FS Info FreeSpace Info Zverejnené Piatok o 09:35 FS Info Zverejnené Piatok o 09:35 Dôležitý oznam: V súvislosti s prípravou prechodu Invision z verzie 4 na verziu 5 sa zmení spôsob prihlasovania na Fórum. Väčšina z užívateľov sa prihlasuje menom (taký je predpoklad) a heslom, hoci je dostupná možnosť prihlasovať sa aj emailovou adresou a heslom. V záujme zlepšenia kompatibility s nachádzajúcou vyššu verziou Fóra bude tento spôsob prihlasovania zmenený len na emailovú adresu, takže prihlasovanie bude fungovať len s emailovou adresou a heslom. Zmena spôsobu prihlasovania prebehne v priebehu júla 2026, odporúčame však už teraz, aby ste sa prihlasovali len emailovou adresou a heslom.
Odporúčané príspevky