Skočiť na obsah

Veríte v odrábanie urieknutia a poslanie energie na diaľku


Veronika6478

Odporúčané príspevky

Ahojte. Som tu nova. Chcem sa spytat ci verite v odobrani urieknutia na to aby sa spriechodnil tok aby som ziskala ex a na posielanie energie aby sa moj ex ku mne vratil. Neviem ci tomu mam verit . dve vestice mi to ponukli ze mi to urobia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto som mala na jazyku ... a v prstoch.
 

oplatí sa pričarovať exa späť?

 

mimochodom, s urieknutím som na tom tak tak, to sú tie veci, ke´d viem povedať, že : Sú veci medi nebom a zemou , milý Horatio ...

raz som urieknutá bola. tušila som to, bolo to cítiť. funguje to asi tak, ako keď na človeka  aboriginský kúzelník namieri kosťou ... máš problém.
mala som, veľký. či sa to dá zvrátiť, netuším, a netuším ani ako to funguje, ale aj namierenie kosťou funguje. :)

 

energiu na diaľku mi už pár krát posielali, ani raz nedošla ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jezismariajozef.. moja suseda, husta katolicka sla minule na prechadzku s vnucikom, ktoremu kazdych pat minut hadzala na hlavu plienku, aby zabranila urieknutiu od okolo iducich... 

zaujima ma, co stoji take "odobranie urieknutia na to aby sa spriechodnil tok aby som ziskala ex a na posielanie energie"

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Totizto moj ex ma lubi no raz mu preplo a rozisiel sa so mnou. Aj to bolo v tom ze jeho rodina ho odhovorila odo mna, lebo ja som chcela mat deti a on nie.

 

OK, vratite sa k sebe, zalozite rodinu. A v tom mu znova niekto nieco nahovori, a znova mu "prepne".

To tuzis mat po boku takeho labilneho cloveka? Ktory z roznych pricin je schopny pod natlakom okolia opustit niekoho, koho vraj lubi?

 

A nie su to len z jeho strany diplomaticke kecy, ako Ta lubi alebo nemoze s Tebou byt?

Mne moj ex povedal, ze si ma nezasluzi, ze si zasluzim niekoho lepsieho. A o mesiac siel s mladou zabou na nasu dovolenku ;)

 

Takze sa moja vykasli na take sra*ky a neboj, je to trapna fraza ale funguje, to casom preboli a prejde.

Ak mate byt spolu, budete, na to netreba nejake cary mary a davat niekomu za to prachy ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vsak uvidim ci sa ozve no on nahovoril kamaratovi vela veci co mozno je aj pravda no je smutne ze zabudol co som ja pre neho robila . a ma aj nespecikovatelnu schyzoafektivnu poruchu a mysli inac ako zdravy clovek. Este povedali ze niesom zena do zivota akoby on bol

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

súhlasím ... toto je otázka do medziľudských vzťahov.

podľa toho, čo píšeš, Veronika, to nie je stabilný muž pre teba ... bez ohľadu na to, koľko máš rokov.  ... a koľko má rokov on?

keď toto urobil teraz, čo mu zabráni urobiť to kedykoľek, a narozprávať kdekomu kdečo hocikedy, či sa vyhovoriť na ďalšie rodinné rady ...

 

chápem, že je to pre teba problém, ale nie pre veštice.

 

myslím, že si sama uvedomuješ, že toto nie je ten muž, o ktorého sa môžeš oprieť ... len si to nechceš ešte priznať ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  aby sa moj ex ku mne vratil. 

pred tromi rokmi si ho chcela vytrestať , a teraz ho chceš späť? ak som pochopil správne, škrípalo to medzi vami celý čas, tak načo ...  nedávaj peniaze vešticiam, radšej ich investuj do niečoho užitočného ;)

 

Hellé ma predbehla s tým našim Tomášom :lol:  počkaj Nika, keď sa tu objaví, ten po tebe vyštartuje jak cigán po medenom kábli :smilieee: :thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Načo som sem písala ? Pred troma rokmi s ho vôbec nepoznala. Neviem odkiaľ mas takú info ale fajn. Len som chcela vedieť poznať názor to je všetko. Neverím tomu a som krestanka a takéto veci by som nikdy neurobila,

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veronika, písala si, lebo máš trápenie ... to je normálne.

 

myslím, že ťa tu nepozná nikto ... len stačí čítať. nie, nikto nevie, ako vlastne ten vzťah medzi vami fungoval či funguje ...

len je tam zjavne problém ... ten vzťah  je problematický - vlastne už nevzťah ...

 

nevieme, odkedy ste spolu chodili ...  dnes máš 37, a trápiš sa pre muža, s ktorým to podľa všetkého nikdy nebolo úplne bez obláčkov ...

vo svojom veku chceš deti, on nie ... aj to je dosť veľký rozpor, bojí sa zodpovednosti, on sám je veľké dieťa? otázky ...

 

je to vidieť hlavne v tejto poslednej otázke - obrátiť sa na veštice? odriecť, uriecť, otočiť lásku ...

trápiš sa. a už dlho.

 

stojí ten chlap za to? je to človek, ktorý ti bude stáť po boku, keď ho budeš potrebovať? koľko on má rokov? je to dospelý človek, či niekto, kto počúva rodinu, kto sa nevie rozhodnúť, kto sa ťa nevie zastať?

toto sú dôležité otázky ...

 

mám jeden iný návrh ... namiesto peňazí, ktoré by ťa stáli veštice, tú sumu investuj do seba ...

obleč sa, kúp si niečo nové, novú frizúru, vytiahni sa, a uprav si sebavedomie ... a vykroč do sveta. trápenie v láske ja najsamlepšia vec na zašľapanie sebavedomia do bahna ...

poznáme to viacerí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Ináč odobratie urieknutia je to ak je človek prekliaty a nedarí sa mu v živote tak chce sa zbaviť urieknutia. A posielanie energie tak ani neviem na čo je. No mi to ponúkali vrstiev no neverím tomu . Som chcela vedieť len vás názor. To je všetko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

názor na toto som tam vyššie napísala ... svojho času som odskúšala, kamarátka sa tým zaoberá, posielala mi aj energiu, nezabralo u mňa ani jedno.

asi som priveľmi skeptik.

medziľudské vzťahy ... a lásku ... neviem, či ide liečiť nápojom lásky.

 

a neviem, čo by s tým mohli spraviť veštice ... zrejme povedať, čo chceš počuť.

mojej kamarátke jedna /ale nie u nás, v zahraničí/ predpovedala čosi, čo ju hodne trápilo dlhý čas ... zmýlila sa o rok. ale v podstate tým podnietila optimizmus a sebavedomie kamarátky, a skutočne hodne silne zabojovala o to, čo tak strašne potrebovala vyriešiť ...

možno by to zafungovalo aj u teba. lenže je tam ten pán, o ktorého potrebuješ bojovať. aj on by mal chcieť prísť späť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môj názor na to? Všetky tie urieknutia, prekliatie, posielanie energie kydy, kydy, kydy. Asi tak.

 

A aké tam bojovať o chlapa? Chlap ťa buď chce, alebo ťa nechce. A on ťa nechce, tak sa netreba strápňovať "spriechodňovaním toku energie" a ísť ďalej. Chlap o ktorého musíš krvopotne bojovať a držať si ho zubami - nechtami, sa môžeš vykašľať je ti na nič. Chlap ťa musí mať rád a musí sa s tebou dobre cítiť a vtedy aj bude sám chcieť byť s tebou. Všetko ostatné umelo udržiavané je na figu a funguje len dočasu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Načo som sem písala ? 

také ani nepíš! nič lepšie si ani urobiť nemohla. také rady aké dostaneš tu, inde nenájdeš, to ti garantujem :thumbsup:

a energiu ti tiež môžme posielať, ja sa síce trochu vyznám len v tej elektrickej, ale aj to sa ráta B)

 

najlepšie by si urobila, keby si sa vykašľala na týpka s ktorým to evidentne nemá perspektívu, a obhliadla sa po nejakom inom kandidátovi. robíš predsa v obchode, a nehovor že sa tam cez deň nepremelie X chlapov... stačí si len vybrať ;)  však si celkom fešná baba, tak by s tým hádam nemal byť vážnejší problém...

 

a keďže robíš v obchode, spomenul som si aj na staré aztécke príslovie

 

"Vždy lepšie keď má baba otvorený obchod, ako keď má obchodený otvor" :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov