Skočiť na obsah

MS v ľadovom hokeji 2014 (Bielorusko)


aljak63

Odporúčané príspevky

Náhodou, pekne a dôrazne hrali Fíni v obrane. Nebolo to všetko len na Rinnem, veď v 3.tretine vyslali Bielorusi na neho len 4 strely. A tá bieloruská nemohúcnosť bola spôsobená práve tou fínskou defenzívou. Skúšali všetko možné, ale bezúspešne. Desiatky vykrytých nahrávok a zblokovaných striel počas celého zápasu, tak neviem prečo by si nezaslúžili pochvalu. Len škoda, že Fíni nehrali viac dopredu, lebo brániť 1-gólové vedenie skoro celé 2 tretiny, to nie je bohviečo. Snáď dnes zahrajú aktívnejšie aj smerom na švajčiarsku bránu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včerajší najlepší zápas bol USA -Lotyšsko ... tam tretia tretina vrela, a žiadne psychické ujmy sa nekonali, na strane menej favorizovaných Lotyšov nastopro nie.

hrali ako slováci vo svojich najlepších dobách (keď mali akurát správne vyrovnanú psychiku a akurát nehrali s čechmi ...)

česi sú vraj tiež chorí, to som čítala včera, nejaká črevná chrípka ich chytila ... až na to, že naši hrajú už dnes, so zatiaľ zdravými švédmi ... no uvidíme

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak toto bola dobra obrana, tak to mate dosť čudne kriteria na kvalitu. Veď boli deravi ako sito. Striel sice mali Bielorusi len 4, ale počitaju sa len tie ktore išli na branu. O kvalite obrany nevypoveda počet striel. Keby hrali s nejakym silnejšim superom, tak pekne nakupia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nasi nehrali zle - hrali naco maju. Nevedia dat gol. Ak nema den Nagy viac ako 2 goly nedame. Svedi ma tiez nepresvedcili, ze nemozu prehrat s hocikym. 70 eur ma potesilo - bude na benzin - resp. na dalsi vikendovy vylet.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, nakoniec to bol zaujimavy hokej, skoda, ze sme to v druhej tretine nedotiahli, ten treti gol tomu uz vzal napatie 

 

Zajtra existencny zapas s Talianmi, ak teda nechceme hrat existencny zapas nakoniec 

 

:slovakia:  :slovakia:  :slovakia:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak Svajciari su zda sa definitivne mimo a striebro neobhaja. Otazne zostava, kto zo stvorice BLR, LOT, USA a FIN ich bude nasledovat

 

Aj u nas je skupina zamotana. My stale mozeme este podstupit, ale aj vypadnut

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veru, poriadne je zamotaná tá B-skupina. Ale neviem prečo si odpísal už aj Nemcov (resp. ani nespomenul). Ale Fínsku už by to nemalo ujsť, bez ohľadu na výsledok s USA. Aj keď Kazachstan je dosť nevyspytateľný súper, tak snáď to nepodcenia. No uvidíme. Ešteže majú Fíni v bráne Pekku, lebo dnes to s tou obranou bola v niektorých momentoch dobrá bieda. Navyše aj koncovka v útoku zlyhávala. No a tie nájazdy - to bola z oboch strán akoby reklama na to ako to pokaziť. Ale úloha splnená, víťazstvo vybojovali, aj keď to bolo tesné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale neviem prečo si odpísal už aj Nemcov (resp. ani nespomenul). 

 

Lebo na mna nieco lezie a nejako mi uz v tuto nocnu hodinu moc nemysli :D

 

Nejako ma dorazilo to posr*te pocasie :)

 

mimochodom, co znamena ta nalepka s 2017 na dresoch Nemcurov a Frantikov?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som zvedavý ako sa teda karty ešte premiešajú. Možno sa ešte dočkáme aj nejakých ďalších prekvapení. Ešte bude dosť zaujímavý zápas USA vs. Fínsko, na ktorý sa celkom teším, keďže to sú moje dve NAJ reprezentácie. Tie nálepky 2017 symbolizujú to, že MS v roku 2017 budú hostiť spoločne práve Francúzi a Nemci (konkrétne Paríž a Kolín).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslel som si, ked som videl Frantikov s nalepkou 2017. Potom som vsak videl aj Nemcurov s tou istou nalepkou a zacal som vahat, pretoze hokejove MS sa oficialne nekonaju v dvoch krajinach :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale čo by sa nekonali? Veď posledné 2 roky ich tiež mali spoločne 2 krajiny - teda Fínsko a Švédsko. Takže také niečo uvidíme asi už aj častejšie - ako to bude aj v roku 2017. Navyše proti Francúzsku s Nemeckom spoločne kandidovali na MS 2017 aj Dáni s Lotyšmi, avšak neuspeli. Mimochodom, o dejisku MS 2018 sa bude čoskoro rozhodovať, a to práve medzi Dánskom a Lotyšskom - takže som zvedavý komu tie MS dajú. Lotyši ich už raz hostili (v roku 2006), no Dáni ešte nikdy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

boooze, ti Cesi su uz taki krepi ako my :)

 

a navyse nam skomplikovali situaciu

 

 

Veď posledné 2 roky ich tiež mali spoločne 2 krajiny - teda Fínsko a Švédsko

 

Svedi a Fini sa tak dohodli, ale oficialne sa MS 2012 konali vo Finsku a MS 2013 vo Svedsku. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dojem pokazil chabnuci vykon nasich a zbytocne vylucenia v tretej tretine. Nebyt golu od Bellissimovho zadku, este by to bola aj drama :)

 

mimochodom, nekrical na striedacke zamraceny Vujtek nieco ako "k*rva"? :D

 

:slovakia:   :slovakia:   :slovakia:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...::: Výsledky MS - 17.máj 2014 :::...

 

Na obed si Rusi pripísali 5.triumf na MS proti Lotyšom, Francúzi v nájazdoch napokon porazili Nórov

 

Podvečer Dáni prekvapivo zdolali Čechov v nájazdoch, domáci Bielorusi si poradili s Nemeckom

 

Večer vybojovali svoje 2.víťazstvá na MS Slováci a Švajčiari, ktorí pokorili Talianov a Kazachov

 

Kazachstan prehral všetkých 6 doterajších zápasov a už s istotou zostupujú späť do I.divízie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ešteže tak ...  ale vyhrali preto, že som nemal odvahu pozerať sa tam :innocent:  :)

už je jedno kto je súper, len nech cítia víťazstvo. ináč nebol včera ten český rozhodca trochu ... oné ? prečo rozhodoval slovákom český rozhodca, keď česi hrajú v tej istej skupine ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A čo je na tom, že jeden z hlavných rozhodcov je rovnakej národnosti ako niektorý z protivníkov v konkrétnej skupine? Pokiaľ viem, nikde v pravidlách nie je definované, že by to bolo nejaké kompromitujúce. Navyše, ak rozhodca odpíska príliš veľa zle posúdených verdiktov, tak si poškodí vlastnú profesionálnu povesť a už sa nemusí v budúcnosti dočkať rozhodcovského miesta na takomto turnaji ako sú MS. Žiadny rozhodca nedokáže dokonalo posúdiť každý zákrok, takže sa občas stane, že udelí trest aj prísnejšie (hoci reálne to na trest nebolo) alebo aj opačná situácia, že trest prehliadne. Len neviem čo sa všetci čudujú, že im zápas proti Švédom pískal Čech. Len tak pre zaujímavosť som si prešiel doterajšie zápisy zo zápasov, no a až v 22 prípadoch z doterajších 42 zápasov bol aspoň jeden z dvoch hlavných rozhodcov z krajiny, ktorá zároveň figuruje v rovnakej skupine. Takže sa nemusia Slováci zase cítiť ako ich IIHF strašne zdiskreditovalo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes nam Cech nepiskal a mali sme 7 ci kolko vylucenych. Proti Talianom, ktorych sme herne aj takticky prehrali. Keby dnes neboli taki krepi, mohli to zdramatizovat v zavere

 

Navyse ta nasa efektivita pocas nasich presiloviek je vazne biedna :)

 

inak ta nasa tabulka mi pripomina dvoch obrov a styroch trpaslikov po 7 bodov :D

 

Na inkasovanych goloch pekne vidiet, preco ju Svedsko a Kanada vedu 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už ani nepamätám kedy boli skupiny takto zamotané. V A-skupine spomínané 4 teamy na pozíciach 3.-6. so 7 bodmi, no a v B-skupine to bude tiež ešte dosť zaujímavé, hlavne zápas o priamy postup medzi domácimi Bielorusmi a Lotyšmi. A samozrejme aj ten dnešný Fínsko vs. USA. Akurát, že sa hrá v úplne rovnaký čas ako zápas o prvenstvo v A-skupine medzi Kanadou a Švédskom. Ach, zase 2 mimoriadne atraktívne zápasy v rovnaký čas (15:45)...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov