Skočiť na obsah

Vekový rozdiel


cizy

Vekový rozdiel  

28 členovia hlasovali

  1. 1. Aký vekový rozdiel je podľa vás ešte v norme

    • Do 5 rokov
    • 5 - 10 rokov
    • 10 - 15 rokov
    • 15 - 20 rokov
      0
    • 20 - 25 rokov
      0
    • 25 - 30 rokov
    • je to jedno


Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

nedávno som mala klienta, kvôli niečomu sme spomenuli jeho partnerku, s ktorou žije viac ako 19 rokov ... pozrela som aj jej aj jeho údaje :

on ročník 1964, ona 1946 ...

 

a žiaril, keď o nej rozprával ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

je to jedno, pokial su obaja nad hranicou zakona (tusim este stale 15) a pokial to obom vyhovuje... a cim su starsi, tym je vekovy rozdiel menej dolezity... 15 a 30 je dost brutal, ale 30-45 alebo 45-60 je uplne v pohode...

ja som od mojho draheho starsia o 5 rokov... moja stara mama mala o 4 roky mladsieho muza, a to sa vydavala pred nejakymi 80 rokmi... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

25-30. a chlap starsi. velke vekove rozdiely v sebe maju cosi slovami tazko postihnutelne, avsak velmi pritazlive. rad sa divam na take pary a dozvedam sa o nich. je v tom cosi ucitelsko-ziakovske, otcovsko-dcerovske (az dedovsko-vnukovske niekedy :lol:). ja sam malej macicke casto vravievam, ze je male maciatko, malinka minimacicka a pod.

 

ale radsej nech je ona extremne mlada nez on extremne stary. lebo okrem relativneho veku svoju rolu zohrava aj absolutny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

do 5 rokov.

Teraz to tak je a je to ideálne. Vlastne som vždy mala len vrstovníkov (na vzťah). Neviem si predstaviť, že by mal môj partner o 5+ rokov viac, pripadala by som si infantilná

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Neviem si predstaviť, že by mal môj partner o 5+ rokov viac, pripadala by som si infantilná

Mala som vztah, kde ja som mala 19 a on 30.. a nepripadala som si infantilna :lol: nie viac, nez v takej mne bezne primeranej miere :)

ale zaujimave, ze cim som starsia, tym aj partneri su mi blizsi vekovo... a nemyslim, ze sa to nejako zmeni

aj ked, nadalej to nie su moji vrstovnici, ale nejaky ten vekovy rozdiel tam je...momentalne 5 rocny

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

päťročný rozdiel je úplne bežný, je pravda, že častejšie je partnerka mladšia, ale nie je to až také pravidlo

denne držím x občianskych, päť-šesťročné rozdiely sú bežné, pri mladších ročníkoch oboma smermi ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vekový rozdieľ časom odpadá. Časom ide aj o iné hodnoty, aj keď u niektorých len o to jediné. Takže sú aj nevyvážené, obchodné promiskuítne vzťahy. Iba niekedy je to aj o láske.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vekový rozdiel je nepodstatný. Je to len a len o tom ako si tí dvaja sadnú. Poznám vzťahy kde je muž mladší o 15 rokov, aj desať rokov a funguje im to krásne. Môj otec si po rozvode zobral o 20 r. mladšiu ženu. Mal 60 a sú spolu už 21 rokov.

Takže vek neriešim. A hovorí sa že muži sú celý život v puberte. :lol: Je to všetko v myslení. Poznám 20 ročných 40 tnikov a aj naopak. Predsudky nemám rád.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vekový rozdiel nie je podstatný, ak si dvaja ľudia výborne rozumejú a navzájom sa dopĺňaju. Pre mňa je dôležitá vzájomná opora, spoločné záujmy a tolerancia, fyzický vek je iba drobné zrnko v piesku. Zmetie ho jediná morská vlna.

Ja osobne kladiem dôraz na súhru duší. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Klingonka

 

Mne zatiaľ referovali, že v telenovelách staré baby kujú pikle, ale o súhre duší sa zatiaľ nikto nezmieňoval. :lol:

Ale vážne:

Čiže v takom prípade, ak som vo vzťahu spokojná, vyhovuje mi a napĺňa ma, nevediem reálny život?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nooo ak sa dvaja naozaj lubia tak myslim ze je uplne jedno ... ale zase v ramci normy :) cize ked uz je tak viac ako 15 rocny rozdiel tak to uz je celkom dost podla mna! Ale ako sa vravi: Laska nepozna hranice :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov