Skočiť na obsah

Vekový rozdiel


cizy

Vekový rozdiel  

28 členovia hlasovali

  1. 1. Aký vekový rozdiel je podľa vás ešte v norme

    • Do 5 rokov
    • 5 - 10 rokov
    • 10 - 15 rokov
    • 15 - 20 rokov
      0
    • 20 - 25 rokov
      0
    • 25 - 30 rokov
    • je to jedno


Odporúčané príspevky

medzi nami je teraz pol roka a celkom mi to vyhovuje...

niekedy mám ale pocit, že je medzi nami aj 2500 rokov, pretože on má také skúsenosti, aké mnohí nenadobudnú za celý život

a niekedy si pripadám, že ja som tá staršia, múdrejšia... najmä keď ho vidím ako píše na nete... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u nas je 5 rokov rozdiel, 19 a 24, a ani raz nebol problem s tym, obcas je to vtipne, ako ked som mala pred maturami, na ktore si on uz pomaly ani nespomenul, a s kamosmi ma ukludnoval, ze ked presli oni, prejdem aj ja :)

ale inak nepocitujem, ze vobec daky vekovy rozdiel je, zatial som sa nezamyslala nad tym, ze aha, chova sa inak, lebo je odomna starsi, a on mi tiez nikdy nepovedal nic, co by suviselo s tym, ze som mladsia... skor si robi srandu, minule ze aku ma on super 19tku pred kamosmi :lol: a vola ma Žubrienka, akoze mláďa :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja by som chcel, aby sa ten rozdiel casom postupne zvysoval :lol:

Aj jaaa. Muž by mi rástol do prešedivelej krásy (!) a ja by som bola stále mladá a maličká. Tak to bude! :) :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm, na jednej strane je dobre mat niekoho "rovnocenneho", co znamena v priblizne rovnakom veku, ale na druhej strane.... Feidiasov komplex moze byt skvela vec, vyformovat si nejaku mladuchu, to by nebolo zle. Len bolo by to ono, premenit ju na svoj obraz? Kde by bolo potesenie z rozdielnosti? To by buchlo....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

V podstate je to jedno, záleží to len na tých dvoch... Medzi nami je 8 ročný rozdiel, ale deda, otca a brata som netromfol... je to v pohode. Puberťákom vo vzťahu som ja a som na to hrdý(!!!) Na otázku: chceš so mnou spoločne zostárnuť, odpovedám, chcem pri tebe mladnúť(!!!)... nechcem byť starý...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

podla mna to zavisi v akom veku sa clovek prave nachadza ak je to napr 15-25 tak myslim ze aj 5rokov je velky rozdiel, ale napr vo veku 30-40 nie je az taky velky rozdiel 8rokov , je to individualne

Poznam aj taky par kde je vekovy rozdiel 11rokov (muz je starsi ) a maju sa radi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

obavam sa, ze nerozumiem tejto doplnujucej otazke. game, mohla by si sa vyjadrit preciznejsie? :lol:

Leg, zdá sa, že nie je treba doplniť otázku :)

 

je to tak, starší chlap neznamená nutne rozum, a poznám páry, kde je žena staršia o sedem až pätnásť rokov a tie vzťahy fungujú vzorovo

vekový rozdiel sa spolužitím zotrel a medzi tými ľuďmi je akési súznenenie a láskyplný vzťah a hlavne akýsi pokoj ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov