Skočiť na obsah

Vekový rozdiel


cizy

Vekový rozdiel  

28 členovia hlasovali

  1. 1. Aký vekový rozdiel je podľa vás ešte v norme

    • Do 5 rokov
    • 5 - 10 rokov
    • 10 - 15 rokov
    • 15 - 20 rokov
      0
    • 20 - 25 rokov
      0
    • 25 - 30 rokov
    • je to jedno


Odporúčané príspevky

aj v 16 môže byť človek vyzretý a v 20 ešte nedorastený - a často aj neskôr...

 

ešte stále pretrváva mýtus o " správnom" vekovom rozdiele ... pričom sa množia páry, ktoré na vekový rozdiel jedným či druhým smerom kašlú a spokojne spolu existujú ... napriek mýtom...

 

 

je to normálne, ak sú obidvaja vyzreté osobnosti, ak sú "dospelí" a vedia čo chcú ...

 

 

/ a nechať si navzájom trochu voľnosti a neviazať sa príliš jeden na druhého, pretože ten mladší má neskôr často pocit, že si neužil života.... to je odpozorované zo života... /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moja kamoska zacala so svojim priatelom chodit ked mala 16 a on mal 20 :) v maji oslavia 5. vyrocie, byvaju spolu, planuju buducnost....takze urcite to moze fungovat, netreba sa bat a neskusit len kvoli veku ;) a skor on mal nedavno zajacie umysly, ze si neuzil dost zivota, nie vzdy to musi byt tak, ze ten mladsi ma taketo pocity, kamoske to takto prave vyhovuje :)

 

moj priatel je odo mna o 2 roky mladsi a nestazujeme si, ani si to neuvedomujeme, a vacsinou to je naopak, chalan je starsi a aj tak nam to funguje ;) a to som ho prvy krat slusne kvoli veku poslala kade-lahsie, ze o com sa s takym pubertiakom budem bavit ;) ale to som ho este nepoznala a tento rok budeme spolu 2 roky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze mam to skusit?

máš :lol:

aj tak by si si vyčítal, že si to neskúsil... a keď neskúsiš, nebudeš vedieť, či by to k niečomu vôbec viedlo ... skús a uvidíš, či je dievča dosť rozumné na takýto vzťah ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy

 

určite skús, ak za to to dievča stojí. navyše mi rozdiel 16 a 20 príde dosť zanedbateľný.poznám aj väčšie, kamarátka chodí so svojím chalanom od 14, on mal vtedy 21. a teraz sú spolu už tri roky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím že vekový rozdiel nie je príliš podstatný, ak je to v rozsahu tej istej generácie tak to nie je problém. 10 rokov +- nehrá rolu.

 

Napr. mne a nutrinke to nerobí problém :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to normalne ten vekovy rozdiel je zanedbavatelny... :lol:

poznam jeden par ktori ked sa zoznamili tak ona mala 20 a on 30 a teraz stastne uz asi 5rokov ziju..

 

aky mate nazor na to ked dievca je starsie od chlapca?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aky mate nazor na to ked dievca je starsie od chlapca?

 

maximálne kladný... :) neviem co by som robila so starším chlapom :)

 

a ideálny rozdiel by teoreticky mal byt o 8 rokov mladší chlap /lebo o tolko sa doživaju menej ako ženy/ ;)

 

a netuším, ktorý blb vymyslel, ze muž by mal byt starší ako partnerka..blbá tradicia..ci to len mne sa páčia mladší? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a netuším, ktorý blb vymyslel, ze muž by mal byt starší ako partnerka..blbá tradicia..ci to len mne sa páčia mladší? :lol:

podobne mam na to kladny nazor :) tiez nechapem kto to vymyslel ze chlap ma byt starsi od zeny, ako som uz napisala, mne to klape aj naopak :)

 

cizy, urcite to skus a kvoli veku sa netrap, ak si v ostatnom rozumiete, tak nie je problem ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moj stryko ma cez 40 a teraz pred mesiacom si zobral svoju manzelku, ktora je o necele 2 roky starsia ako ja...cize ma 24. Takze uz nic neriwesim....ale sranda je ta, ze ma psychyku na urovni 30-35 rocnej....co je tiez dost smutne, ale co uz , ked sa maju radi, tak sa maju radi a prajem im to :lol: Len aj tak si myslim, ze na to ze ma clovek 24 uz nemusi hned rozmyslat na urovni 35 rocnej......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pol@rs!$

Trochu mi vysvetli to rozmýšľanie na úrovni 35 ročnej?

To ako ti pripadá názormi a správaním stará, alebo čo?

 

Skôr si mylsím, že horší by bol prípad, keď by 40 ročná žena rozmýšľala a správala sa ako uletená 16-tka.

 

A možno práve preto strýkovi vyhovuje, sú si bližší tým, že majú podobné názory a pod., zrejme preto ho očarila svojou ( podľa neho ) vyspelosťou. ( preto som to dala do zátvoriek, pretože vyspelý môže byť aj 18-ročný človek, a zároveň nedospelý/nevyspelý môže byť aj 40-tnik.)

Takže tak. Howgh.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nuž však ja sa len tiež chcem informovať, e ako je to 24 ročná s psychikou 35 ročnej.

 

Ja mám už o chvíľku 33 rokov a dokážem sa tak vyblbnúť v country clube,alebo na diskotéke, že sa za mňa nemusia hanbiť ( alebo musia???)

Ak máš pocit, že žena v 35-tke je už len distingvovaná dáma v kostýmčeku, bez zmyslu pre humor, blbnutie a pod...tak ťa trošku opravím ( no česť výnimkám) ale ja stále hrávam futbal so svojím synom, klbčím sa s ním ( a ešte stále vyhrávam, aj keď onedlho ma asi porazí, myslím jeho, nie infarkt), pečiem bábovky na piesku s dcérkou, stváram milé zlomyselnosti môjmu drahému...

Viem sa perfektne vybláziť a zasmiať s mojimi priateľmi, ale na druhej strane viem, čo znamená slovo zodpovednosť, povinnosť a tak.

Takže, vysvetľuj,ako si to vlastne myslel :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež neviem ako to myslel, ja mám osobnú skúsenosť že ženy okolo 35r sú z celkového pohľadu najlepšie. Sú stále pekné a duševne už vyzreté. Nie je to železné pravidlo ale všeobecne to platí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov