Skočiť na obsah

NHL (sezóna 2013/2014)


aljak63

Odporúčané príspevky

Tak napokon tesne ako som predpokladal, ked som pisal ze Wild a Ducks uhraju max 2 zapasy. Napokon kaceri pridali este jeden, aj tak ale im to nie je nic platne. Kto ale pojde dalej, to si vobec netrufam tipnut.

Mam ale taky pocit ze z tohto zapadneho finale vzide aj celkovy vitaz SC. Bolo by velke prekvapenie keby nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...::: REVIEW - súhrn 2.kola Play-off :::...

 

 

Po dnešku poznáme kompletnú štvoricu klubov, ktoré zostávajú v hre o Stanley Cup:

 

eastern.jpgSTANLEY CUP PLAYOFFS 2014 - EASTERN

  • MTL.jpgMontreal Canadiens (A3) vs. NYR.jpgNew York Rangers (M2)
western.jpgSTANLEY CUP PLAYOFFS 2014 - WESTERN
  • CHI.jpgChicago Blackhawks (C3) vs. LAK.jpgLos Angeles Kings (P3)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No škoda, veľmi som to prial Ducks. 7.zápas som očakával určite vyrovnanejší, no tentokrát ani Gibson nepriniesol ten efekt ako v minulých zápasoch. Zaujímavé, že do finále konferencií sa nedostal žiadny zo štyroch víťazov svojich divízií v základnej časti. Vo konferenčných finále sa nám črtajú zaujímavé súboje, no bez papierových favoritov. Na západe máme rovnaké finále ako minulý rok, tak snáď tentokrát to Kings vyjde a oplatia Chicagu to vyradenie (1:4 na zápasy).

 

P.S. Zbohom Teemu (škoda že sa nerozlúčil so Stanley Cupom v rukách) :ahooj: Aj tak bude nezabudnuteľný!

 

post-802-0-09449800-1400306345.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rozobrali ich teda statocne. To maju Canadiens za ten horenos zo serie s Bostonom.

Na zapade to bude zaujimave. Kings su lepsi a silnejsi ako pred rokom, tak im to teraz moze vyjst.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7-gólovú nádielku som isto nečakal, ale tak snáď už budú ďalšie zápasy vyrovnanejšie. Viac by som to finále prial asi Canadiens, ale budú to mať očividne dosť náročné. Naposledy tieto 2 kluby získali Stanley Cup ešte v 90tych rokoch, dokonca v 2 nasledujúcich rokoch (teda 1993 Canadiens a 1994 Rangers). Inak, keby sa hralo podľa starého systému (1-8, 2-7, 3-6 a 4-5) a nie žiadnej novej podivnej divíznej schémy, tak by sa Canadiens s Rangers stretli hneď v 1.kole play-off, keďže po základnej časti boli vo východnej konferencii 4. Canadiens a 5. Rangers. Uvidíme, čo dnes Kings, ale bodaj by im to vyšlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov