Skočiť na obsah

MS v ľadovom hokeji 2015 (Česko)


aljak63

Odporúčané príspevky

blonďaví cigáni nás predbehli, bez väčšieho trápenia, na druhom brehu sa Česi trápia s Kanadou, 10 minút do konca ...

 

 

keď vidím hrať nesmrteľného Jágra, dnes som mala takú predstavu ...

o nejakých 30 rokov hráč zavesí paličku na mantinel, podajú mu hokejku, a ide hrať ... kto to bude? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zapas pravdy so Slovincami ... pri nasej streleckej impotencii a Kopitarovi aspol. na strane druhej sa treba vazne o vysledok bat :)

 

EDIT : no prosim, len co som odoslal prispevok, uz mame jeden suvenir v sieti :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som dnes nepozeral nic - kamaratovi sa nechcelo - sme sa len rozpravali - bolo o com- polovicu sme aj tak nedodebatovali. neviem kam sa ponahlal.

 

Odisiel sadol som si pred telku v 3. tretine a nasi dali 3 goly.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

musel som trochu vychladnut :)

Napriek vyhre vsak nasa hra bola vacsinu zapasu velmi zla a na to by sa nemalo zabudat. Zapas nam vyhral Jano Laco, ktory ukazal par klucovych zakrokov. Na zaciatku 3. tretiny sme mohli prehravat aj 3:0 a bolo by to zasluzene. A opat obranca Meszaros :)

 

Otacanie zapasov proti papierovo slabsim muzstvam povazujem ani nie tak za prejav moralnej sily muzstva, ako skor za hlbsie systemove chyby predovsetkym v nasich utokoch

:slovakia:   :slovakia:   :slovakia:


P.S.: ako sme mali hrat proti Danom, dnes ukazali Bielorusi :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Islo (a ide zajtra) semifinale Ligy majstrov a vy tu riesite nejakych trapnych Slovincov, Norov a este biednejsich Slovakov. Vy ste cudaci...

 

a čo máme riešiť baletky? 

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov