Skočiť na obsah

Vekový rozdiel


cizy

Vekový rozdiel  

28 členovia hlasovali

  1. 1. Aký vekový rozdiel je podľa vás ešte v norme

    • Do 5 rokov
    • 5 - 10 rokov
    • 10 - 15 rokov
    • 15 - 20 rokov
      0
    • 20 - 25 rokov
      0
    • 25 - 30 rokov
    • je to jedno


Odporúčané príspevky

Keď ono je to tak ... keby neboli traktoristi, pekári, upratovačky, predavačky, ale iba samí manažéri a úradníci, asi by sme sa mohli ist pásť.

Bez ohľadu na to, o koľko je náš partner/partnerka ... mladší/starší. :joint:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ved ja ich uzitocnost nespochybnujem...

 

Ale pri vsetkej ucte k spolocenskej prospesnosti niektorych profesii - to tazko presvedci moje podvedomie, ze osoba zenskeho pohlavia, ktora ma nasledkom svojej prace postavu masivnej osoby muzskeho pohlavia - bude pre mna natolko atraktivna, aby som bol fyziologicky schopny sa s nou parit. Je to ciste subjektivny pocit, takze som si isty, ze sa najde dost jedincov, co nebudu tak velmi cimprlich :joint:

 

A rovnako bude dostatok zien, ktore sa s nadsenim odovzdaju smrdiacemu chlapovi s pivnim pupkom, prepotenym tielkom, krakaticou pod pazuchami a cibulovo-pivnym zapachom z dutiny ustnej, pretoze to bude zivotne nevyhnutny traktorista :D

(alebo akekolvek ine zamestnanie, ved to je jedno)

  • Odobrať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ktovie, či by človek nedal radšej prednosť spontánnemu, živočíšnemu sexu s prirodzenou vôňou chlapa bez zbytočných dilem na vekový rozdiel, ako príliš prehnane sterilný sex

s nadpriemerným intelektuálom. :D :joint:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v zápale boja a odhodených tričiek

poprosím nezabúdať na tému samotnú, bicepsy a traktoristky alebo tintítka a miss okresného kola pracovníčok v chemickom priemysle v pohode ... :D

 

ako je to tam s vekovým rozdielom ? staršia traktoristka nie, staršia bohatá managerka áno, staršie tintítko áno, mladšia bacuľka nie starší intelektuál áno, mladší sexi zver nie ... či ako to je ?! :D

 

Vekový rozdiel medzi partnermi :joint:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ktovie, či by človek nedal radšej prednosť spontánnemu, živočíšnemu sexu s prirodzenou vôňou chlapa bez zbytočných dilem na vekový rozdiel, ako príliš prehnane sterilný sex s nadpriemerným intelektuálom. :joint: :D

 

Uplne suhlasim :D

Prirodzene, za podmienky, ze by sa na mna zivocisne nevrhla zenska, co ma chlpatejsi zadok ako ja a vacsie brucho :D

(no co, nepomozem si, sexualny pud je pud, ten neusmernim)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To už má príroda zariadené že ak je dievča plodné tak aj vhodne vyzerá.

Zobrali ste si na mušku tú najnepodstatnejšiu časť príspevku. To bol len dodatok že proste keď neexistovala evidencia o veku tak si ľudia vyberali prirodzene či už to bol starší muž, staršia žena, vyberali si na základe toho že sa chcú rozmnožovať. Teda ani pračlovek sa nemiloval s 10 ročnou. Proste ak baba dozrela na vek plodnosti tak išli muži bezohľadu na vek. Vek je len civilizačný výmysel to tým malo byť povedané. Tak nabudúce počkajte kým odpíšem.

 

A prečo ty si ju nechcel? Nezdá sa ti, že si nejaký prieberčivý?

 

Niesom prieberčivý. Ja som s ňou bol. Veď to bola tá čo som písal že aký môj zážitok. Do 24 som bol panic a ona bola moja prvá a jediná. Preto som napísal že jediná čo ma chcela. Lebo ja sa darmo snažím zoznamovať so ženami keď ma nechcú. Takže baba ktorá ma chcela = chodili sme spolu. A za celý život sa našla iba jedna taká. No a ona bola o 9 rokov staršia. Nikomu to nevadilo. Potom ma vytlačila konkurencia. Prišiel krajší, lepší, a už som dostal výpoveď.

 

P.S. ak by ste mali dáke otázky môžem založiť svoju tému aj tu a budeme fungovať v nej. Neničme topic iných tém. Takže to ostatné som napísal ako informačný dodatok ale ide o ten vek že bola staršia a chodili sme spolu. Teraz si dobre rozumiem s mladšou ale tá akurát využije to že sa vie odvolať na vek. Teda nechce ma lebo som pre ňu starý. To že si super vychádzame ide bokom. Takže to že existuje evidencia veku, jej nahralo do karát.

 

Akékoľvek otázky sem prosím

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

moj vekovy rozdiel, 5 rokov (26-31)

 

ked sa rozpravam s muzom, ktory ma cca rovnako ako ja, neviem si pomoct, po tejto skusenosti mi pridu vsetci ako mladenci, ktori sa stale hladaju, a vlastne ani nevedia poriadne co chcu od zivota

a ked sa niekedy bavim s mojim davnym ex, ktory mal takmer ako ja, to je nieco strasne .. jasne, je to indi-vindi, ale citim obrovsky rozdiel (co sa tyka hranice 2x-3x)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll,

neviem, cim to je, ale plati to aj v opacnom garde :(

Naposledy som chodil s rovnako starou (mladou) zenou este ako vysokoskolak a to je uz sakra davno; ale uz vtedy mi vsetky zeny pod 25-30 pripadali neuveritelne detske, blaznive a naivne... niektorym to ostalo dodnes.

Nastastie tie byvale lasky su uz dnes zrele zeny, maminy a poniektore uz aj babky, takze sa to zlepsilo :)

a pritom mozem im stale hovorit "dievca" ako kedysi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Naposledy som chodil s rovnako starou (mladou) zenou este ako vysokoskolak a to je uz sakra davno; ale uz vtedy mi vsetky zeny pod 25-30 pripadali neuveritelne detske, blaznive a naivne... niektorym to ostalo dodnes.

 

No...takze si vlastne na starsie :(

 

Pozri, hlavne je sa drzat urcitych zasad. Zeny cca. 25-30 su casto ako uz dost dospele (ako sam pises) a zaroven este vacsinou telesne zachovane. Takze sa tejto vekovej kategorie skus konstantne drzat, aj ked budes mat 50-ku na krku :)

Ved ked vies, ze v tomto veku su OK, nema zmysel potom nasilne menit priority len preto, ze ty sam zostarnes, nie?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zeny cca. 25-30 su casto ako uz dost dospele (ako sam pises) a zaroven este vacsinou telesne zachovane.

 

U niektorých platí, že čím sú staršie, tým vyzerajú lepšie. Viď Lucie Bíla alebo Ivana Chýlková.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No...takze si vlastne na starsie :( ....

.... Zeny cca. 25-30 su casto ako uz dost dospele (ako sam pises) a zaroven este vacsinou telesne zachovane. Takze sa tejto vekovej kategorie skus konstantne drzat, aj ked budes mat 50-ku na krku :)

Ved ked vies, ze v tomto veku su OK, nema zmysel potom nasilne menit priority len preto, ze ty sam zostarnes, nie?

 

necital si pozorne - praveze som napisal, ze zeny vo veku 25-30 mi kedysi, ked som ja mal max. tolko pripadali malo dospele

no, dnes by som bol mozno rad, keby sa take za mnou obzreli, ale to nehrozi... a tak tym, co maju na krku 50-ku (ako ja) hovorim stale "dievcata"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No dobre, takze zeny vo veku 31 rokov ti pripadaju prijatelne, ved tak som to pochopil. Dolezite je sa drzat veku 31 rokov trebars aj ked ty budes mat 51 :(

 

 

U niektorých platí, že čím sú staršie, tým vyzerajú lepšie. Viď Lucie Bíla alebo Ivana Chýlková.

 

Chylkova niekedy vyzerala dobre????? Mojtyboze...

 

A Bila sa naucila dobre obliekat, mat dobry makeup a ukazovat poprsie. S niekym, kto by sa jej lepsie staral o image pred 20 rokmi (a keby jej vtedy na tom zalezalo), bola by sexidolom vtedajsej doby. Ale inac teda ano - vyzera dobre :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jasnacka :(

Kym sme mladi a krasni, vekovy rozdiel nie je podstatny, suhlasim :)

 

A ved presne tymto sa riadia ti, co maju partnerov trebars o 25 rokov mladsich, nie?

 

kto sa snaží udržiavať fyzicky :) , nie je mu cudzí zmysel pre humor a komu to v srdci "svetielkuje " , nestarne.

 

 

Lucia sa nevie len dobre obliekať, mať dobrý makeup, ukazovať poprsie, ale má kompletne osobné kúzlo, charizmu, sexepíl a vie veľmi pekne spievať. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale má kompletne osobné kúzlo, charizmu, sexepíl

 

Jasnacka, som zabudol na medialneho poradcu, ktory dobre poradi kde sa ukazat, co povedat, ako sa tvarit, co sponzorovat, k comu sa vyjadrit...a ona ma dost rozumu, aby imidzmejkra pocuvala :( A prirodzene, sa za tie roky nieco naucila :)

 

Ale mile zeny a dievcata - berte si z toho priklad. Vo veku 46 majte lepsiu postavu ako vacsina 30-rocnych, dokonaly mejkap, dokonale oblecenie, budte decentne a vznesene, posobte krehko ale zaroven nenasilne silno...ak budete bohate, nezaskodi to...a slavne taktiez nie...no a je z vas sexsymbol :)

Pre vacsinu ludi je problem splnit aj tie prve dva-tri body, ehm (ano, to sa tyka aj muzov ;) )

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moj vekovy rozdiel, 5 rokov (26-31)

 

ked sa rozpravam s muzom, ktory ma cca rovnako ako ja, neviem si pomoct, po tejto skusenosti mi pridu vsetci ako mladenci, ktori sa stale hladaju, a vlastne ani nevedia poriadne co chcu od zivota

a ked sa niekedy bavim s mojim davnym ex, ktory mal takmer ako ja, to je nieco strasne .. jasne, je to indi-vindi, ale citim obrovsky rozdiel (co sa tyka hranice 2x-3x)

 

No ja nechapem obcas pojmu : "co chcu od zivota"   Hlavne zo zenskeho pohladu by som chcel vediet co pod tymto myslia ?  LEbo nejako neviem proste mate na to nejaky meter alebo harok a robite si kvacky ze toto patri do skupiny ze vie co chce od zivota toto zase nepatri do tejto skupiny ?Ako podla coho vlastne urcujete ci clovek vie co chce od zivota? Moze byt mladas co mozno vie ze chce mat pracu chce zabezpecit rodinu che mat uspech v praci a karierny rast. Ale povedzme ze nema este v hlave jasno kedy che mat svadbu alebo deti alebo rodinu si zalozit vtedy podla Vas patri kam ? Vie ci nevie co chce od zivota ?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pekne povedane :(

 

Ked zena chce dlhodoby, stabilny vztah, potencialne svadbu a hafo deti...tak muz, ktory presne toto nechce je automaticky oznaceny za nedospeleho, nezreleho, pripadne, ze "nevie co chce". Skor mam pocit, ze tito muzi velmo dobre vedia co chcu aj co nechcu :)

A s neskusenostou to vazne nic nema spolocneho, tiez skor len naopak :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale mile zeny a dievcata - berte si z toho priklad. Vo veku 46 majte lepsiu postavu ako vacsina 30-rocnych, dokonaly mejkap, dokonale oblecenie, budte decentne a vznesene, posobte krehko ale zaroven nenasilne silno...ak budete bohate, nezaskodi to....no a je z vas sexsymbol :(

 

Dobrú postavu môžeme mať, mejkap, vkusné oblečenie, môžeme byť decentné a vznešené, pôsobiť krehko a zároveň nenásilne silno, ale to je pre nás ženy prirodzené, cítiť sa fajn..., ale to neznamená, že chceme byť sexsymbol. Možno niekto aj áno, celebrity..., ale jednoducho, myslím si, že žena túži po tom, aby bola žena. :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podla mojho nazoru muz, ktory je hodeny do vreca "ten co este nevie co chce" - resp. ZATIAL nepouzitelny, je nasledovny (konkretny pripad):

- vacsina mladych muzov bez skusenosti (s vaznejsim vztahom, so zodpovednostou - mamickini milacikovia, ...)

- vsade chce byt, vsetko chce urobit - vysledok - bol vsade, ale vsetko urobil na trt - dolezite ze tam bol a bolo ho vidno

- chlap(ec) co si mysli, ze sakom a kravatou bude nahle posobit ako zodpovedny dospelak

- na otazku, ci si aj nieco odklada, odpovie "naco? ved to budem riesit az ked nastane taka situacia - a vsak hypoteka to isti" - hlavne ze si ide kupit motorku (ale setrit na byvanie, to je mu cudzie)

 

jovzin, pleties si pojmy - ja nechcem od muza, aby mi povedal, v kolkych rokoch si predstavuje zenbu, kde chce byvat, kolko chce mat deti

ja chcem vidiet na muzovi, ze sa zaujima o to, co bude o par rokov, mysli uz teraz na buducnost, nie je mu lahostajny fakt, ako budu SPOLU riesit tieto veci

nie, ze si bude zit zo dna na den, a jedneho dna ked jeho partnerka otehotnie si povie "tak, a teraz co?"

 

a ako pisem vyssie, napisala som INDI-VINDI, tak sa prosim, vazeni mladenci, nenavazajte :(

 

a navyse...hovorim o vekovej skupine 2x-30 (kde je to samozrejme prirodzene, kedze muzi dospievaju neskor ako zeny)

 

je prirodzene ze 25 rocna nebude na rovnakej vlnovej dlzke s 25 rocnym co sa tyka uvazovania o buducnosti (teda aspon ja som sa s tym v mojom okoli teda nestretla)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, ze si bude zit zo dna na den, a jedneho dna ked jeho partnerka otehotnie si povie "tak, a teraz co?"

 

"Teraz si dáme DELI..."

 

inak co sa tej vlnovej dlzky tyka a nastavenia vekovej hranice 25 rokov - tu si treba uvedomit jeden fakt - v akej spolocnosti, skupine ludi sa to berie a v ktorych rokoch. Ja ked vychadzam zo skusenosti z 80-tych rokov minuleho storocia a mestskeho vysokoskolskeho prostredia, tak musim konstatovat, ze mladi muzi vo veku 25 rokov mali po skoncemi VS a obvykle aj po zakladnej vojenskej sluzbe. Tam mali rok casu premyslat o zivote a nehovorte, ze nie... Na rozdiel od nich mlade zeny skoncili VS a ... nic. Pracu mali, v tej dobe kazdy. Takze sup-sup, poobzerat sa po vhodnom zenichovi, rychlo, kym este stihneme mladomanzelsku pozicku. Lenze akosi ich este neprestali bavit diskoteky... Rozhodne neboli vyznamne zrelsie ako ich rovesnici.

(samozrejme, indi-vindi, mila Doll :( )

No a rozdielne to samozrejme bolo vo vidieckom prostredi, kde 1. bolo percentualne menej vysokoskolakov a 2. ti co boli, odchadzali studovat do mesta, potom sa bud vratili, alebo castejsie nevratili... Detto vekova hranica zapojenia sa mladych ludi "do zivota", pracovneho procesu, zakladanie rodin a pod. bola niekde inde, spravidla nizsie.

 

Vysledky si odvodte sami. Vlastne som chcel len nadviazat na to, co som pisal vyssie :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov