Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

informator je iba cvok, nikto ho nepočúva, nemôže nikoho ovplyvniť, mohol niekoho vedome nakaziť, keď mal covid, to je cele. Problém je že týchto slobodomyseľných hlupákov je na Slovensku dosť a je teda pravda, že nesú podiel viny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tlieskam vaxerom, co tu stale dookola propaguju nasilie.....co uz je presvedcivejsie o vasej mengele uchylke, ako tato vasa nasilna agitacna propaganda a klamstva sirene o mne.....vdaka za este vacsi odpor k nasilnemu ockovaniu, ktory ste tu dokazali svojim komunistickym a fasistickym chapanim. ako vsetko robite za ochranu zdravia obcanov.....sudruhovia drahi.... : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/covid-19-uhrady-pojistovny-ockovani-hospitalizace.A220203_123003_domaci_knn

Mal som napisany prispevok,len som si ho zmazal. Skusim  este raz. Priemerne naklady na cecha 6500 Kc(10,7 miliona) teda celkove 70 ml Kc. VZP to ma 10,34 mld na testovanie, 23,2 mld na hospitalizacie a 9 miliard na ockovanie. cca 6 milionov poistencov

 Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR

2,1 mld testovanie, 1,5 mild hospitalizacie a 1,4 miliardy na ockovanie pri 1,3miliona poistencov

na 1 poistenca VZP 1720 Kc testovanie, 3 923 korun hospitalizacie 1500 ockovanie

na 1 poistenca pMV 1615 testovanie , 1154 hospitalizacie a 1080 ockovanie.

Pri tom,ze dnes su ockovani a neockovani v cechach hospitalizovani aj na JIP skoro 50:50. Neviem ci pojdu do povinneho ockovania. Tie naklady na hospitalizaciu su za celu dobu kovidu. 

Ale vlastne co je najzaujimavjsie v Cechach vpodstate vsetko hradia zdravotne poistovne. Aj ockovanie aj testovanie aj tie navyse drahe lieky, co dokupil stat. A neviem z akej casti ostavaju v zdravotnictve ,ale asi vo vacsej miere ako na Slovensku.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

 

provedené pcr testy, 19 000 000 á 800 Kč (počítám až cenu po snížení) =

provedené atg testy 31 500 000 á 200 Kč (počítám cenu až po snížení).

počet podaných dávek 17 100 000 á 800 Kč (aplikace + cena látky)

počet obyvatel 10 700 000 Kč

3287 Kč na osobu

onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19/kumulativni-prehledy

Toto je z diskusie. Hodnoty mnozstiev su spravne, hodnoty cien tiez.

provedené pcr testy, 19 000 000 á 800 Kč ... 15,2 miliardy

provedené atg testy 31 500 000 á 200 Kč .... 6,3 miliardy

počet podaných dávek 17 100 000 á 800 Kč..... 13,68 miliardy

Naklady na hospitalizacie 35 miliard

Naklady na testovanie   21 miliard

Naklady na ockovanie  14 miliard

Spolu je to                      70 miliard. 

Tu som vlastne dopocital naklady na hospitalizacie(lebo ockovanie a testovanie je jasne). Tych 35 miliard. 

To ockovanie nieje 10% nakladov, nieje to lacna vec, ale v Delte to  bolo ucinne. Tych 70 miliard su za dva roky. Pocas ucinnosti ockovania,teda za rok mozno tie naklady 12 miliard na hospitalizacie, 10 na testovanie a 14 miliard na ockovanie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dovod, preco je rozdielnost zaockovania v Revucej(revuca nieje dobry priklad tu je dost romskeho obyvatelstva,ale kysuce orava,martin ,ci povazie) a Bratislave. Uz zaspala manzelka a ju nebudem rusit. 

Tie rodiny nezaockovane by zili v Bratislave, mimo svojej rodiny by sa zaockovat dali.

Citát

 

Podobne sa ukáže, že nerozhoduje ani to, koľko ľudí dôveruje v týchto informáciach médiam, či vláde a jej inštitúciam, ani webstránkám, či Európskej únii. Iste, vidno tam rôzne korelácie, ale nie sú dostatočne silné a presvedčivé.

Až kým nepozrieme na stĺpec o počte tých, ktorí dôverujú svojmu blízkemu okoliu.

A tam zrazu až na jednu vynimku (Rakúsko) trčia najvyššie Bulharsko (39%), Chorvátsko (32%), Rumunsko (30%), Maďarsko (28%), Poľsko (26%) a samozrejme Slovensko (28%). V týchto krajinách najviac veríme sami sebe. O vakcínach vie najviac náš švagor, kolega, šofér autobusu, kamarátka predavačka, či suseda. Väčšie percento už verí len lekárom a zdravotníckym inštitúciám.

Európska lieková agentúra môže tvrdiť, že vakcína je bezpečná, ale teta pozná kolegyňu, ktorej stryná padla po očkovaní ako kabela. Vo večerných správach môžu odborníci tvrdiť, že vedľajšie účinky sú veľmi zriedkavé, ale Fero v krčme hovoril, že to tak nie je, a on by mi predsa neklamal. Jeho suseda upratuje v nemocnici, hovorila mu, o tých mrtvolách všade, ktoré nevykazujeme a klameme o príčine ich smrti. Hovorila tiež, že plné špitály sú zaočkovaných, vypadávajú im všetky vlasy a šúpe sa im koža. Dostávajú rakovinu. A všetci majú čipy.

Naopak, v Dánsku veria svojím blízkym ako hlavnému zdroju informácií o vakcínach len 3% populácie. V Portugalsku 5%, vo Fínsku tiež 5%. V Nemecku až 24%, predsa len bývalé NDR bola veľká krajina. Ich susedia, švagriné, či kolegovia toho o vakcínach vedia zjavne oveľa menej ako tí naši. To je ich problém, že sú takí nevzdelaní.

Navyše (strana 220), ľudia na Slovensko patria v Európe k tým, ktorí s úplným presvedčením (totaly agree) vedia rozoznať (podľa vlastnej mienky, samozrejme), ktoré informácie ku klamlivé, či dezinformácie. Trivialita pre nás Slovákov. Viac si v tomto veria v Európe už len Rumuni, Poliaci, Maďari, Chorváti, Gréci, Cyperčania a Nemci s Rakušanmi. Tak dobre ako my (sarkazmus), sa orientuje len relatívne polovičné množstvo belgičanov.

Jednoducho krajiny, ktoré sa namenej zaočkovali spája dôvera najmä v svoje vlastné informácie. Od tých, ktorých poznáme a ktorí nám predsa len chcú vždy to najlepšie. Oni by nám predsa neklamali a nedávali by nám neoverené informácie. Veď oni jasne vedia, čo je klamstvo a čo nie.

Ja za tým naivne vidím najmä to, že veľkú časť našej spoločnosti štát v posledných desaťročiach opustil. Nezaujíma sa o nich, neposkytuje im to, čo by od neho oni subjektívne potrebovali. Lekári majú veľa pacientov a nemajú čas si ich príbehy poriadne vypočuť, nesprávajú sa k ním tak, ako by verejnosť očakávala (tu môže byť rozdiel vo veľkých mestách). Štátne inštitúcie ľudí len otravujú s hovadinami, nedokážu vymôcť spravodlivosť, nepomôžu s reálnymi problémami bežných občanov. Školy učia síce chemické vzorce, ale nie to, o čom majú ľudia pocit, že to budú potrebovať. A aj mnohí vzdelaní, si o nezaočkovaných myslia, že sú to samí hlúpi dezoláti a sú všetkému na vine.

Nechávame tak obrovskú skupinu ľudí napospas samých sebe.

Keď je zle, pomôže im ich sused, kolega, či švagor. Im môžu veriť. Oni im reálne pomáhajú. Aj teraz s informáciami o vakcínach. Sú v nich čipy, švagrova kolegyňa pozná jedného, čo si ho po očkovaní vytiahol.

Aspoň, že nám matematická teória dynamiky na sieťach občas niečo zaujimavého (nielen o pandémii) prezradí. A hneď máme paradox, ak sa vrátime na začiatok tohto textu.

https://www.facebook.com/profile.php?id=2247644

 

Ja som chcel po sestre aby matku presvedcila na ockovanie, nie ju sa neda, ani ona sa nedala ockovat. kym nedostala ponuku na pracovnu cestu do Ameriky.  Kamarat obchodny riaditel - do zahranicia chodil dvakrat do mesiaca,ten sa nechce ockovat a sa neda, ked to tak citi aj tak zije a muto vyhovuje OK. Inak on dodrziava vsetky nariadenia. Ked bol zakaz vachadzania odo mna zmizol 10 minut pred 8,ak to zrusili sedel do 11,kym sa nevypilo vino. Keby sa chcel lyzovat, kludne moze nik nekontroluje covid pas, nie on nebude podvadzat = az ma to zaraza(mna nezaraza ,ze serie na pravidla, to som u neho nikdy nevidel spravit, ale vie ze su to hluposti ich respektuje). Vyslape si kopec. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňa dokáže pobaviť, ako niekto môže veriť kravinám zverejnených na neznámych stránkach, minule jedna známa zdieľala nejaké kraviny z nejakej stránky o ktorej som dovtedy ani netušil, awd.tld či ako, samozrejme samé antivaxerské kraviny typu informator, však to potom už môže veriť aj neznámym telefonátom od "lekára" že jej syn spôsobil nehodu, pri ktorej sa zranilo dieťa, ale ak pošle 10000 na účet cez Western Union, tak sa to neoznámi polícii :hehe:

Práve na takých íkvačov sú zamerané také stránky, čo tam po stránkach ministerstva zdravotníctva, či dokonca WHO, dôležité je, čo o očkovaní píše awd.tld :laugh:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

za to, ze kopec ludi nedoveruje nejakym, podla teba "odbornym" strankam, si mozu tie "odborne" stranky a ich "odbornici" sami....asi su malo odborne a citit z nich pach penazi....aj toto tu dolu je z neodbornej casti?...

https://ceskobezcenzury.cz/2022/02/kontroverzni-zpravy/jihoafricka-lekarka-objevitelka-omikronu-rika-ze-ji-evropsti-politici-zadali-aby-lhala/?fbclid=IwAR2LT9CNJVdpKZMQguqre-PQOWZcnMJ7dCuh5dN3Kq4MCaf0bM_cxiIk4sU

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ty máš nejaký dôkaz, že tie táraniny na nejakej rádobyvytvorenej stránke sa zakladajú na pravde? Však takých webových stránok ja do večera naserem za vagón a na každej bude zaručené info, že každému nezaočkovanému, ktorý sa nakazil vírusom, do roka narastú rohy ako volovi. Prečo tomu neveriť, nie? Však to píšu na webe.

Vy volovia máte jednu vec fakt spoločnú: dva roky sa hráte na strašne veľkých expertov na virológiu, teraz v ohľade Ukrajiny a Ruska ste strašne skúsení politológovia a najnovšie ste už aj v otázke inflácie a pohybe akciových trhov ste neskutočne skúsení ekonómovia. A stále je to o tom istom, predbiehate sa, kto na akej pofidérnej stránke zverejní alebo nájde čo najväčšie sprisahanie voči Homo Sapiens. Čo sa deje na takýchto rýchlokvasených weboch, ktoré už dávno odhalili sprisahania Reptiliánov, že druh Homo Sapiens bol len stvorený na to, aby šíril Covid, je mi jedno, že to nezvláda ani Facebook a stal sa zdrojom týchto bludov, je mi tiež jedno, ale nerozširuj tieto táraniny na tomto Fóre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na expertov sa tu doteraz hrala nasa skorumpovana cast vedeckej obce.....teda spochybnujes aj vyjadrenie tej lekarky z JAR....lebo nevedecky platok....nebud smiesny uz celkom.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je čo za lekárku? Nikdy som o nej nepočul. Ty hej? Vieš k to je, vieš čomu sa venuje, v čom má prehľad, v akej oblasti medicíny? Ja som čítal, že lekár Jožko z Očovej ťa označil za idiota. Že má pravdu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, to ze ide klamstvo rozoznas aj ty. Takze sa nehraj na vyber expertov, to nevies ale ide o dalsie klamstvo. To ze tam nepadlo ziadne meno, to je jasny priklad fake news.  K omikronu sa moze vyjadrovat kto chce, dolezite su data.  Cely clanok je uplne jasne klamstvo a vytvorene cielene. A ty ho nesiris preto ze by si mu rozumel, mas to za ulohu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, a ty aspon chapes co ten clanok tvrdi? tvrdenie ze europski politici ju ziadali aby klamala a nenapise aki politici?  Toto je cisty propagandisticky clanok ako vzor z kgb. ved preto to ho dali sirit, oslovi antivakcerov co nedokazu mysliet.  To ze omikron ma mensie rizika ako delta sa samozrejme pise od zaciatku, to je prva sprava co sme sniper dal.  Klamstvo je teda ze sa to utajuje,  dalej je klamstvo ze je to len chripka, nie je, Je totiz radovo infekcnejsi ako chripka a to vieme od vyskytu v JAR,

cely clanok je teda zmes polopravd a klamstiev a jediny ciel je podporit konspiraciu "Svědectví Angelique Coetzeeové je jen jedním z mnoha, která odhalují globální klam, na nějž „naletěla“ většina populace". A tak ziskat masu idiotov, ktorych je mozne ovladat. Takych ako si ty.

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som si prečítal ten pamflet a konkrétne toto

Citát

V mnoha evropských zemích dosáhlo očkovací šílenství zcela jiných rozměrů než jinde ve světě: zatímco Afrika s velmi nízkou proočkovaností kolem 15 % prošla „pandemií“ pozoruhodně dobře a Omikron v Jižní Africe je již považován za překonaný, dělají ze sebe země jako Německo a Rakousko (ale i ČR) se svou panickou politikou stále větší hlupáky. Všeobecné povinné očkování, o kterém již bylo rozhodnuto v Rakousku, a které se plánuje v Německu, je v tomto kontextu zcela neodůvodněné.

To, že v Afrike pandémia nezúri tak silne ako v Európe je pravda, ale pripomeňme si zopár faktov, ktoré by sa do vyššie uvedeného pamfletu a smerácko-kotlebovsko-informátorskej antivaxerskej propagandy nehodilo:

  • Afrika nie je Európa
  • zdravotná starostlivosť v Afrike je oproti Európe v mizernej kondícii, o mnohých prípadoch sa ani nevie, takže je nemožné vysledovať, kto zomrel po nakazení koronavírusom
  • pravdepodobnosť, že Afričan skôr zomrie na iné vírusové ochorenie ako Európan je vyššia, keďže Afrika je známa zdrojom mnohých epidémií o ktorých bežný Európan ani nevie, pretože v Európe sa jednoducho nevyskytujú 
  • veľká časť Afričanov skôr zomrie v nejakom lokálnom konflikte, ktorých aktuálne je na celom kontinente okolo 30, ako po nakazení koronavírusom
  • populácia Afriky je výrazne mladšia, priemerný vek dožitia je do ~65 rokov, čo je značný rozdiel oproti Európe, kde na následky nákazy koronavírusom zomierajú hlavne ľudia starší ako 70 rokov.
  • priemerná hustota obyvateľstva je 2x nižšia ako v Európe, koronavírus sa úspešne šíri tam, kde je hustota obyvateľstva vyššia, čomu výrazne napomáha vybudovaná dopravná infraštruktúra, na ktorú sa tá Africká nechytá ani zďaleka.

A toto sú veľactený informator fakty, ktoré si môžeš vygúgliť do pár minút.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, informator napísal:

je tam meno lekarky....nie je sice znama ako nas expert Cekan, ci taky Mistrik, alebo cakatel na Nobelovu cenu Sabaka, ale tam ju urcite poznaju....

Ten informator je zvlastny tvor. Niekto ako Sabaka mu zachrani zivot a on tu na neho brizga. Neverim,ze on normalny clovek je. Toto ani na xtu by nedokazal. Mistrik ti ako ublizil? Ze sa vzdal kandidaturi pre Caputovu to nevies prezit? Ako ti ublizil Mistrik? Cekan, ci aj Sabaka?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 hodinami, Sniper napísal:

Som si prečítal ten pamflet a konkrétne toto

To, že v Afrike pandémia nezúri tak silne ako v Európe je pravda, ale pripomeňme si zopár faktov, ktoré by sa do vyššie uvedeného pamfletu a smerácko-kotlebovsko-informátorskej antivaxerskej propagandy nehodilo:

  • Afrika nie je Európa
  • zdravotná starostlivosť v Afrike je oproti Európe v mizernej kondícii, o mnohých prípadoch sa ani nevie, takže je nemožné vysledovať, kto zomrel po nakazení koronavírusom
  • pravdepodobnosť, že Afričan skôr zomrie na iné vírusové ochorenie ako Európan je vyššia, keďže Afrika je známa zdrojom mnohých epidémií o ktorých bežný Európan ani nevie, pretože v Európe sa jednoducho nevyskytujú 
  • veľká časť Afričanov skôr zomrie v nejakom lokálnom konflikte, ktorých aktuálne je na celom kontinente okolo 30, ako po nakazení koronavírusom
  • populácia Afriky je výrazne mladšia, priemerný vek dožitia je do ~65 rokov, čo je značný rozdiel oproti Európe, kde na následky nákazy koronavírusom zomierajú hlavne ľudia starší ako 70 rokov.
  • priemerná hustota obyvateľstva je 2x nižšia ako v Európe, koronavírus sa úspešne šíri tam, kde je hustota obyvateľstva vyššia, čomu výrazne napomáha vybudovaná dopravná infraštruktúra, na ktorú sa tá Africká nechytá ani zďaleka.

A toto sú veľactený informator fakty, ktoré si môžeš vygúgliť do pár minút.

konecne si sem dal aj nejaky fakt a nie iba tvoje pocity.....no, ze sa ten fakt snazis spochybnit tvojou "studiou" v siestich bodoch, je fakt take vedecke konanie minimalne na SK.....vsetci su hlupaci, iba my sme ta prava vedecka elita....to je tiez fakt..... : )

1. fakt

2. fakt, podla tvojej studie

3. fakt

4. fakt

5. fakt

6. fakt

....ale toto vsetko nepreukazuje, preco sa tak rapidne nezvisila umrtnost pri svetovej pandemii s coronou, ako napr. v EU a USA.....ze by to bolo nizkou preockovanostou?.....pretoze to, co si popisal v tych bodoch, je pravidlom a teda pri pandemii by mala umrtnost narast radovo ovela vyssie...tvoja studia ma krive obe nohy.... : )

 

 

 

 

pred 10 hodinami, slimak napísal:

Ten informator je zvlastny tvor. Niekto ako Sabaka mu zachrani zivot a on tu na neho brizga. Neverim,ze on normalny clovek je. Toto ani na xtu by nedokazal. Mistrik ti ako ublizil? Ze sa vzdal kandidaturi pre Caputovu to nevies prezit? Ako ti ublizil Mistrik? Cekan, ci aj Sabaka?

som zvlastny tvor, mas pravdu......neverim skorumpovanej vedeckej elite....a Mistrik je politik, preto sa vyjadrujem k nemu sposobom, ako k politikom, pretoze su to podvodnici a klamari...sam sa rozhodol stat sa clenom tohoto "elitneho" spolku....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ty konkrétne aké fakty si sem dal? Lebo doteraz som čítal od teba len samé táraniny.

 

Protesty proti očkovaniu a protipandemickým opatreniam, takto to prebieha v Kanade

https://www.teraz.sk/zahranicie/v-ottawe-vyhlasili-stav-nudze-protest/610017-clanok.html

všetky tieto protesty na celom svete majú jednu vec spoločnú: zúčastňujú sa ich agresívne a nekultúrne hovadá, ktoré majú na všetko recepty, skrývajúce sa za značku slobody. Koho mi to len pripomína z Fóra, že informator?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator si hlupak a neustale to dokazujes.   Ty hlavne veris len sefom,  si ukazka propagandou vymleteho mozgu.   Netusis co znamena studia, netusis ako vyhodnocovat fakty, netusis co je logika. Nemas vzdelenia ale hlavne ze ta presvedcili ze vedci su skorumpovani a praudu ma vodca.

Si skutocne ziarivy priklad noveho sovietskeho cloveka,   nie je dolezita realita ale co povie strana.

 

A samozrejme hned mozeme citovat nebetycnu hlupost a klamstvo : "ale toto vsetko nepreukazuje, preco sa tak rapidne nezvisila umrtnost pri svetovej pandemii s coronou, ako napr. v EU a USA.....ze by to bolo nizkou preockovanostou?"

Fakt: umieraju hlavne neockovani.    A aj ty si skoro zomrel kedze si neockovany.

Fakt: Nepochopil si co vlastne sniper hovori.   Zrejme to nema zmysel opaovat ale dolezite je tam ze afrika ma vela mladych.  Pri pocte cca 50 mil obyvatelov tam na covid zomrelo 100 tis potvrdenych pripadov.  To je  tak 2x menej  ako na Slovensku ( v prepocte na obyvatela)  a teda to nie je "malo".  Malo je to len pre nekrofila ako si ty.   A ten rozdiel moze mat rozne dovody, ktore napisal Sniper a ty si ich nepochopil.

Lenze ten propagandisticky clanok nie je  o porovnani JAR a Europy,   nabuduce nebud lenivy a aspon si precitaj domace ulohy co mas na sirenie klamstiev.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Sniper napísal:

A ty konkrétne aké fakty si sem dal? Lebo doteraz som čítal od teba len samé táraniny.

 

Protesty proti očkovaniu a protipandemickým opatreniam, takto to prebieha v Kanade

https://www.teraz.sk/zahranicie/v-ottawe-vyhlasili-stav-nudze-protest/610017-clanok.html

všetky tieto protesty na celom svete majú jednu vec spoločnú: zúčastňujú sa ich agresívne a nekultúrne hovadá, ktoré majú na všetko recepty, skrývajúce sa za značku slobody. Koho mi to len pripomína z Fóra, že informator?

ked som nejake dal, tak podla teba to boli konspiracie.....

a v tej Ottawe demonstruju v drvivej vacsina vakcineri.....preco asi?.....ze by to vsetko boli hlupaci a dezolati?.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 minutes ago, informator said:

v tej Ottawe demonstruju v drvivej vacsina vakcineri.....preco asi?.

zdroj ?  Vyzera to ako nezmysel.   Tak daj zdroj,  aj ked u teba je 99 percent ze ide o klamstvo.  Cize drviva vacsina budu antivakceri.

A klamstvo nie je fakt,   to len u teba sa to pletie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 16 minútami, informator napísal:

ked som nejake dal, tak podla teba to boli konspiracie.....

Kopíruješ sem táraniny bez zdrojov a ak pridáš nejaký, tak je to maximálne tak výplach typu infovojna alebo badatel. Tieto stránky slúžia takým, čo zneužívajú pandémiu na vyvolávanie chaosu a zdestabilizovanie politickej scény, viď Smer alebo Republiku. Ale takýchto táranin, že po očkovaní zomreli stovky detí a priložia fotografiu z úplne inej udalosti, ktorá s pandémiou vôbec nesúvisí ti aj ja naserem za vagón.

Toto je taký typický príklad, kam až tie antivaxerské hovadá sú schopné klesnúť nehovoriac o tom, že takýmito nezmyslami negatívne ovplyvnia aj tých, čo sa pôvodne chceli zaočkovať

https://www.facebook.com/313187412842466/posts/1137387410422458/

Stačí ti takéto vysvetlenie ľudským prístupom alebo opäť si vymyslíš nejaké sprisahanie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som si istý, že informátorov tu je aspoň 1%, z 1 mil. to je teda 10 tisíc. A na demonštrácii je menej ako 1% ľudí z 1 milióna, pričom len mesto ma zhruba 1 milión.

Ano informator, debilov ako si ty nie je malo, no stale su v menšine, naštastie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 38 minútami, tyso napísal:

zdroj ?  Vyzera to ako nezmysel.   Tak daj zdroj,  aj ked u teba je 99 percent ze ide o klamstvo.  Cize drviva vacsina budu antivakceri.

A klamstvo nie je fakt,   to len u teba sa to pletie.

tu mas dokaz.....povinnost ockovania u kamionistov, by vyradilo z prace 16 000 vodicov, co je 10% .....

Citát

Zdroj z kanadskej vlády potvrdil, že vláda pôvodné rozhodnutie upravila v obave z narušenia dodávateľských sietí. Viac než dve tretiny z tovarov v hodnote 650 miliárd kanadských dolárov (455,79 miliardy eur), ktoré sa ročne prepravia medzi Kanadou a USA, zabezpečuje cestná doprava. Kanadské združenie kamiónovej dopravy odhaduje, že povinnosť očkovania by mohla z kľúčovej kamiónovej dopravy vyradiť zhruba 16-tisíc vodičov. To je približne 10 % z ich súčasného počtu. 

https://www.ta3.com/clanok/224153/povinne-ockovanie-kamionistov-v-kanade-napokon-zrusia-maju-obavy-z-narusenia-dodavok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov