Skočiť na obsah

Vekový rozdiel


cizy

Vekový rozdiel  

28 členovia hlasovali

  1. 1. Aký vekový rozdiel je podľa vás ešte v norme

    • Do 5 rokov
    • 5 - 10 rokov
    • 10 - 15 rokov
    • 15 - 20 rokov
      0
    • 20 - 25 rokov
      0
    • 25 - 30 rokov
    • je to jedno


Odporúčané príspevky

zapáčil sa mi muž o 27 rokov starší... :lol:

najprv sme si vykali, potom mi on tykal a potom ani neviem ako, úplne neprofesionálne som mu začala v práci tykať aj ja... neviem prečo, ale vek som si vôbec neuvedomovala... samozrejme, beriem ho ako zrelého muža, no skôr som hľadela na to, čo zažil, aký je vo vútri... a v jeho vnútri som našla, resp. on mi odhalil, aj kus chlapca... :)

keď sa na to pozrem z nadhľadu, s odstupom, uvedomujem si, že je to až takmer smiešne... starší muž, ktorý mi vraví o svojom živote, práci, ľuďoch z jeho života a pritom sa červená... :) nech sa veci vyvinú akokoľvek, keby som ho už aj nikdy v živote nestretla, ostane v mojom srdci ukrytý a navždy budem vďačná za to, že som mala tú česť sa s ním stretnúť ;)

a na veku fakt nezáleží... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OT

 

davno som spoznala cloveka, tiez starsieho, cez 50 rozpraval mi o svojom zivote, velakrat sme sa rozpravali, a bolo to fajn...taky kamarat s mnozstvom skusenosti...co zazil, co chce, velmi inteligentny clovek, gentleman, bola som unesena z toho, aky ma prehlad, ako vie komunikovat s ludmi, s okolim, obdivovala som ho..

 

bol to moj znamy

 

a teraz sedi vo vazeni, odsudeny za brutalnu, chladnokrvne premyslenu vrazdu

takmer mu ju ani nedokazali

 

ano, ludia su fajn, ludia mozu posobit na prvy, druhy, aj tridsiaty dojem dobre,a mozme z nich byt uneseny, avsak netusime, aki su vnutri..to co nam vravia moze byt len hra..davno premyslena..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

su chvile, kedy som tiez schopny brutalnej, chladnokrvnej a premyslenej vrazdy, pricom bezne ma to ani len nenapadne

 

ale da sa utesovat tym, ze su ludia, ktori su jasni na prvy pohlad a tam nejake riziko nehrozi :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

vtipné, keď si človek po sebe prečíta staré príspevky... :)

jedno mi ale ostalo, na veku mi vôbec nezáleží... aj 48ročný chlap môže byť riadny ***, aj 37ročný môže byť ako malý chlapec, aj 23ročný naopak veľmi zodpovedný typ. každý jeden muž/chlap, s ktorým som sa stretla bol úplne iný a mali rôzny vek. predsa len môžem povedať, že v akomkoľvek veku v nich boli malí chlapci tešiaci sa z maličkostí i muži s hrdinským zmyslom pre ochraňovanie nežného pohlavia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

To že väčšina hlasovala že je to jedno sa mi uľavilo. Ja mám šťastie na extrémy. Aj tá jediná čo ma chcela bola o 9 rokov staršia a teraz si celkom dobre rozumiem s o 12 rokov mladšou. V prvom rade je to o pavahách že vy dvaja či si rozumiete a či si pasujete, či sú sympatie. Vek je len údaj v občianskom. Keď sa neviedla evidencia o veku tak sa ľudia dávali prirodzene že kto sa komu páči a pohoda. To už má príroda zariadené že ak je dievča plodné tak aj vhodne vyzerá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nedá mi, musím :D

 

neplodné dievča zvyčajne nevyzerá vhodne ?:spiteful:

 

príťažlivosť a porozumenie aj s rozličnými vekovými rozdielmi kvitnú v každom veku, nielen v plodnom :D

si v tom veku, je jasné, že sa zameriavaš tým smerom, je to jasné ...

ešte že človek nie je len od 15 do 35 živý, ale na to prichádza až po 35 ... :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To už má príroda zariadené že ak je dievča plodné tak aj vhodne vyzerá.

... :D ... Co? Takze ak sa pozries na babu, a nejako sa ti nepozdava, tak je neplodna? Tak to mam chapat? ... Fakt? ... :D Chlape, ty snad zartujes. A funguje to aj opacne? Cize ak chlap nevyzera vhodna, je neplodny?

 

Pockat pockat... Co to znamena "vhodne". :spiteful:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomáš

To už má príroda zariadené že ak je dievča plodné tak aj vhodne vyzerá.

:spiteful: čo to ? tomuto tak trochu nerozumiem, viem pýtajú sa aj iný ale aj ja sa musím ... to ako si myslel vhodne ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomáš

:spiteful: čo to ? tomuto tak trochu nerozumiem, viem pýtajú sa aj iný ale aj ja sa musím ... to ako si myslel vhodne ?

 

:D

tiež chápem to slovíčko "vhodne" ako náhražku za sexi, príťažlivo, sympaticky, pekne, zaujímavo, ... a ešte kopu iných označení - ale to slovko "vhodne" je dokonale pôvabné :D

 

viac mi vadí, že staršie ročníky sú z neho akosi automaticky vylúčené aj s plodnosťou - u pánov by sme mohli pridať problémy s prostatou, a je to vyrovnané ...

teraz zo mňa hovorí viac celá hromada práve prečítaných kníh zo série Koček Lilian Braunovej, kde láska kvitla skutočne v každom veku, kde sa z lásky brali 80 roční junáci a 65 ročné devy - vekový rozdiel šumafuk, aj vek, aj plodnosť ... :D

 

/ ale skutočnosť je veľmi podobná - len je to takmer tabu hovoriť o tom, nieto ešte konať - ešte to tak, aby celá dedina vedela, že teta Adela prišla o rozum a ujovi Jožovi ide o to, aby mu mal kto navariť.

iste je to aj tak, a nie raz, ľudia sú potvory. ale možno si len vzájomne pomôžu žiť ... ľudia nie sú len potvory. dúfajme. je to samozrejme všetko zložitejšie, motorom vzťahov nie je len sex a plodnosť a Adeline buchty, aj. ... /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To už má príroda zariadené že ak je dievča plodné tak aj vhodne vyzerá.

 

Ako je ale potom mozne, ze kazdy ma iny typ krasy, ze sa kazdemu paci niekto iny. :D

Cize pre jedneho plodna, pre druheho nie ?! :spiteful:

Kto potom tu "vhodnost" vyzoru dokaze spravne posudit ?! Predsa nie sme "z jedneho cesta". :D

 

Ta, ktora je pre jedneho krasavica nad ktoru niet, pre druheho je vychtlina, ktora ho vobec neoslovi.

 

A co myslis, plati to aj naopak, ze mladenec, ktory dievca "neoslovi", ktory nevyzera "vhodne", ten je tiez neplodny ? :D

Alebo az takto daleko si svoju teoriu este neprepracoval ?

 

Ale ... keby to "urcenie" plodnosti/neplodnosti bolo taketo jednoduche,

vsak to by bolo hodne Nobelovej ceny, nemyslis ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vhodna ako sexy?

 

Cize ak sa na mna pozrie kazdy chlap na tomto fore a povie si "nic-moc", som neplodna? A ak sa mi podari otehotniet, tak som zazrak prirody?

 

:spiteful:

 

... Ja milujem taketo podarene hlasky. Perlicky, minutovky. To musi ist do nejakeho archivu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomášovi rozumiem takto, že príroda zariadila, že ak je dievča plodné (rozumiem temperament), tak aj dobre vyzerá, lebo neobsedí dlho na zadku, cvičí, stará sa o postavu,aby jej neprevísalo sadlo cez obtiahnuté rifle, no, snaží sa starať nielen o zovňajšok, ale stále sa snaží na sebe pracovať, vzdelávať sa, túži toho veľa vidieť, proste má takú "vrtuľku v zadku", rozum pracuje "na plný plyn" :D a srdce tancuje "kazačok".

 

Prioritou by malo byť, čo povie doma partner, či "nic-moc", či "všetko" a to, čo si myslia forumáci, to treba brať s rezervou, že je to ich názor, ich vec, ich problém, veď nepoznajú človeka "do špiku kostí" a tak ich názor si máme vypočuť, no nemusí sa nás tak priveľmi bytostne dotýkať, takže pohoda, relax.

 

Vekový rozdiel medzi partnermi by mal byť taký, aby vyhovoval im dvom. :spiteful:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prioritou by malo byť, čo povie doma partner, či "nic-moc", či "všetko" a to, čo si myslia forumáci, to treba brať s rezervou, že je to ich názor, ich vec, ich problém, veď nepoznajú človeka "do špiku kostí" a tak ich názor si máme vypočuť, no nemusí sa nás tak priveľmi bytostne dotýkať, takže pohoda, relax.

 

Toto ale "nejako nesuvisi" s vekovym rozdielom medzi partnermi, o com tema je ... :spiteful:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomášovi rozumiem takto, že príroda zariadila, že ak je dievča plodné (rozumiem temperament), tak aj dobre vyzerá, lebo neobsedí dlho na zadku, cvičí, stará sa o postavu,aby jej neprevísalo sadlo cez obtiahnuté rifle,

 

jak tak kukam okolo seba..a po mladej generacii...asi vyhynieme :spiteful:

 

edit.:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nef, snáď nevyhynieme :-)))

Skrátka, žijme, milujme a tešme sa z každej príjemnejšej chvíľky v živote .. "my" už obe aj potomstvo máme, takže o jeden dôvod naviac k radostí a šťastiu ..

Kto zatiaľ nemá, verme, že skôr či neskôr to šťastie "príde "...

Život je príliš krátky a sú podstatnejšie vecí v živote, ako dáky vekový rozdiel u partnerov, pokiaľ sa naozaj tí dvaja ľúbia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vhodna ako sexy?

 

Cize ak sa na mna pozrie kazdy chlap na tomto fore a povie si "nic-moc", som neplodna? A ak sa mi podari otehotniet, tak som zazrak prirody?

 

Tak dobre...potom nie neplodna (z biologickeho pohladu), ale len obtiazne oplodnitelna. Su ludia co úpri pohlade na krevety (s nozickami a ocickami) padaju do mdlob. Je to sice vyzivne, ale dooooost obtiazne jedle :D

Ale v tvojom pripade by som to az tak tragicky nebral.....

A aj tak , vzdy sa mozes utesovat tym, ze aj krevety niektori ludia miluju - takze pokial fakt nevyzeras ako rozpravkova bosorka, ktoru dopichali vcely, musi existovat muzsky jedinec, ktory by ta za prijatelne oplodnitelnu povazoval :spiteful:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby Tomáš nemal také nároky na ženy (ktoré žiadny iný chlap na tomto Fóre, planéte či Galaxii nemá) tak už by dávno mal babu. Vekový rozdiel neprekáža, ale musí to byť supermiss.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vekový rozdiel neprekáža, ale musí to byť supermiss.

 

Veru. Tak napriklad mne osobne staci, pokial sa dostala do krajskeho finale :spiteful:

A prirodzene, pokial neslo o "miss traktoristka", alebo "miss biceps" (mam totiz psychologicky blok, ktory mi brani smilnit so zenami, co maju biceps hruby ako ja stehno).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a miss mokre tricko by mohla byt?

 

tomas to blbo napisal, asi tusim o co mu ide - ocekovat pohlavne znaky, ci je samicka spravne vyvinuta fyzicky, co by bol predpoklad plodnosti... sak my sa tiez pozerame, ci je chlapik dostatocne schopny nas zabezpecit...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmmm... obyčajné predsudky? "+ alebo -" niekoľko rokov vo vekovom rozdiely medzi partnermi

 

"miss traktoristka"-porovnávanie ľudí podľa vzdelania (Karel Gott, Lucie Bilá, Michal Dočolomanský a mnohé ďalšie osobnosti)

Klobúk dole pred všetkými vzdelanými, ktorí sa svojou čestnosťou, usilovnosťou, pracovitosťou vypracovali tam, kde sú, ale netreba zabúdať, že aj taký "traktorista" môže byť veľmi čestný človek a kedykoľvek sa môže aj on vypracovať, ak bude veľmi chcieť a aj keby nie, tak nie je o nič menej ako ten vyššie postavený človek. Vidíme to napr., aj na našich politikoch, sú snáď lepší ľudia, majú lepšie srdce, máme si ich viac vážiť, ako toho "traktoristu"? Nie.

A ešte netreba zabúdať, že je dosť ľudí, a je to žiaľ smutné, že "detičky" niektorých "zazobancoch" sa dostali do škôl a majú zdrap papiera, ktorému hovoria diplom, ale nie za svoje vedomosti ... a z tých je mi naozaj blee.

 

"miss biceps"-posudzovať človeka podľa výzoru? A čo je na tom napokon "zle", ak sa človek stará o svoje zdravie, o svoju postavu, a trebárs aj o svoje bicepsy? Ano, je to každého len osobná vec ..keď sa niekomu nepáčia pekné bicepsy, paže, tak nech ich má mľandravé,

s tým len súhlasím. Človek by mal mať tie dáke bicepsy aj "hubatosť", lebo by ho ľudia asi "zožrali".

 

Ale, určite také "kozy bicepsy"- to sa už asi niekomu páčiť budú, ale to ešte neznamená, že aj dojčenie musí byť viac" kozo- bicepsové". Na to, tiež netreba zabúdať.

 

Rozdiely sú, aj my ľudia sme rozdielni .. a tak je to správne. Treba je len nám všetkým sa snažiť, to všetko, čo najsprávnejšie rozlišovať a to je niekedy naozaj sakramenská drina. :joint:

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie podla vzdelania, ale podla vyzoru. U traktoristky predpokladam postavu traktoristky, co sice moze niekomu vyhovovat, ale mne nie. Takze preco sa nutit,ze? :joint:

 

A co sa tyka vyzoru... ano, skoro kazdy si najde niekoho, pre koho bude aspon trochu prijatelny. Ale zase to neprehanajte s tou prirodzenou krasou a tvrdenim, ze na tom nezalezi. Pretoze potom clovek s hrozou zisti, ze bol predbehnuty niekym, ktore je rovnako inteligentny, mily, prijemny, uzasny ako on sam - ale ten "vitaz" si dal minimalnu namahu navyse aj dobre a pritazlivo vyzerat. A ono to plati pre obe pohlavia rovnako...

 

A pre vsetky vekove kategorie tusim tiez...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov