Skočiť na obsah

Staré šperky


Adeelka36

Odporúčané príspevky

Poraďte mi prosím... Akurát doma luxujeme resp. už sme doluxovali :D Našla som nejaké retiazky a náramky, ktoré už nenosím a asi ani nevynosím a tak by som sa ich chcela zbaviť. Napadlo ma ich vymeniť v nejakom zlatníctve za nové alebo tak nejak to poriešiť. Máte prosím s niečím takýmto skúsenosť? Dá sa to vôbec niekde nejako poriešiť? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 4
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Adeelka36

    3

  • chlapeczjuhu

    2

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

ja ano a dokonca dost cerstve.

bol mi vrateny briliantovy prsten (komenty si nechajte pre seba, mamlasi  :zubiska: )

ak maju sperky kamene- ci uz drahe alebo nie- zabudni na to ze dostanes cenu aj za kamen. ten sa predava zvlast a musi byt fakt velky aby mali o neho zaujem- aj to len par ludi co obchoduju s drahymi kamenmi, nie zlatnici.

zlatnici potrebuju len material- kamene ti vratia.

cena zlomkoveho zlata- kukni si na nete, je nizka- okolo 17-18 Euro za gram.(14k zlato)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ĎAkujem :) Kde si to menil? Našťastie kamienky to nemá sú to náramky a retiazky ;) tak snáď by nám to mohli vziať. Na nete som našla väčšinou len predaj túto  výmenu len na izlate a tak neviem to porovnať :/ 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov