Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

Ci uz overene alebo neoverene info , ale stale sa ako cert svatenej vode vyhybaju tomu najpodstatnejsiemu: porovnani rizik ockovania s ochorenim na covid. Nenajdete tam potovnanie na  sposob napriklad tych  4 umrti s ockovanim versus 12527 umrti na covid.

Pritom kazdy v kratokom case bude mat prekonane ochorenie na covid, alebo bude ockovany - takze to su jedine dve moznosti, medzi ktorymi si treba vybrat. A od tohto by sa mal odvijat kazdy jeden arguemnt pre alebo proti ockovaniu: ci to mensie alebo vacsie riziko ako ochorenie na covid.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, smiley napísal:

Ci uz overene alebo neoverene info , ale stale sa ako cert svatenej vode vyhybaju tomu najpodstatnejsiemu: porovnani rizik ockovania s ochorenim na covid. Nenajdete tam potovnanie na  sposob napriklad tych  4 umrti s ockovanim versus 12527 umrti na covid.

preco by sa mali porovnavat hluposti z hlupostami?......zonglovanie s cislama je iba taka vedecka "coprfildovina"....

pred 35 minútami, tyso napísal:

ved 50 na 50 :),   to je informatorova metrika.

konecne si zistil kde je sever....drz sa toho a vezmi zodpovednost za zvoje rozhodnutie do svojich ruk a neoperuj tu pomerom 35,7 k 1 a pod.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved ok, si idiot. Nechapes svet a tak nemas narok na rozhodovanie, kedze to predpoklada ze tusis nasledky.   jediny problem je ze mas volebne pravo a ze vas je prilis vela na Slovensku.  Ale inak vam urcite patri kralovstvo nebeske.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 4 hodinami, tyso napísal:

ved 50 na 50 :),   to je informatorova metrika.

Tak preco sa nechce dat zaockovat, vsak ked 50 na 50, tak je to jedno, nie  ? :zubiska:

To ma kedysi nenapadlo, ze ake moznosti bude mat internet: umoznuje "slobodnym" zit v alternativnom svete, ktory je uplne mimo reality. Sem-tam sa sice niekto s tou realitou stretne: zomrie na covid. Ale je len zopar malo percent, takze drviva vacsina to prezije - ich alternativny svet to nijak neohrozi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 7 hodinami, informator napísal:

konkretizuj....

kde si to overoval? No ved daj nejake tie fakty na porovnanie

tak pre tvoje info . - Americke FDA nic nepovolilo!! Je to dezinformacia https://factcheck.afp.com/http%3A%2F%2Fdoc.afp.com%2F9N862V-6

 

Citát

Falešné svědectví na setkání FDA tvrdí, že vakciny Covid-19 jsou nebezpečné Veřejné svědectví na schůzce amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv tvrdilo, že očkováním proti Covid-19 je ztraceno více životů, než byly výstřely zachráněny. FDA ale označil prohlášení za „nezakládající se na vědě“ a lékaři tvrdí, že komentáře jsou nepřesné. „Vakcíny zabíjejí více lidí, než zachraňují,“ říká podnikatel Steve Kirsch ve zvuku, který je součástí příspěvku Instagramu z 18. září 2021 od The Gateway Pundit, online publikace, která opakovaně šíří nepřesná tvrzení. Připomínky Kirsche, který není lékařem ani lékařským odborníkem, zazněly během části otevřených komentářů na zasedání výboru FDA 17. září o posilovačích vakcín Pfizer-BioNTech Covid-19. Šíří se na Instagramu, Facebooku a Bitchute, stejně jako v článcích zde a zde. Ačkoli jsou prakticky všichni nedávní úmrtí USA na tuto nemoc mezi neočkovanými, mnoho Američanů se zdráhá obdržet jejich výstřely-váhavost, kterou zhoršuje vlna dezinformací, která se rozšířila jak o viru SARS-CoV-2, tak o očkovacích látkách. „Prohlášení, která učinil pan Kirsch během části veřejné veřejné schůzky, nebyla založena na vědeckých poznatcích a byla v rozporu s misí FDA v oblasti veřejného zdraví,“ řekla agentuře AFP Abigail Capobianco, tisková mluvčí FDA. Vládní data nepodporují Kirschovo tvrzení, že vakcíny proti Covid-19 zabíjejí více lidí, než zachraňují. Kirsch ve své prezentaci několikrát odkázal na VAERS - systém hlášení nežádoucích účinků vakcín - národní databázi dohledu nad bezpečností očkování provozovanou americkými Centry pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a FDA. Oficiální popis VAERS uvádí, že systém „obsahuje informace o neověřených zprávách o nežádoucích příhodách (nemocech, zdravotních problémech a/nebo příznacích) po imunizaci vakcínami registrovanými v USA“ a že přijímá hlášení „od kohokoli“. Capobianco uvedl, že „FDA požaduje, aby poskytovatelé zdravotní péče hlásili jakékoli úmrtí po očkování proti Covid-19 VAERS, i když není jasné, zda byla příčinou vakcína“. To znamená, že „zprávy o nežádoucích účincích na VAERS po očkování, včetně úmrtí, nemusí nutně znamenat, že vakcína způsobila zdravotní problém,“ řekla a zdůraznila také, že úmrtí po očkování proti Covid-19 jsou vzácná. „Ve Spojených státech bylo od 14. prosince 2020 do 13. září 2021 podáno více než 380 milionů dávek vakcín proti Covid-19. Během této doby obdržel VAERS 7 653 hlášení o úmrtí (0,0020%) mezi lidmi, kteří dostali Covid- 19 vakcína, “řekl Capobianco. I kdyby všechna úmrtí po očkování hlášená VAERS byla způsobena výstřely, data stále neodrážejí poměr úmrtí dvou na jednoho k počtu zachráněných životů, který popsal Kirsch, a metodika použitá k dosažení jeho zjištění je nejasná. AFP Fact Check zde odhalil další nepřesná tvrzení související s VAERS. Nezávislí experti také kritizovali Kirschovo svědectví. Doktor Jeffrey Morris, ředitel divize biostatistiky na lékařské fakultě Perelman University of Pennsylvania, řekl, že Kirschova „vědecká logika je extrémně chybná“. Morris, který v minulosti hodnotil tvrzení Kirsche, uvedl, že svědectví zneužívá data VAERS tak, že s nimi zachází tak, jako by „měla být považována za způsobená očkováním, pokud se neprokáže, že nebyla způsobena“. Dr. Alison Galvani, ředitelka Yaleova centra pro modelování a analýzu infekčních nemocí, popsala tvrzení Kirsche jako „nebezpečně mimo základnu“ a uvedla, že „popírají rozsáhlou recenzovanou literaturu, která prokazuje účinnost a bezpečnost Vakcíny proti Covid-19, které jsou v současné době podávány v USA. “ "Celosvětově vakcíny proti Covid-19 zachraňují tisíce životů každý den. Očkování proti Covid-19 je nejmocnějším nástrojem, který musíme omezit úmrtnost a nemocnost pandemie," řekl Galvani. CDC a Světová zdravotnická organizace nadále naléhají na lidi, aby dostali vakcíny proti Covid-19, a tvrdí, že jsou bezpečné a účinné. 23. září 2021 Tento článek byl aktualizován, aby opravil překlep.

a takto mozeme v tvojich zdrojoch , jeden clanok za druhym . a vzdy zistime ze sa nejedna o presne info ;-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kritizujes moj prispevok, ako nedoveryhodny, ale to iste mozem ja povedat o tomto tvojom.....vidim tu iba tvrdenia proti tvrdeniu a ziadne nepriestrelne fakty.....tomu vravis vedecke argumenty od vedeckych elit?....preto je dolezita slobodna volba pri tomto Mengeleho (podla mna) alebo humanneho (podla teba) experimentu....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, Sniper napísal:

A podľa teba Mengele, ktorá vakcína bola "humánne" overená?

takze si si konecne uvedomil, ze toto momentalne prebiehajuce vakcinacne sialenstvo, je experimentom?.....

pred 1 hodinou, tyso napísal:

Informator  podporuje to aby covid zabil starych a chorych.  A cokolvek co brani tomu "uslachtilemu cielu" je "mengele".

A zrejme tomutu cielu je ochotny obetovat aj svoj zivot.

tvoja argumentacna sila je na urovni diletantov ako Cekan, Sabaka.....o dalsich par ani nepisem....este ze ich je iba mala vzorka a ti mudrejsi sa zacinaju presadzovat......

no a som rad, ze sa zacinas sam usvedcovat z nasilia na ludoch.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


takze si si konecne uvedomil, ze toto momentalne prebiehajuce vakcinacne sialenstvo, je experimentom?.....


Čo konkrétne si nepochopil na mojej otázke, keď odpovedáš takýmto infantilným spôsobom? Bola otázka príliš zložitá a mám ju prepísať tak, aby ju pochopil aj podpriemerne vyvinutý adolescent?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dal si mi takuto otazku.....""ktora vakcina bola "humanne"  overena""?.....

....no ale ved z tejto tvojej otazky je zrejme, ze podla teba ani jedna.....takze teraz prebieha to humanne testovanie celosvetovo a to znasilnovanim obcanov......okrem tych samozrejme, co si dali toto humanne testovanie na sebe vykonat dobrovolne....takze testovanie prebieha a ja si tiez dobrovole pockam na vysledky....ze maju osoby,ktore dobrovolne podstupili toto testovanie nejake osobne vyhody, tak s tym ja nemam problem, ale pokial sa ale tie vyhody netykaju obmedzovaniu mojej slobody.....ja to vnimam takto a ty inak.....to je ta nazorova roznorodost, a moznost vyberu,  ktora sa tak casto deklaruje v demokracii....ty zas toto mas problem pochopit?.....mam obavu, ze toto chapu uz aj deti nizsie adolescencii.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 7 hodinami, informator napísal:

kritizujes moj prispevok, ako nedoveryhodny, ale to iste mozem ja povedat o tomto tvojom.....vidim tu iba tvrdenia proti tvrdeniu a ziadne nepriestrelne fakty.....tomu vravis vedecke argumenty od vedeckych elit?....preto je dolezita slobodna volba pri tomto Mengeleho (podla mna) alebo humanneho (podla teba) experimentu....

ano? tak si pozri oficialnu stranku FDA ci sa tam nachadza podobne vyhlasenie ako proklamuje tvoj zdroj . podme ;-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, informator napísal:

dal si mi takuto otazku.....""ktora vakcina bola "humanne"  overena""?.....

....no ale ved z tejto tvojej otazky je zrejme, ze podla teba ani jedna....

Ja som ti dal otázku, odpoveď čo si podľa teba myslím ja, ma nezaujíma. Tak sa nevykrúcaj jak hlísta v acetóne a napíš sem zoznam vakcín, ktoré sú nakoľko otestované, overené a bezpečné, že by si si ich nechal pichnúť aj o polnoci do žaluďa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, electric blue napísal:

ano? tak si pozri oficialnu stranku FDA ci sa tam nachadza podobne vyhlasenie ako proklamuje tvoj zdroj . podme ;-)

v com je rozpor.....daj sem to znenie, co ta irituje...

pred hodinou, Sniper napísal:

..... napíš sem zoznam vakcín, ktoré sú nakoľko otestované, overené a bezpečné, že by si si ich nechal pichnúť aj o polnoci do žaluďa.

ok......vsetky, co sa u nas podavali do roku 1990......spokojny?......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak a teraz sem daj štúdie a analýzy, ktoré potvrdia ich 100% spoľahlivosť a bezpečnosť, že nespôsobia žiadne zdravotné problémy v budúcnosti. Predpokladám, že si si potvrdenia o ich bezpečnosti vyžadoval pred každým očkovaním.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ze su spolahlive svedci to, ze osobne by som sa dal nimi preockovat....ale ty sem daj studie a analyzy, ktore tak silno spochybnuju ich kvalitu a bezpecnost, ako sa to teraz ukazuje pri tejto vakcinacnej buzeracii....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mozno...necham to na tvojom hodnoteni....no ked niekto napise, ze clanok je vymysel a odkazuje ma na oficialnu stranku FDA, tak na co mam reagovat, ak nenapise v com je clanok vymysel.....inak dolu pod clankom, je odkaz na stranku FDA....a ukludni sa pretoze kazdy clovek, aj ty, ma v hlave miesto, v ktorom je nasrane...... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ze su spolahlive svedci to, ze osobne by som sa dal nimi preockovat....


Aha tak. Takže ty sa sám rozhoduješ, ktorá vakcína je bezpečná a tou sa necháš zaočkovať. Divná logika, ale na to sme si tu už zvykli.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov