občas bolo trápne ticho? Vedel si jej spraviť zmysluplný a pestrý program aby sa nenudila? Aby sa naopak bavila, aby si to užila? Hovoril si skôr o sebe alebo o nej? Mal si pocit že je na tom výlete šťastná alebo že to iba pretrpela? Aká bola celková atmosféra? 

Toto je totiž to podstatné - ty môžeš tvrdiť že však ja som ju mohol zobrať autom na výlet a ten druhý nie, ale čo z toho keď ju to s Tebou na tom výlete nebavilo. 

 

 

 alex, a konštruktívne riešenie kde je??? :) teda okrem toho varenie :)

pobavil si ma, dík za spesrenie.

Nerozumiem celkom otázke - konštruktívne riešenie čoho? Tomášovej nelichotivej situácie? To je jasné a opakuje sa to stále: v prvom rade prestať s prežieraním a zajedaním depresii --- následok toho je viac ušetrených peňazí a zníženie váhy (t.j. zlepšenie vzhľadu) --- zlepšenie vzhľadu a viac peňazí k dispozícii znamená viac sebavedomia a lepšia východisková pozícia v oblasti balenia žien. Toto je jeden smer cesty. Väčšine mužov by už toto samozrejme stačilo ale keďže Tomáš má okrem toho poruchu v oblasti psychiky a sociálnej interakcie, tak je tu nevyhnutný ďalší smer - úprava správania. Tam je jediné konštruktívne riešenie návšteva psychiatra a asi pravidelné návštevy psychologickej poradne. Iba tam by vedeli poskytnúť účinné rady pre ľudí ako je Tomáš - diskutéri na nete moc toho nezmôžu. Takže môj návrh konštruktívneho riešenia - prestať sa prežierať a navštíviť odborníka.

Alebo si mala na mysli konštruktívne riešenia ktoré by mohla potenciálna ochranárska frajerka poskytnúť Tomášovi? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...

Alebo si mala na mysli konštruktívne riešenia ktoré by mohla potenciálna ochranárska frajerka poskytnúť Tomášovi? 

presne tak. Tie výroky vendulky utešiteľky sú skvelé a fakt ma pobavili, len ešte ku každému nejaké to konštruktívne riešenie. No, daj!

napríklad: "Ách, ty môj nešťastník, zas ti nejdú cez sviatok žiadne autobusy? Nič to zato, dáme novú retiazku na bicyklík - alebo kúpime nejaký starý skúter"

Zas sa Ti roztrhla retiazočka na bicyklíku, bože ty máš ale smolu, to si ty nezaslúžiš!  Blížia sa Vianoce, dostaneš novú. "

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No dobre teda, takže v prvom rade Tomášovi očividne nejde o konštruktívne riešenia, pretože na žiadne nereaguje a ani sa len nesnaží ich previesť do praxe. Utešiteľka môže znamenať iba aj to, že vyjadrí pochopenie pre jeho tragickú situáciu a už len tento fakt ho poteší. Na každé konštruktívne riešenie totiž reaguje - to je moc namáhavé, neberte mi radosť z jedla, to je jediné čo mám, alebo nedokážem potlačiť prirodzenú túžbu po opačnom pohlaví. Takže mne sa skôr zdá akoby jeho zmyslom bolo hlavne sa posťažovať a aby mu niekto prikývol (a nie aby ho hecoval že čo musí spraviť lebo aj tak to nespraví). Ale Ok, skúsim porozmýšľať teda. Tak dajme tomu:  

 

"Poď Tomáško, poď sa ku mne vyplakať, poď sa mi pekne posťažovať"

Tu netreba žiadne riešenie, samotné vyplakanie sa na rameni a pohladkanie by bolo preňho riešením. 

 

Chudáčik Tomáško, zas tie tie kapitalistické podnikateľské svine nechcú zvýšiť plat?" 

Však počkaj ja tam nabehnem a vynadám im. Ja ti ten plat vybavím

 

"Ách, ty môj nešťastník, zas ti nejdú cez sviatok žiadne autobusy?"

Neboj sa, poď zavoláme ujovi taxikárovi, ja ti to samozrejme zaplatím.

 

"Zas sa Ti roztrhla retiazočka na bicyklíku, bože ty máš ale smolu, to si ty nezaslúžiš" 

Na toto si už riešenie napísala :D 

 

"Zas Ťa šikanovali v robote, Tomáško? No to sú ale svine, poď, poď sa radšej pekne napapkať, uvarila som Ti poriadne mastné klobásky a v špajzi máš kopu mikulášov"

Aj tu už je riešenie povedané, prežraním sa prebiť depresiu - to Tomáš očividne praktizuje. 

 

"Zas sa ti autíčko pokazilo? To mi je tak ľúto, prečo sa to deje stále len tebe? To je taká nespravodlivosť" 

Počkaj, zavolám automechanika, ten ti ho dá do poriadku. Len nemáme dosť peniažkov, lebo si ich prepapkal takže mu budem musieť zaplatiť menšou službičkou :D 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prečo sa doprdele každá téma začne po čase točiť zas len okolo Tomáša, som zvedavý kedy sa o ňom začne diskutovať aj vo fyzike :(

od príspevku 428 alebo 430, je aj z tejto témy, zas len téma "Tomášove problémy so fšetkým"

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

clovek2: to preto, lebo je to tá gaussova krivka! :) A tá nepustí.

iq02.jpg

 

alex: a keby utešiteľka bola ešte aj pragmatická a praktická žena, tak by všetko aj zariadila a bolo by po ftákách.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To netusim. Ja som len napisal ze 27 rocna samostatna zena uprednostnila 17 rocneho skolaka predomnou... Takze tema je vekovy rozdiel a co videla 27 rocna na 17 rocnom ked sama Doll a Vilma v mene vsetkych zien ze to nevidia ako spravne ze (obrazne povedane) zena co je pomaly po menopauze sa da s chlapikom ktoremu tecie mlieko po brade... Czoborova si preco nenasla vo svojom veku?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale Tomáš, hodiny biológie nič? 27-ročná má do menopauzy ešte poriadne daleko, ak len nie je chorá!!! 10 rokov nie je nič moc, ak ide napríklad o 65 a 55 ročný pár. Tam sa to stratí, ak je tá ženská vitálna, dbá o seba, atd, atd. Ale 27 ročná a 17 ročný, tak to je divné. Asi je to naozaj šereda, ktorú jej rovesníci nechcú, a tak zúfalo túži po niekom, že je ochotná obetovať aj svoju hrdosť a je ochotná robiť slúžku, matku, upratovačku a neviem čo ešte, a ked sa môže k tomu zvŕtať aj v posteli a zaúčať mládenčeka, taj je blahom bez seba. lenže to nemôže mať dlhé trvanie. Chalan nebude naveky v úlohe synčeka...tiež raz dospeje a bude chcieť reálny vzťah, a nie sexujúcu matku. Ak len to nie je veľké decko ako náš Tomáš...hoci stále dúfam, že aj ten sa raz postaví na vlastné nohy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov