Skočiť na obsah

MS v ľadovom hokeji 2016 (Rusko)


aljak63

Odporúčané príspevky

Tie tipy mi vysli, aj dnes, akurat som sa o minutu sekol. Dnes hrali celkom obstojne, nejako nerozumiem v com presne bol problem ze takto nemohli hrat aj predosle zapasy. Aj ked, koncovka zalostna. 4x netrafit prazdnu branu je prisilna kava.

 

Mne je luto hlavne Rewaya. Ten chlapec je genialny hrac, ked si ale nema s kym prihrat, to sa potom tazko hra. Ked k sebe nema kvalitneho strelca, ktory by z neho vedel tazit, tak jasne ze zapadne aj on do sede. Nikto z jeho kolegov utocnikov mu v hokejovom mysleni nesiaha ani po noze na korculiach. A hlupi ludia potom nanho nadavaju ze nic nehra. Jasne ze nie, ked hra s debilmi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...::: Výsledky MS - 17.máj 2016 :::...

Dnešné zápasy zakončili skupinovú fázu MS 2016, a v bojoch o medaile zostáva už len 8 teamov!

Jediným nepokoreným teamom s plným bodovým ziskom boli napokon len SUOMI, ktorí pokorili Kanadu 4:0! :)

 

...::: Štvrťfinálové zápasy - 19.máj 2016 :::...

  • CZE.pngČesko vs. USA.pngUSA
    .
  • CAN.pngKanada vs. SWE.pngŠvédsko
    .
  • FIN.pngFínsko vs. DEN.pngDánsko
    .
  • RUS.pngRusko vs. GER.pngNemecko

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://hokej.idnes.cz/komentar-budoucnost-slovenskeho-hokeje-fdk-/ms-hokej-2016.aspx?c=A160517_233749_ms-hokej-2016_par

 

Ja by som syna na hokej nedal - nemam kde,ale aj keby som byval v Trencine nedal by som. Chodi u nas na futbal - tento tyzden ho vozi zena - aj dnes ,predvcerom som sa syna pytal ako bolo na treningu aj dal penaltu - nech snazi dat aj tu penaltu aj to bago ,aj tie nahravky, aj nasadenie .. aj.. nech sa o to snazi .. ja si to všimnem - kym na to ######.. tak ja nie ale musim spravit inu stategiu.

 

http://sport.aktuality.sk/c/216780/vynimocny-pribeh-vyhoreneho-skokana-kupil-si-bicykel-sokoval-giro/

Videli ste to?

 

Ako sa zo skokana mohal stat najlepsi casovkar na giru - za 4 roky? Lebo makal? Tento clanok precital aj moj zamestnanec - ale si to precita aj syn.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nejako opadlo to nadšenie z MS, a pritom to Najlepšie je ešte len pred nami.

 

Škoda, že sa hrajú štvrťfinále po dvojiciach súbežne, rád by som si pozrel LIVE všetky štyri (zo záznamu už to neni ono). Ale tak som dosť zvedavý ako to vlastne zajtra dopadne. Dúfam, že to Fíni proti Dánom dajú, lebo mám trochu pochybnosti, aby Suomi nepodcenili súpera. Ale tak postup by som doprial Fínom, Američanom, Nemcom a Kanaďanom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no až tak neopadlo, je pravda, že Creeper prestal jasať ;)

pozeráme stále, a naši hokejisti neprestali byť naši hokejisti, aj keď by potrebovali na pr.del :)
Nemcom by som dopriala len preto, kam sa dostali ... hrajú skvele

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takžééé - štvrťfinálové zápasy načali zaujímavo, Fíni naplnili očakávanie, Česi nie ... :niee: :agree:

 

Česko - USA         1:2  SN

Fínsko - Dánsko   5:1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov