Skočiť na obsah

"Pracovné" ponuky


Sniper

Odporúčané príspevky

a ešte v tých časoch existovali pyramídové hry ako For You, neskôr ich zakázali. Tuším aj basa za to hrozila. Aj na to sme sa nechali napáliť, ale v tom jedinom sme mali šťastie, že nám osoba, ktorá v tom bola "nad nami", vrazené peniaze do koruny vrátila, takže sme stratili akurát tak čas. Takže na takéto rôzne spoločnosti sme získali čuch a hádam sa už nedáme napáliť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

prvú pyramídovú hru pamätám z konca 80. rokov, neviem odkiaľ to prišlo, len sa zrazu rýchlosťou blesku začala šíriť šušdanda v práci, tuším sa posielo kamsi zloženkou ... neviem už, 100 Kčs ? na tú dobu pekná suma.

 

po Herbalife nastal boom, od zasielania hliníkových "kľúčov od vyhratého auta", k výhre bolo treba "len" zaslať peniaze, kúpiť úplne zbytočný výrobok, ... a neprestalo to dodnes, zvýšená nezamestnanosť zvyšuje počet ľudí, ktorí podvodne vyťahujú peniaze z ostatných zúfalých a zárobkuchtivých ľudí.

typu len sedíte doma a zarábate ...

 

článok, urobili za nás prieskum : http://www.sme.sk/c/6310688/zarobte-stovky-eur-za-hodinu-zn-praca-z-domu.html

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Celkom dobrý článok, včera som ho čítal, v podstate zhrnul celý problém týchto inzerátov. Pamätám si aj ja, ako som v nejakých novinách viac krát čítal "skladanie pier za 50 000 Sk mesačne"). Dovi, dopo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

tak ja robím Herbalife, a je mi jedno čo budete písať, poznám výrobky spoločnosti Herbalife, a som s nimi nadmieru spokojná, mám vlastnú skúsenosť s nimi, a veľmi dobré výsledky, a nikto mi to nemôže vziať, a poviem to takto tiež sa mi nechcelo do toho ísť, poznala som výrobky, ale to čo je teraz nebolo pred rokmi. Vilma ak môžem sa opýtať, užívala si produkty spoločnosti, alebo nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tam nejde o tie výrobky, mám s nimi tiež svoje skúsenosti a nemôžem sa sťažovať. Ide o systém predaja, ktorý prišiel na Slovensko v zle načasovanej dobe. A samozrejme chamtivosť väčšiny distribútorov spravila tiež svoje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to ty nezmeníš, aký prišiel system predaja na Slovensko. A netreba všetkých distribútorov hádzať do jedného mecha, ja som zo svojou sponzorkou nadmieru spokojná, vždy mi pomáhala a aj ja jej. Čo máš z toho keď budeš pracovať v zahraničnej firme na zmluvu? máš z toho nejaké výhody, alebo si spokojný s tým ako to funguje? AXEL

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cuduj sa svete, pracujem v zahranicnej firme (nadnarodnej korporacii) na zmluvu a mam nespocetne mnozstvo vyhod co ako predajca herbalife, avon, ci poradca z partners group nikdy mat nebudem...

...

tieto obchody stylom daj mi par kontaktov a ja im nieco ponuknem neboli nikdy zalozene na dobrom biznis modely...je to cista pyramida, len zalezi ako rozrastena a ako udrziavana aby fungovala

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ja robím Herbalife, a je mi jedno čo budete písať, poznám výrobky spoločnosti Herbalife, a som s nimi nadmieru spokojná, mám vlastnú skúsenosť s nimi, a veľmi dobré výsledky, a nikto mi to nemôže vziať, a poviem to takto tiež sa mi nechcelo do toho ísť, poznala som výrobky, ale to čo je teraz nebolo pred rokmi. Vilma ak môžem sa opýtať, užívala si produkty spoločnosti, alebo nie?

 

áno, a proti tým výrobkom nemám absolútne nič, naopak, sú dobré, kvalitné a pri dodržiavaní návodu aj účinné, ale predražené, a byť penzistka čo musí vyžiť z 300 EUR mesačne, si dobre rozmyslím, či investovať do sady výrobkov, alebo či zaplatím bývanie, a budem mať čo jesť zas do ďalšej penzie.

A vôbec sa mi nepáči to zavádzanie a klamanie ľudí na promotion - tak sa to volalo, však? - o super zárobku. Či už sa jedná o nábor nových konzultantov, alebo spotrebiteľov.

Skrátka tie praktiky s polopravdami mi prídu nefér a roba zlé meno inak naozaj dobrým výrobkom, čo je naozaj škoda.

 

teraz asi 2 roky robím tú švédsku prírodnú kozmetiku (nechcem tu robiť nepovolenú reklamu), ale viac-menej pre svoju potrebu, a ak niekto zo známych náhodou má záujem - nijako nikomu nič nevnucujem - tak rada objednám a dodám, ale nie je to o nejakom násilnom vnucovaní a polopravdách. nenaháňam si ovečky do košiara a ani konzumentov. Chceš - dobre, nechceš, tiež dobre.

 

to ty nezmeníš, aký prišiel system predaja na Slovensko. A netreba všetkých distribútorov hádzať do jedného mecha, ja som zo svojou sponzorkou nadmieru spokojná, vždy mi pomáhala a aj ja jej. Čo máš z toho keď budeš pracovať v zahraničnej firme na zmluvu? máš z toho nejaké výhody, alebo si spokojný s tým ako to funguje? AXEL

 

to je pekné...odo mňa si tam dokonca aj moja sponzorka požičala nejaké výrobky, a nevrátila mi ano prachy, ani výrobky v tej cene, ale to nebolo až tak moc peňazí, ktoré som už v živote nevidela. Ale ten manažér ma strašne naštval, a štvalo a štve ma aj to, že sa nijako nedalo domôcť sa svojho. Ani list na ústredie so svedectvom ´dalšieho kolegu, ktorý bol na mojej úrovni a bol pri tom požičiavaní, a aj on mu požičal, nepomohol, ani len neodpovedali na to. e to seriózne jednanie? keby som na pracovisku takýto zážitok mala, a posťažovala by som sa šéfovi, riešil by to. V špitáli by sa moja sťažnosť tiež riešila. Ale prečo by firma ako herbalife mala riešiť zlodejstvo svojich manažérov, všakže? Skrátka viem, že je to o ľuďoch, ale spološnosť tvoria ľudia, a buď jej urobia dobré meno, alebo zlé. A moje skúsenosti sú zlé.

jediné, na čo nemôžem nadávať, je kvalita tých výrobkov. Ale z toho mám tak baraní pr.d.

Mimochodom, akú má teraz celá tá sada cenu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak je mi to ľúto, že si takéto zažila, ja nevnucujem nič, mám vlastnú skúsenosť s tými výrobkami, a ľudia v mojom okolí to vidia, a preto sa ma pýtajú a ty čo to robíš že si tak schudla, že máš lepšiu jemnejšiu pleť, a už nemáš ani veľa vyrážok, a ja im poviem čo som pre to urobila, a oni sa rozhodnú sami či chcú alebo nechcú, viacmenej robím herbalife len pre seba, mám ešte jednu prácu predávam slnečné okuliare, ale z herbalifu používam výrobky, a cítim sa fantasticky. A koľko stojí základný balíček? pri registrácii myslíš, lebo ináč sa nerobí to tak že mi predávame po sadách, ale úplne ináč to funguje, prídu na ošetrenie ktoré majú za 8€ v tom je hĺbkové čistenie pleti bez mechanického zásahu, výživa pleti, jemná masáž, a nakoniec jemne denne líčenie. Potom sa oni rozhodnú či chcú tie výrobky používať, alebo nie a ja im zostavím plán klasika mlieko toner maska, je základ to stojí 75€ a vydrží to 6 mesiacov, pričom majú u mňa pol ročný servis úplne zdarma, prídu na lehátko a ja im urobím zábal na tvár, a masáž rúk, pier a vyčistím vrásky okolo očí, len pre tie staršie mladšie vrásky okolo úst. A čo sa týka vnútornej výživy, tak tá pozostáva z vyšetrenia na telesnom analyzéri, ktorý zmerá vodu v tele, svaly, tuk, bmi, metabolický vek, viscerálny tuk, hustotu kostí, a fyzickú kondíciu. na základe toho im zostavím plán, časovú os, ako dlho potrebuje či zhodiť kilá alebo pribrať a základ je Kokteil, fiber, a termočaj, potom pri jednotlivých chorobách sa dávajú doplnky, či aloe, či herbalifeline, tankvej, roseox, schizandra a veľa iného.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to ty nezmeníš, aký prišiel system predaja na Slovensko.

 

Ono treba vetu dočítať až do konca: Ide o systém predaja, ktorý prišiel na Slovensko v zle načasovanej dobe.

Myslíš, že pre ľudí bolo jednoduché zaplatiť si za licenciu 5500 Sk a pozíciu supervízora (vtedy 180 000 Sk), keď v roku 1999 bol priemerný plat len nejakých 10,5 tisíca a prudko tu rástla nezamestnanosť? No a čo povedať k vtedajším distribútorom? Zhrabnúť peniaze a viac sa nestarať o klienta. Ano, takto to tu fungovalo. A viem aj to, že odvtedy sa to výrazne zlepšilo, ale práve kvôli takémuto systému na začiatku sa veľa ľudí doteraz pozerá nedôverčivo na Herbalife.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pseudonka:

Škoda, že to takto nefungovalo od začiatku. A tiež škoda, že som prišla do kontaktu s tými ľuďmi, ktorí firme s dobrými výrobkami neurobili dobré meno. :sorry: Divné je, že onen chlapík len čo som chcela vrátiť požičané, tak sa zbalil a zmizol a viac ho nebolo a nijako sa nedal zohnať.

v čase, keď som sa aj ja s tým pokúšala robiť, už začínala nejaká tá starostlivosť o klienta, ale to, čo tu píšeš že za 75 EUR balíček kozmetiky plus pol roka komplet servis dľa potreby, to vtedy nebolo. Vlastne vtedy sa s kozmetikou len začínalo, gro tvorila bunková výživa a doplnky. Ale aj o meraní BMI, tuku, metabolického veku, obsahu vody...atd, sa mi vtedy mohlo akurát tak snívať, vtedy sme sa len popýtali na zdravotné problémy a podľa toho sme odporučili výrobky. Vidím, že teraz je to podstatne lepšie. Mohlo by byť fajn tvojou klientkou. :yes_yes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vilme Flinstonovej:

áno škoda, a sama firma si to uvedomovala, že ľudia robili zlé meno firme. Viem to lebo o ničom, inom nehovorili, ale treba hodiť za hlavu všetku minulosť, a pozerať do budúcna, ak by si mala záujem môžem ti o tom povedať viac.

Axel:

Teraz tá licencia stojí 130€ a v nej máš tašku, veľmi peknú, materiály a produkty ktoré užívaš, ja som dostala kozmetiku mlieko, toner, masku a denný krém, ktoré my vydržali cca 8 mesiacov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pseudonka:

to môžeš, výživové doplnky poznám, lebo som s tým robila a aj ich mám odskúšané, ale čo všetko pribudlo...po´dme do ss, nech tu nechatujeme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Uf, spomínate tu Herbalife, tak ja som robila nie priamo v Herbalife, ale cca rok vo firme, ktorá pre nich robila outsourcingv oblasti skladovania ich výrobkov, distribúcie, objednávok a fakturácie a musím Vám povedať, že sa tam dejú dobré vymývačky mozgov a špinavosti, my ako špedičná firma sme v podstate nemali s nimi nič spoločné, ale keď ste vnútorne nesúhlasili s tými ich hlúposťami a abnormálnym nadšením, tak ste mali smolu, preto tam už ani nerobím, mňa šlak triafal, keď som ich mala počúvať, raz som jednej distribútorke povedala, že však Herbalife je obyčajný pyramída, tá hneď bežala sa k šéfke sťažovať a mala som to zakázané rozprávať, proste musela som sa ksichtiť, že sú normálna firma, tie mladé, čo tam robili so mnou sa nadchýňali, že koľko majú peňazí, lebo niektorí kupovali ozaj toho veľa, ale to, že to vlastne kupovali pre celú sú svoju skupinu, čiže sa poskladali s peniazmi na to, to nevideli.....  dokonca tam tu firmu niekto v zahraničí (už si nepamätám kto to bol) žaloval v tom období, že je to obyčajná pyramída a mali sme to zákaz rozprávať. Od tých ich bodov ma bolela hlava, najviac ma triafal šlak, keď som mala párovať faktúry a na účet prišli peniaze od iného mena (proste v banke to asi platil niekto iný), ale č. fa, všetko sedelo a ja som musela každému volať z nich a peniaze sa im museli vrátiť a znova museli tú istú sumu a tú istú faktúru zaplatiť pod svojim menom. Pripadala som si ako u bláznov.


Ale proti tým výrobkom som ani ja nemala nič, len je to desné a ja už poznám všetky tie mená, čo pravidelne dávajú inzeráty, to je des, ako zavádzajú, oni tam neváhaju dať názov pozície, že administratívny pracovník, referent, manažér predaja, riaditeľ a podobné hlúposti.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ani som netušila, že Herbalife ešte stále funguje.
medzitým prišlo toľko iných "alternatív", že slávny Herbalife kľudne mohli vytlačiť aj z trhu ... evidentne nie, a zjavne nenarážam na ich inzeráty, alebo mám na ne cielenú slepotu.

ale malo to obdobie, pred rokmi, keď Herbalife prežíval diamantové časy, to bežní ľudia komukoľvek na počkanie rozprávali zázračné historky a lanárili na kupovanie Herbalife ... s tým som sa už dávno nestretla tiež ...

 

:D
ale vskutku sa mi  páči ten firemný prístup, že keď zakážu direktívne rozprávať o pyramíde, okamžite to prestane byť pyramída B) :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz sú viac nenápadní, v poslednej dobe sa schovávajú pod wellness pracovníkmi, len námatkovo som pozrela profesiu, tu je napr. konzultant a že  otvárajú nový odbor, no pekne som sa nasmiala, príznačné pre ich inzeráty je, že tam majú väčšinou miesto firmy uvedené meno, lebo oni pracujú pod živnosťou každý sám na seba a majú tam uvedený nejaký ich neznámejší výrobok, nenapíšu, že je to Herbalife....:-)))

A keď zažaloval niekto firmu, tak sme normálne od vedenia Herbalifu dostali list, kde bolo napísané, že čo máme rozprávať, keď sa nás náhodou ľudia budú pýtať... mali sme sa vyjadrovať o nich, že nie sú v žiadnom prípade pyramída, že to je predsa nie pyramída, ale obchodný model....:-)))

.....................................................................................

 

Nutričné centrum hľadá ľudí na dlhodobú spoluprácu - konzultant/ka Jozef Šurina OBCHOD

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce: Miletičova, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Nutričné centrum hľadá súrne 7 ľudí do týmu keďže otvárame nový obor. Náplň práce spočíva v poradenstve ohľadom zdravia a výživy. Konzultanti robia bilanciu telesnej skladby, to znamená že zistíme podiel podkožných a vnútorných tukov, svalov, stav kostí, metabolický vek atď. To následne rozoberieme, vyhodnotíme a zostavíme klientovi optimálny program. Iné výhody - možnosť vybrať si oblasť v ktorej budem pôsobiť (kompletné zaškolenie)
- kariérne uplatnenie
- hlavná činnosť (6-8h/denne cca 650 eur a viac za mesiac)
- možnosti privyrobenia ako VČ (10-15h/týždenne cca 250 – 450 eur za mesiac)
- flexibilná pracovná doba Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
wellness, zdravie, kondícia, šport, pleť/pokožka Požadovaná prax Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti vzťah k oboru Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Obchod a poradenstvo v oblasti wellness priemyslu. Využívanie kozmetiky NOURINOURI FUSION. Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti Iné obchodné činnosti Informácie o výberovom konaní Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 13.1.2015

Otvárame nový obor a budeme sa ďalej rozširovať, hľadáme šikovných ľudí na dlhodobú spoluprácu (VČ/ HČ). Podpis zmluvy je podmienený absolvovaním úvodného školenia, počas ktorého uchádzač získa predstavu o praxi. Až po absolvovaní tohto zaškolenia a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu zmluvy, súčasťou ktorej je kompletná rekvalifikácia a certifikát v hodnote 67eur. V prípade dohody, je možne si na certifikát zarobiť. Certifikát je možné využiť na celom území Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska atď. Pre podrobnejšie informácie posielajte svoj životopis na surina.poradenskecentrum@gmail.com. Inak ma kontaktujte na 0948 488 886 (v čase od 8.00 do 12.00 hod. cez pracovné dni) Adresa spoločnosti Jozef Šurina OBCHOD
PARTIZANSKA 1080/13 Zobraziť na mape
90101 MALACKY Kontakt Kontaktná osoba: JOZEF ŠURINA
Tel.: 0948488886
E-mail: poslať životopis
ID: 1912324   Dátum zverejnenia: 27.12.2014
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: Jozef Šurina OBCHOD

 

 

Tú "bilanciu", čo opisujú mi robili, to Ťa postavia na váhu, dajú do rúk niečo, ako činky, to máš tlačiť a podľa toho zistia, že si hrozne tučnaaaaaaaaa a proste musíš užívať ich výrobky, lebo máš napadnutú pečeň a tak.... mne vyšlo, že by som pri 164 cm výške mala vážiť 51 kg, toľko som vážila v 15 rokoch, však to by som bola podvýživená  :-)))

Ale to, že budú musieť tí "konzultanti" aj naháňať ľudí a vytvárať si tak svoju novú skupinu, to tam už nepíšu, u nich je každá pozícia o tom istom..... lanárenie ľudí a pyramída..... :-))))


Oni tu ani oficiálne firmu Herbalife nemajú, ústredie sídli v Poľsku, preto sú tu neznámi v poslednej dobe a na svoju činnsoť, ako skladovanie, distribúcia, objednávanie tovaru si našli inú firmu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to už nie je tam kdesi cestou na Letisko?

Flinstone si kúpil 2 koktaily - jeden mu asi vypijem. A ešte si objednám Tukožrúta. To ma hádam nezruinuje...

kedysi mi to dosť znížilo hladinu povážlivo sa dvíhajúceho cholesterolu, mohlo by aj teraz. Len treba veľa piť. To sa ešte pamätám.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cestou na letisko bola ta outcoursingova firma, ktora im robila logistiku, uz je prestahovana  v Prievoze, oni ako firma Herbalife na Slovensku sidlo nemaju, maju len ako zivnostnici svoje kancelarie roztrusene po celom Slovensku, maju aj zakaz si napr. davat na okno Herbalife, preto ich reklamu nikde nevidis, zvolili politiku skryvania....

ten koktail je fakt dobry, uz som skusala vsetky mozne, ale od nich je najlepsi aj chutovo, ja som si do toho davala este aj ovocie, mnam, mala som vzdy super ranajky a veceru.... ale je to fest predrazene...


Podla mňa by spravili najlepšie, keby sa urobili ako normálna bežná firma, žiadna pyramída, mali by svoje kamenné predajne, internetový predaj a hotovo, nemuseli by stale lanariť ludi a zivit cele pyramidy pod sebou, ani ich vyrobky by tym padom neboli tak predrazene, to by bol normalny podnikatelsky model a nemali by problemy


Ja ked som robila v tej logistickej firme, tak som sa normalne bala, ze ked sa na nieco pride, ze mozme skoncit za mrezami aj my..... ich politika je ozaj divna..... vsak ich stale na celom svete niekto zaluje.... 


A v podstate ta firma s nimi nema nic spolocne, len pre nich skladuje ich vyrobky a robi logistiku, to je uplne ina firma, len ta pobocka v BA robi cisto len pre nich.... ale najhorsie je, ze tam to muselo tiez zit tou "Herbalife" politikou, ja som mala uplne odpor k tomu a k tym ludom, ani nie k nim osobne, ale z nich ta politika srsala z kazdej ich vety, co prehnana hovadina, to hovadina, ja som to nemohla tam pocuvat, mne slak triafal....  cely kolektiv tam bol vlastne kvoli ich uplne inych manieroch, ako v beznych firmach nervozni, ja som len pozerala, ze kde som sa dostala...ani som tam preto dlho nevydrzala, nedokazala som sa dlho tvarit, ze som in   :-))))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cestou na letisko bola ta outcoursingova firma, ktora im robila logistiku, uz je prestahovana  v Prievoze, oni ako firma Herbalife na Slovensku sidlo nemaju, maju len ako zivnostnici svoje kancelarie roztrusene po celom Slovensku, maju aj zakaz si napr. davat na okno Herbalife, preto ich reklamu nikde nevidis, zvolili politiku skryvania....

ten koktail je fakt dobry, uz som skusala vsetky mozne, ale od nich je najlepsi aj chutovo, ja som si do toho davala este aj ovocie, mnam, mala som vzdy super ranajky a veceru.... ale je to fest predrazene...

Podla mňa by spravili najlepšie, keby sa urobili ako normálna bežná firma, žiadna pyramída, mali by svoje kamenné predajne, internetový predaj a hotovo, nemuseli by stale lanariť ludi a zivit cele pyramidy pod sebou, ani ich vyrobky by tym padom neboli tak predrazene, to by bol normalny podnikatelsky model a nemali by problemy

 

tak nejak, tiež sa divím, prečo to takto nespravia.

Ten chlapík, Mark Hughes, čo to založil, čo študoval x rokov tie zeliny a začal s tým, je už nebohý, ale možno že by - ak by sa niekto chcel na také čosi dať - bolo treba získať licenciu na výrobu. V tom môže byť pes zakopaný.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak by sa stali len obchodnou firmou, nie som si ista, ale myslim, ze licenciu na vyrobu maju, ale to by som klamala...

Im naozaj staci klasicky model, jedna pobocka so skladom v kazdom state, par obchodnych zastupcov, napr. traja pre kazdy kraj jeden, v kazdom kraji kamenna predajna, reklama, internetovy predaj a ludia by mali k nim aj vacsiu doveru a nebolo by ich pri tomto beznom modele tolko, kolko je ich teraz, vsak oni zivia neskutocny aparat ludi.... ale to sa nikdy nestane, to by totizto padli ti ludia, co su na vrchole pyramidy a ti hlavne maju z toho prachy a ti to ani nechcu dovolit, im je jedno, co sa deje....


však výrobná cena toho koktailu je mozno nejakych 5 eur...a oni to predavaju, uz teraz si nepamätám presne cenu, tuším 70 eur a či koľko? a z toho vyplacaju ludom tie royalty a ci ako sa to tam volalo, odmeny z

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

↑ ... ale veľmi dobre sa s tým pracuje ...

dnes už možno trochu ťažšie, predsa len sme sa za štvrť storočia trošilinku podučili ...

ale stále sú ľudia, ktorí sú chorí, ktorí dúfajú v hocičo, ktorí veria konšpiráciám kdejakého druhu, ktorí sú pomýliteľní, pokiaľ ide o peniaze, o zdravie, o zbohatnutie ...

pyramídu a oblbovanie v tom radšej nevidia, aj keby trčala ako boľavá noha  ... -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov