Skočiť na obsah

Vekový rozdiel


cizy

Vekový rozdiel  

28 členovia hlasovali

  1. 1. Aký vekový rozdiel je podľa vás ešte v norme

    • Do 5 rokov
    • 5 - 10 rokov
    • 10 - 15 rokov
    • 15 - 20 rokov
      0
    • 20 - 25 rokov
      0
    • 25 - 30 rokov
    • je to jedno


Odporúčané príspevky

axel :-) to zalezi len na tych dvoch, ci to je blbost, alebo nie....

 

ono je niekedy vtipne, ked sa potom taki dvaja pozru trosku do minulosti.... typu- ja som este bola na ZS, ked on uz bol na vyske :lol:

 

to, ze je niekto o 5 (viac..) rokov starsi, nemusi znamenat, ze si nema co povedat s mladsimi... a naopak....

 

ja sa ako dieta necitim.... no.... len niekedy ako ta mladsia.. :) ale to je v pohode...

clovek si vacsinou ten rozdiel uvedomi len pri istych veciach, ako ze jeden este studuje, druhy uz robi, jeden byva este s rodicmi, druhy uz nie... pri beznych rozhovoroch to cloveku nenapadne, ze je nejaky vacsi vek. rozdiel..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tie vekové rozdiely sú v prvom rade konvencie ..

 

na druhej strane je za nimi celkom racionálne zdôvodnenie, lenže ako vo všetkom v živote, ani tu to neplatí stopercentne ...

 

pýtať sa tu, alebo tu konštatovať, že tento vekový rozdiel ešte áno, ale tamten už nie, je úplne scestné ...

 

jedine a v prvom rade to záleží od dvojice samotnej ... od nikoho iného, od ochoty sa prispôsobiť, od toho, nakoľko si majú čo povedať, od porozumenia, tolerancie, láskavosti, chuti do sexu, a vzájomnej lásky ...

 

a vždy v každom vzťahu musí byť okrem lásky aj kúsok rozumu ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ono je niekedy vtipne, ked sa potom taki dvaja pozru trosku do minulosti.... typu- ja som este bola na ZS, ked on uz bol na vyske :lol:

To mi hovor, keď som maturoval mala 7 rokov, keď som robil prijímačky na SŠ mala 3 roky :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

chalan 20 a baba 14 , je blbost...

Kamoška mala 14, keď začala chodiť s 20-ročným. Dnes má ona 17, on 23 a stále sú spolu...

U mňa by bolo niečo také nemožné, v štrnástich, propána :lol:

A 20-16 je úplne v norme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aky mate nazor na to ked dievca je starsie od chlapca?

ja so starsia od svojho chalana o 2 roky a ziadny extra vekovy rozdiel nepocitujem :lol:

a moj kamos chodil s o 3 roky starsou babou a myslim,ze on sa spraval ovela rozumnejsie ako ona,a pritom by to malo byt opacne......takze imho to zalezi na konkretnych ludoch

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem či som to tu už kdesi písala, možno aj áno ... pripomenulo mi to rodičov jednej mojej spolužiačky / bol to totálny prepletenec, lebo jej otec a moja matka boli bratanec a sesternica, čiže my sme boli sesternice z druhého kolena, okrem toho moja mama mu robila dlhé roky sekretárku ako riaditeľovi jedného veľkého podniku ... no bola to sranda /

 

ale povedať som tým chcela to, že to bolo jedno z najlepších manželstiev, aké som poznala ... a manželka bola o 17 rokov mladšia od svojho manžela .... mali dve krásne dcéry a dožili sa jedného krásneho vnuka ...

obaja zomreli na ťažkú chorobu jeden za druhým .... :lol:

 

 

vôbec, ale vôbec nezáleží na žiadnom vekovom rozdiele ... záleží jedine na tom, akí sú to ľudia ... a títo boli báječní :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

arwiel, to je presne to, čo tu hovoríme vlastne od začiatku ... s iným o 20 rokov starším chlapom mohla byť šťastná

 

to je strašne individuálne ... a keď vzťah funguje, treba úplne zabudnúť na nejaký vekový rozdiel

 

vždy je to len na ľuďoch .. tam vyššie som písala o 17 ročnom rozdiele, bolo to fantastické manželstvo ...

a poznám jedno druhé, už som tu tuším písala - žena je staršia o 12 rokov ... on si ju zobral ako vdovu s vlastne dospelými deťmi ... sú absolútne spokojní, je to skutočne šťastné manželstvo ...

 

tí dvaja, o ktorých píšeš, by neboli spolu spokojní zrejme ani ako rovesníci

 

vždy je to len na ľuďoch ... a náklonnosti a ľudskosti a priateľstve a láske ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Ja som hlasoval za 10-15 rokov. Síce norma je aj u mňa tých 5-6 rokov ale môže staž že príde dáka po trisiatke a vyzerá neuveritelne dobre! Mal som s takou dočinenia, keby mi povedala že bude somnou chodiť bral by som.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zalezi od toho, ze vekovy rozdiel v com ...

 

vo vztahu sa neriadim vekom (ok, pod 15 by som nesiel). poznam holky, ktore su o 2roky starsie odo mna a su vyslovene blbe, a naopak, o 3-4roky mladsie, ktore su absolutne v pohode a navyse inteligentne.

 

v sexe znesiem 15-40. samozrejme, vyssie rocniky len v pripade niekoho na styl udrziavanej managerky (cize starsia, ale stale sexy :lol:).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemam nic proti velkym (aj extremnym) vekovym rozdielom, stale to hovorim. pokojne by som hlasoval aj za vacsie rozdiely.

 

vsak pokial hovorime o vekovom rozdiele zvacsujucom sa nahor smerom od vlastnej osoby, isty problem tu predstavuju vyzorove characteristiky a z hladiska objectivneho potom tiez fyzio-patologicke characterisktiky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov