Skočiť na obsah

Vekový rozdiel


cizy

Vekový rozdiel  

28 členovia hlasovali

  1. 1. Aký vekový rozdiel je podľa vás ešte v norme

    • Do 5 rokov
    • 5 - 10 rokov
    • 10 - 15 rokov
    • 15 - 20 rokov
      0
    • 20 - 25 rokov
      0
    • 25 - 30 rokov
    • je to jedno


Odporúčané príspevky

pred pár rokmi bol jeden pár v jednom menšom meste ... ona bola o 34 rokov staršia od neho ... bola staršia ako jeho matka aj otec ... a klapalo im to viac rokov... odsťahovala som sa, takže neviem, ako to nakoniec dopadlo...

lenže toto je zrejme extrém... ten chlap bol zrejme gerontofil, ale tú svoju partnerku mal vážne rád... a dokonca boli tuším aj manželia ...

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

35-ročný rozdiel? Prečo nie, ak je dotyčný o toľko starší, má konto vo Švajčiarsku a poslúžim skôr ako typ opatrovateľky...ale nie.

Vážne: takýto vekový rozdiel sa mi už zdá byť prehnaný, už 15 rokov sa mi zdá byť dosť, lebo sú to vlastne odlišné generačné rozdiely, u jedného partnera nastáva kríza stredného veku, druhý ešte len začína obžívať...ale stáva sa, že si rozumejú aj tak. V mojej blízkosti to ale nebýva pravidlom, čo poznám okolie, tak max tých 10-15 rokov rozdielu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a netuším, ktorý blb vymyslel, ze muž by mal byt starší ako partnerka..blbá tradicia..ci to len mne sa páčia mladší?

no ono je to tak. tebe sa mozu pacit mladsi, akurat ze ty sa nemusis pacit im.

 

A čo také extrémne rozdiely?

ja som za. ale len ak je muz starsi a zena mladsia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja osobne poznám vzťah:

55 ročný chlap, 17 ročná baba. Fungovalo to niekoľko mesiacov, pokým jej fotrovci na to neprišli a potom bol világoš.

no neviem....to si myslim vztah /seriozny/ ani nebol, len nejake vyhadzovanie si z kopytka by som povedala :lol:

ani verit sa mi nechce :) nechutne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som za. ale len ak je muz starsi a zena mladsia.

 

pch.. predsudky :lol:

L.E.G. von Trips ... počúvaj, môj zlatý, takže predsudky sú pch .. len za určitých podmienok ?! alebo ako to je ?! :)

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game;

 

ja sa polepsim :lol:

 

edit: btw. to kto dal ze max 5 rokov?? ved ked za nieco hlasujete tak to sem aj napiste.. ja chcem vediet kto ma take anti-extremne nazory :)

 

edit2: needitol to tu niekto nahodou? zda sa mi, ze to bolo editovane.. inak modi ked nieco editujete, tak sa patri uviest aspon mensie oddovodnenie (ved tu nic nebolo v rozpore s pravidlami fora) a ked nie, tak aspon EDIT a podpis.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

edit: btw. to kto dal ze max 5 rokov?? ved ked za nieco hlasujete tak to sem aj napiste.. ja chcem vediet kto ma take anti-extremne nazory :lol:

No predsa to bol taký starý kus, ako ja. Aj keď mnohí v mojom veku sú práve za veľké rozdiely s podstatne mladšími slečnami. V takých prípadoch ja osobne neverím v čistú lásku a ak, tak nie k tomu starému pánovi ale k tomu, čo by mohol mať v peňaženke... Možno niekomu krivdím, ale tak to vnímam...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

edit2: needitol to tu niekto nahodou? zda sa mi, ze to bolo editovane.. inak modi ked nieco editujete, tak sa patri uviest aspon mensie oddovodnenie (ved tu nic nebolo v rozpore s pravidlami fora) a ked nie, tak aspon EDIT a podpis.

Ja nie. Inak môžem nastaviť že každý príspevok po editácii bude mať signatúru kto to editoval, alebo zakázať editovanie po určitej dobe.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nie. Inak môžem nastaviť že každý príspevok po editácii bude mať signatúru kto to editoval, alebo zakázať editovanie po určitej dobe.

1 To s tou signatúrou je fajn nápad.

2.To s tým zakázania editovania po určitej dobe, je blbosť! (alebo na niektorých phpBB, majú tak že môžeš editovať len posledný príspevok.. :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som vyeditovala jedno slovo z LEGovho príspevku a s LEGom sme si to už dávno vyriešili k obojstrannej spokojnosti, takže žiadne mimoriadne reštrikcie nie sú potrebné , moja chyba, zvyčajne napíšem do príspevku edit: g. alebo game... tento prípad bol iný, preto to edit tam nebolo ... toľko k tejto téme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hehe :lol: Myslel som to tak, ze neni dobre......ak ma zena 24 rokov, tak sa ma spravat uz hned ako 35 rocna, aby si to potom nevycitala a presne to co tu spominate nebola v 40 ako 16 rocna :) Podla mna zahadzuje moc skoro mladost...az moc skoro niezedospela...ale vyspela :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Je to individuálne.

 

Ťažko si dokážem predstaviť, že by som začal baliť staršiu o 10 rokov ako ja, ale celkom dobre mi to ide keď by bola o 10 aj viac mladšia ako ja.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

tak ja stale lietam medzi dievcatami +/- 5 rokov. Posledne to bolo plus a momentalne je to minus. Tazko riesit co je lepsie :)

Btw ak mas dajme tomu 27 a ide o kocku o 10 rokov starsiu tak to vlastne bali ona teba ;) , nie?

Taku mamicku som videl u lekara ked som bol ze som sa nevedel sustredit. Letne saty... ;) :lol: A podla karty co mala na stole presne 40 :) ;)

 

heh edit:// dal som ze je to jedno dokial su s tym ludia ok ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chalan 20 holka 16 v pohode

dala som 25 30 lebo jedno to neni a aj v 50tke móže chlap vyzerať tak dobre, že sa 25ka zaľúbi -hlavne keď je na starších..už v 70tke som dobre vyzerajúceho chlapa nevidela -a aj fyzická príťažlivosť dôležitá..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov