Skočiť na obsah

MS v ľadovom hokeji 2014 (Bielorusko)


aljak63

Odporúčané príspevky

ná a je to tu:

 

"Musíme predovšetkým zanalyzovať, prečo sme vo všetkých troch predchádzajúcich stretnutiach prehrali posledné tretiny. Zrejme to niečo signalizuje o psychickej sile mužstva. Niečo tam nie je v poriadku. Dobrý tím takéto zápasy v pokoji dotiahne do bodového zisku," povedal Vůjtek.

stará dobrá slovenská chýbajúca psychická sila. hm hm.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uff, nechcela by som byť v ich koži. A v trénerovej už vôbec nie...ja viem, sú to mladí chlapci, úplne nová zostava - no ja som v špitáli nemala množnosť ich vidieť, lebo tam nefungovala telka, ale jedna pani z vedľajšej izby mala tam rádio - a čo som počula, tak hrali dobre, ale akosi strácali sily a vždy ako sa zápas blížil ku koncu, tak to potento...či to tak je, to neviem, ale štve ma to. Radšej keby hrali zle a nakoniec vyhrali...dnes majú na krku tuším Nórov? No dík!

To čo sem dala game,  presne to sme si aj s babami v špitáli hovorili. Prepána, čo za psychické problémy tam môžu mať, veď nikto z nich nerobí favoritov, takže tlak z tejto strany určite nebol, nikto z nich nerobil ani neborákov, ktorí poserú čo môžu, tak ani z opačnej strany - tak ja teda neviem. nebolo by od veci im tam dať asi aj psychiatra a nejaké psychosedenia, ak také čosi ešte nezaviedli... či?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám ale problém. Stará vlajka, taká menšia, má roztrhnutý roh. Tak som kúpil, ale mali len väčšie a tá sa mi na anténe skrkve....a to je neprípustné :nono:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nazrela som na výsledok USA - Lotyšsko ...

práve dnes sme o tom hovorili, že tieto MS sú na výsledky hodne domotané ... nič nie je priamočiare ani isté, je to rozhodne pestré   :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...::: Výsledky MS - 15.máj 2014 :::...

 

Kanaďania proti Dánom slávili 3.triumf na MS, Švédi si proti Francúzom udržali neporaziteľnosť

 

Lotyši už po 3.krát zvíťazili, po Fínoch a Kazachstane sa im podarilo tesne pokoriť aj Američanov

 

Fíni večer v dôležitom zápase zdolali domácich Bielorusov 2:0 a v tabuľke sa dotiahli na nich :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fíni veru mali čo robiť, aby Bielorusov udržali. Šancí mali síce neúrekom, ale buď zlyhali v koncovke alebo všetko pohotovo vykryl skvelý Pekka Rinne. Už druhý shutout po sebe, kiežby mu táto nepriestrelnosť vydržala aj v ďalších zápasoch. Zajtra to bude večer riadne derby proti Švajčiarom, ktorí potrebujú nutne vyhrať, no ale to potrebuje v B-skupine vlastne v tejto chvíli asi úplne každý, teda okrem Rusov - tí už majú postup viacmenej istý. Ešte to tam bude asi dosť zaujímavé. Lotyši to tam riadne miešajú, a ešte aj Nemci budú chcieť iste zabojovať. Ale na druhú stranu, treba uznať, že takýto zaujímavý priebeh MS aspoň dodá dávku napätia už aj v základných skupinách.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera co som videl finov nechapem ako mohli prehrat dve zapasy. Smerom dopredu to nebolo nic moc,ako keby sa im nechcelo. Ale ako cela patka korculuje.  Proti nim to bude mat kazdy tazke - kazdy jednotlivec,ak mas puk o chvilu mas na sebe aspon dvoch finov niekedy aj celu patku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akurát, že ten prvý zápas proti Lotyšom prehrali najmä kvôli slabej hre v oslabeniach a tiež nedôraznej obrannej činnosti. Ale už sa poučili, to ako bránili včera bolo naozaj ukážkové, Bielorusi už museli byť miestami asi fakt zúfalí, a veď aj boli. Trochu to občas Fíni preženú s tým dôrazom a je z toho hneď nejaký ten trest, ale našťastie už dokážu v oslabeniach pozične brániť. Proti Rusom sa zápas zlomil po tom drsnom faule na Jormakku, nejako to v tej chvíli otriaslo celým teamom a Kulemin rovno v oslabení dal na 1:3. To už sa Fínom nepodarilo dotiahnuť. Ale našťastie sa poučili z chýb, aj keď tých zbytočných vylúčení majú stále dosť. Spoločne s Čechmi majú najviac trestných minút na MS. Mohli by sa skľudniť v niektorých situáciach, lebo na to môžu škaredo doplatiť ako proti Lotyšom. Dnes proti Švajčiarom treba vyhrať, lebo zápas s USA môže dopadnúť tiež všelijako. Je to tam riadne tesné, a okrem suverénnych Rusov sa tam o postup uchádza ďalších 6 teamov, Kazachstan zaostáva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To co hrali vcera som videl prvy krat - hraca s pukom sleduje a napada ozaj cela patka(ci aj stvorka v oslabeni). Mozu si to dovolit ,lebo vedia velmi dobre korculovat. My podla mna proti takemu hokeju nemame narok(mne to pripominalo a casto som videl v jednom zabere vsetkych finov zmena puku a vsetci sa hned otocili - nieco ako na leteckom dni ked to letky maju nacvicene, ze v okamihu vseci zmenia smer). este co sa hra vo svete na severe. Smerom do utoku - ide jeden hrac bud prejde(cez protihracov) ci nie - ale hned zanim je dalsi co ma vybojovat puk a ist dalej. Ziaden puk nieje strateny. Proste su v kuse v pohybe. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fini ze branili ukazkovo? Mozno v nejakom inom zapase. Ved celu tretinu tretinu ta ich obrana horela. Zachranil ich len brankar, resp. nemohucnost Bielorusov.

 

Akurat citam ze nasi su chori. Vypadol cely jeden utok. Takze na nejake body to dnes nevidim. Ale mozno sa prekonaju. Hlavne za Marcinka nie je nahrada.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov