Skočiť na obsah

Vekový rozdiel


cizy

Vekový rozdiel  

28 členovia hlasovali

  1. 1. Aký vekový rozdiel je podľa vás ešte v norme

    • Do 5 rokov
    • 5 - 10 rokov
    • 10 - 15 rokov
    • 15 - 20 rokov
      0
    • 20 - 25 rokov
      0
    • 25 - 30 rokov
    • je to jedno


Odporúčané príspevky

  • Pred 3 týždňami...

vekový rozdiel smerom hore by som brala asi aj do 40 rokov, smerom dole 6 rokov, ale to musí byť chlapček schopný :lol: neviem čo v takých jedenástich rokoch :)

 

 

 

( ale myslím stále na môjho Filipka... )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V zasade je to jedno, tak som aj hlasoval, ale optimalne je to tak do 5 rokov. Udajne idealne cisla rozdielu veku partnerov su nasobky cisla 4, vratane 4-rocneho rozdielu. Z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze naozaj sa zaujimam o baby tak o 3-4 roky mladsie.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Myslím, že mladé dievčatá hľadajú ( v niektorých prípadoch ) v staršom mužovi otca, ktorého láskavosť a pochopenie nikdy nepoznali. Mám kamarátku, ktorá má 28 rokov, je to pekná mladá žena, ktorá ale stále vyhľadávala spoločnosť starších mužov, momentálne žije v zahraničí so 60-tnikom...jej detstvo bolo smutné, možno aj tam hladať korene príťažlivosti sympatických " otcovských " typov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nedávno v nemocnici som sa spoznala s jednou pani, ktorá pred dvomi rokmi pochovala manžela ... veľmi pekná, rozumná a distingvovaná dáma ...

 

za svojho manžela sa vydala, keď mala 21 ... manžel bol o 17 rokov starší - mal 38 a mal dve malé dcéry

spolu mali ešte jednu dcéru, a bola v manželstve napriek problémom s jednou z tých dospievajúcich dcér veľmi spokojná ... manžel mal 83 keď zomrel, ona 66 ... a má veľmi vydarenú rodinu a neľutuje ani minutu toho manželstva ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž existuje aj niečo také ako gerontofilia ...

ťažko posudzovať takýchto ľudí ... kdesi som tuším písala o opačnom prípade ... keď bola žena staršia o viac než tridsať rokov, bola staršia ako chlapova matka ... a boli spolu maximálne spokojní

takéto veľké rozdiely sú zriedkavé a áno, zrejme si potom nájde ďaľšieho

nad tridsať rokov - to už sú krajnosti ... ale stále môžu byť spolu spokojní - všetci sme iní :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

3 roky si myslim su optimalne vsak ? :lol:

optimálne je to, čo vyhovuje obidvom ...

 

 

 

Horny limit mam ultimatny, nesmie byt starsia! Dolny tak na 19-20 rokoch, to je silne individualne....

neznášam, keď si niekto dopredu vymedzuje nejaké limity, staršia - mladšia ...

si myslí niekto že láska si vyberá

čo spravíš keď sa zamiluješ a bude o dva tri roky staršia ? povieš že ľutujem, ja mám svoje limity ?

ale no tak ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

heh no ako hmm zatial je to v stadiu zrodu ale vcerajsi cely den bol asi moj najkrajsi v zivote :lol:

A dufam ze to z toho stadia zrodu postupi dalej a fotka bude neboj len nepredbiehajme zatial.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem si akosi predstavit ked ma týpek nad 20 rokov nejaku pipku cca do 17rokov

to uz mi pride ako rozdiel /nie vekovy, ale co sa tyka myslienkovych pochodov/

kedze on zacina zmyslat inak, a dotycna je stale este "dieta" /nechcem nikoho urazat, ale je to proste tak!/

takto isto ale s inymi pomenovaniami je to so zenami do 25 a muzmi starsimi 35

 

i ked mam kamaratku /23rokov/, ktora uz 4roky chodi s omnoho starsim muzom /37rokov/ a klape im to /az na jeho prilisnu ziarlivost/

 

je to samozrejme indivindi, tak ale odtial potial

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

choze, zlatúšik náš starnúci, čo ty budeš robiť v takej sedemdesiatke ?! :lol: ach jaj ...

btw. oné ... už si skúsil, čo ťa môže staršia dáma naučiť, že si taký zasvätený do problematiky ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som stara skola co sa tyka spoluzitia zien a muzov. vyuzivam sluzby len mojej zeny po vsetkych strankach . a teraz ma napada ze starsie zeny vyuzivam pri jedle ked som u svokry alebo mamy a davam si kolaciky. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

heh no ako hmm zatial je to v stadiu zrodu ale vcerajsi cely den bol asi moj najkrajsi v zivote :lol:

Takže už nie si panic? :) a necituj posledný príspevok v téme v plnom znení, už si zabudol za čo si dostal warn?

 

neviem si akosi predstavit ked ma týpek nad 20 rokov nejaku pipku cca do 17rokov

to uz mi pride ako rozdiel /nie vekovy, ale co sa tyka myslienkovych pochodov/

kedze on zacina zmyslat inak, a dotycna je stale este "dieta" /nechcem nikoho urazat, ale je to proste tak!/

JJ, je to veľmi ťažké, vlastná skúsenosť.

 

axel hovoris co vsetko ta moze starsia zena naucit.

mna moze starsia zena naucit asi len zakladat si zubnu protezu :)

choze mňa sa to našťastie nebude týkať ešte minimálne 25-30 rokov ;) ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mna moze starsia zena naucit asi len zakladat si zubnu protezu zubiska.gif

:lol: :)

 

 

Podľa mňa nezáleži na veku, láska nepozná hranice a keď sa majú dvaja radi nech sú aj o 50 rokov od seba starší.

 

Môj otec bol od mamy o 14 rokov starší a klapalo im to v pohode. Inak haluz on si v 28 užíval života a mama bola 7. na základke.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dollphinka: no ako som pisal ona bude mat za mesiac 18. A ten myslienkovy pochod no premyslal som ze zalozim novy topic kde Vam o tom popisem viac. Pretoze ona sa dost zmenila a mam pocit ze jej myslienkovy pochod je skor dospelejsi ako moj.

Asi zalozim ten topic predsalen aj tak to mam v plane. Chcel by som nejake rady podostavat od vas a skusenosti vase pocut a podobne :lol:

 

Axel: hmm co zase proti mne mas do prkna. Nikde nevidim ze by som tu nieco citoval ci co zase ? A keby aj hej to nemozem citovat ci co ???? :)

A inak ten warn som dostal za moje X a W namiesto pisania CH a V takze sa skludni... :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel moc sa netes ze 25 az 30 rokov. to zleti ako svina.

aj ja si este pamatam ako som 33 rocnemu kolegovi hovoril ze taky starci ako on by nemali uz ani mysliet na sex ze to je uz len pre nas mladych. a cil uz viem ze akurat teraz som v tom najlepsiom veku na sex . akurat ze to iste co ja kedysi tvrdi mne moj syn. uzivajte si vzdy ked mate kde a skym. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
neviem, či to je v našej rodine dedičné, ale skoro každá žena od nás má mladšieho manžela, vrátane mojej maminky a starkej :lol: ... moji frajeri boli taktiež väčšinou mladší, len dvaja boli starší (o 10 a o 3 roky) a s jedným sme mali presne rovnaký dátum narodenia :) a neviem povedať, ktorý z nich bol najlepší, každý bol iný (ale fyzicky sa podobali dosť :) )
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov