Skočiť na obsah

slimak

Odporúčané príspevky

Som lenivy aj v praci aj doma aj vo vsetkom aj ma to hneva .. podobne ako fajciar a alkoholik. Zmenit sa? ... Neviem mozno o mesiac napisem.

 

 

slimák, a to si bol takýto vždy? lenivý ? spomalený...alebo tento stav registruješ od nejakého času...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak

A ???

 

Mal by si uvedomovať, čo všetko máš: zdravie, rodinu ..., veľmi si to vážiť, aj to že dcérka sa uzdravila. náš syn tiež bol v ohrození života, najprv ešte počas tehotenstva .. a ver mi, že som bola nesmierne šťastná, keď nám ho zachránili

neskôr, tiež dostal zápaľ pľúc, vysoké teploty, prebdené noci, úrazy u synov, moje náhle ochorenie pred 8 rokmi .. ale našťastie žijeme, sme zdraví a ja si to veľmi vážim...

aj ty si to váž, teš sa z toho, je to obrovské šťastie neprísť o život toho, koho veľmi ľúbime

šťastie, spokojnosť máš vo svojich rukách ..., premôž svoju lenivosť, buď činným, bdelým, pokorným

za šťastím nie je treba ísť ďaleko, šťastie, spokojnosť, pokoj, nájdeme vo svojom vnútri

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred chvilou som mal velmi dobry pocit, citil som silu, ze som na nieco prisiel(na nieco som prisiel,ale materialne,peniaze na chodniku - nenasiel som penazenku), teraz som uz na nu trosku zabudol(aj umyselne, chcel som nieco pozitivne odovzdat).

 

Priklad tej dcery a zapalu pluc, samozrejme som bol spokojny a sa tesil, ze lieky zabrali. Ale ved ste o tom pisali viaceri, sahara, -- proste mate vsetko(relativne) aj tak.. boli take dve tri prispevky aj nejake pluska. A mne par veci - materialnych nevyslo. Alebo na co som sa tesil ci trosku pripravoval nevyslo - teda sklamanie.

 

Priklad stavalo sa a bol som stastny aj ked v robote som odmakal priklad len na 4 hodiny coho som sa bal. Domov na obed ked mi ste zena varila ako som sa tesil. Mozno aj to mi chyba. na obed som siel domov a tam boli deti a zena - teraz prazdny byt a nic nenavarene inak som mal posledne dva dni bolesti brucha - je...bem na fliaciky aj spagety(ci ine aj to som si niekedy sam varil co mi chutilo,ale za hodinu vela nenavaris). Dam radsej tri eura za obed(dnes to za vela nestalo, dam 3,5 a pojdem za lepsim, aj ked to je dalej o 2 minuty).

 

Je to o stasti a spokojnosti. Hlavna je mozno spokojnost. Hlavne tato tema aspon u mna nemala byt o stasti -ale o spokojnosti - resp. ja som nebol nestastny -ale hlavne nespokojjny aj zrejme kvoli sebe, a dnes som spokojny ze sa mi nieco podarilo. Nie som stastny. Spokojny. Neviem to stastie je niekde inde. neviem ci dnes som zazil stastie - to nie ale ohurenie? Absolutne prekvapeny istou moznostou - a ked to nevyjde mozno bude sklamanie. A ci budem hladat dalej, ci do mna nieco narazy? Neviem.

 

Stastie mam, spokojnost? neviem. Ale uvidime tesim sa na dalsi den. v######at so systemom. :-) Nejde o dane ci odvody. ani eurofondy ci ine prijmy zo statu.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som myslel ze to bude nadlhsie(ako reakcia na saharu,lebo rad by som sa porozpraval),ale ak na to pozeram, ked som to pisal zakladal temu a mozno stale .. teraz momentalne nie. malo byt , nie som nestastny ale nespokojny. Smutny som bol zo svojej nespokojnosti. Aj ta lenivost - ale aj ta bola mozno len dvosledkom. U mna su kvoli praci narazi ci prace ci stresu --- u mna ked robim dva tyzdne a niekedy dva mesiace rodina ide bokom. Priklad tri dni pred terminom sa chodim domov vyspat na 6 hodin. Ked si vypijem na tri. ale aj ten chlast je na odreeagovanie vtedy - s chlastom sa neda robit. Ako dnes si ho mozem plnymi doskami dopriavat. Inak pojdem si este po nejake pivo.

 

Sahara vybral cast dnes som spokojny. nejde o stastie - poviem vam . Ak sa mi to potvrdi poviem vam, o co slo ci ide. Nic v rodine - ide o prachy a nic ani medzi klientmi ci parntermi. Ide o stavkovanie. Som zvedavy kedy to skonci a ak. Nic zle som mnou ale nieco tak primitivne a nevyuzivane --- peniaze na ulici. len to co som dnes videl - mi dava uplne iny obraz o nas.

 

To co som pisal pred tym? Dnes do obeda? Mam typi, slovan spravi remizu, lev spravi dvojku .. a ste som mal dve(teraz si nespomeniem ale mozno tie nie tutovky,ale..) ale to je hlupost.

--------

problem a frustrovany je ked je obdoie ked nemam robotu. Lebo aj aj mesiac nemam robotu. Alebo mesiace z pohladu roka. Vtedy pisem na fora ci ich citam. prijmy mam teda to nieje o peniazoch. kolega ma pravidelne robotu a ja narazovo. Vymenit sa to neda a ani by som nechcel. Kolega ma klienta kedy musi byt u neho a za to ho plati kazdy tyzden -iste by sa vedel dohodnut ze raz nepride a ide na dovolenku - ci u nich celozavodnu. Ale kolega nemoze kvoli klientovi ani ochoriet. Nemoze si to dovolit. Tak isto ako som ja 10 rokov nebol chory. Ci ho viem zastupit keby mal nieco velmi tazke na mesiac aj ano. Robim to iste. Ale samozrejme ina praca by sla bokom. nasa firma asi skonci ked kolega pojde do dochodku. Inak on mna tiez nevie zastupit - neda sa to. ked robim som rychlejsi. Aj on je rychly. Ale jeden clovek ci za nas dvoch ani 4 to nespravia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved som to napisal, resp som sa snazil vysvetlit. Som rad ze lieky zabrali a dieta prezilo(neviem ako to zjemnit a nema nasledky - ale co by ste tam dopisali ci ako to naformulovali?, ci dieta zamenit za dcera, ci menom Laura?) - ved vtedy sme nic nemali na starosti(to som myslel, ci sa mam po mesiaci ztoho stale radovat, ako som to napisal tak to je ked som to pisal - dnes sa z toho tiez neradujem ked si na to spomeniem- vlastne to bola prakazka cez ktoru sme presli - a je to dolezita amozno najdolezitejsia prekazzka cez ktoru sme presli - samozrejme ze zdravie deti ci rodiny je najdolezitejsie). OK, tesim sa ze sme zdravy a mame sa. ked som tuto temu zakladal to bolo o mojej vnutornej nespokojnosti nie okolia ale mna(nie kvoli okoliu ale mne, ale vtedy som to nevedel). Niekedy by som aj dnes mohol chrlit argumenty na Fica aky je ######. teraz sa mi nechce lebo ma nezaujima.

 

poviem to takto - som sa stazoval , ci penil, ci.. na rodicov a svokrovcov - ale jedna aj druha stara matka kazdy den boli s dcerou. Samozrejme to nebolo samozrejme. proste mal som iste bloky ktore mam mozno aj teraz, ale kaslem na to - ako mna nevedia pochopit a respektovat - kaslem na nich. Nemyslim, ze som dolezity ani sa tak necitim ... to je zmatok co? Neviem pisat ,dnes som v pohode.

 

Tych rodicov - chlapec u nich neprespal sam noc ,okrem dovolenky v Spanielsku - kedy sme tam spali aj my ci aspon zena. To nieje vycitka - ja kludne a rad budem spat snim v posteli kazdu noc. Teraz sme si to odopreli, maju vlastnu izbu a vlastne postele.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neskutocne - zena ma dnes volno zostal som doma, a dcera Laura - nema 3 roky vyvesala cely susiak. Pol pracky. Ak som to videl ako to zacala a mala zaplnenu jednu stranu som jej to len otocil. Neskutocne.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) No vidíš slimak, že sa vieš aj pekne tešiť zo zdravia svojich detí, rodiny. Tak to má byť, nebrať všetko ako samozrejmosť. Nie každý človek má také šťastie ako ty, ja ... Samo, že netešiť sa z choroby, to je jasné každému, ale z toho, že sa dcérka uzdravila, je zdravá ...

nie každý v rodine má to šťastie, že sa mu v chorobe uzdraví dieťa a ty, ja, on .. to šťastie máme, tak si to treba vážiť ...

 

poznám ja, ty .. nešťastných ľudí, ktorí prišli o svoje dieťa a tieto tvoje slová, no neviem, neviem ...

mňa sa dotkli, aj keď som o dieťa neprišla, ale syn bol tiež ako maličký v ohrození života.., a tešíme sa, že sa uzdravil ... je z neho dospelý mladý muž .. :)

 

 

takže také vety slimak, radšej nie

 

 

Ale co ked sa uz nechcem tesit, ci mi nestaci ze sme zdravi.. Pr. ja sa neviem tesit ze sa mamrelativne dobre, ci zdrave deti. Dcera mala zapal pluc a sa ztoho dostala, nezomrela a z toho sa mam tesit?

 

Dovolenky ma bavia. Tam som stastny -

ale som rada, že v nasledujúcich príspevkoch sa už vyjadruješ o šťastí, o dcére, rodine, inak .. to je tá správna cesta ..:)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Minule som spominal ze som v lepsej nalade - lebo som na nieco prisiel . na to tipovanie- hm- ja som sa mu venoval. A nemyslim si ze je to hlupost - len neviem ci mam dnes nato -som o 100 euro prisiel. Je tu tema o stavkovani tam to napisem. Ze som o to prisiel - ma nesere.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

za šťastím nie je treba ísť ďaleko, šťastie, spokojnosť, pokoj, nájdeme vo svojom vnútri

 

iskrička, až na tú poslednú vetu,ktorá vyzerá ako z nejakej kazateľnice či tribúny - ok :flowers:

tá posledná veta je ok :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Pekna tema - ked som si to cital  a sa stazoval - vzdy to bolo lepsie(krajsie) ako dnes.  A to dnes sa nestazujem.(ale chcel by som mat o 10 rokov menej)

 

Minuly vikend ma mohol zozrat medved ako toho na liptove. Chodievam po dolinach a kopcoch s rodinou

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Budem blahom bez seba, keď sa zbavím nevítaných hostí v mojom tele.

teší ma aj pohladiť niektorú z mojich mačiek, pozerať sa, ako sa hrá a behá za loptičkou (guličkou)...

teší ma, keď rodičia majú dobrú náladu, keď sú v rámci svojich možností v poriadku,  a nenadávajú mi, akoto že som im včera nezavolala a keď nezačínajú témy, o ktorých sa nechcem baviť (oni sa nedajú zastaviť a na nich niečo ako "O tomto nechcem hovoriť", neplatí), tešila som sa, keď sa vydarila otcova operácia očí pred 3 rokmi či kedy to bolo, tešilo ma, keď mamka opäť uvidela po roku na svoje jedno oko.

Teší ma stretnúť sa s ľuďmi, s ktorými som rada, teší ma byť vo veselej spoločnosti.

teším sa vždy, keď sa mi niečo podarí. Som rada, keď sa mi darí v robote, keď sa mi podarí rýchlo a bez problémov vyriešiť zadanú úlohu v robote, alebo vyriešiť niečo, čo nešlo a už ide, mám radosť, keď navarím a Flinstonovi a mladým to chutí, teší ma, keď si zahrám nejakú svoju obľúbenú pesničku alebo skladbu, teší ma, keď v rádii hrajú niečo, čo sa mi páči.

Ja ani neviem vymenovať všetko, čo mi vie urobiť radosť. Poteší ma aj len taká drobnosť, že vidím vrabca či drozda.

Depresie a smútky nie sú mojím koníčkom. Niekedy keď mi nie je práve do spevu, tak práveže si sadnem ku klavíru alebo vytiahnem gitaru, ale pomáha mi aj hladkanie mačky. V nedávnej minulosti, keď ma exšéf nasral dožerava, som sa ventilovala tým, že som situáciu popísala v básničke nešetriacej iróniou. pomáhalo to.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Dnes som zahajil tenisovu sezonu. Nevladal som si ani pinkat. Prestalo ma to bavit(nevedel som trafit kurt a ozaj som uz bol zadychany) - ideme dat zapas- 

po 4 gamechoch som hral uz vcelku dobre bolo 2:2 a neskor som vyhraval 5:2 - ja som si myslel ze ten posledny game je na 6:2. Ze nie len 5:2, pri  5:5 ,som si musel ist zapalit.

 

 

Proste som nevladal . ..prehral som. Aj druhy set. Protivnik ma o 10 rokov viac - ale aj on vie relativne hrat tenis. Mna dnes prekvapilo - ze po polroku som mal vcelku dobre podanie - nadpriemerne - podla mna tenis je narocny sport na sily. Ak nemas energiu uder nedas ani technicky ani fyzicky. A spohladu nato ako som bol na tom dnes - ja som si pri podani supera musel meter nadbehnut - lebo ten jeden dva kroky by som nedal. 

 

Ja hram jednoruky backhand - podla mna je to  fyzicky po podani druhy najtazsi uder - mozno aj forhand je rovnako tazky.

 

Dnes so sebou som bol spokojny - na prvy zapas - je jedno proti komu. Islo mi podanie a backhand - krizny. Pociarach - obe uderx su ovela tazsie. Tiez som ich dal - ale na tom este fyzicku nemam. Myslim ze vo svojich 36 rokoch budem hrat v tomto roku doposial najlepsi tenis.

 

------------

Este poznamku- po zapase sme sli na pivo a prisli dalsi dvaja kamarati vek 36-46-47. Ten najmladsi uz sportovat nikdy asi nebude. Bude rad ak bude rad - moj najlepsi kamarat- ma dve posunute platnicky o 7 milimetrov. On ked mal 25-28 rokov zahral 10 zapasov do tyzdna - futbalovych - popritom tenis , bycikel - turistika,v zime lyzovanie - hocijake.

Sa znicil. Tolko nesportuju ani profesionaly - alebo tak intenzivne. V kuse zapas.

 

 

tri zapasy som hraval aj ja - futbalove.Aj tenis- ak sa mi narodili deti hram len tenis - tiez sme to hravali 3 krat do tyzdna. Dnes mam dalsi o tyzdnen. ale potom si budeme hravat dvakrat do tyzdna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som tak chvíľkovo spokojná, inokedy nespokojná, záleží od situácie. Včera napríklad som bola na angline úplne vygumovaná, bola som unavená, hodinu predtým som nedobrovoľne vynechala a chýbalo mi to, a nevedela som nič, na čo sa ma lektorka opýtala, ešte aj šéf nášho odboru, ktorý tam chodí tiež, na mňa kukal jak na nedochôdča, a to mi ešte dodalo, skrátka deň blbec. A dnes keď už som sa chystala odísť, volala vedúca ešte nad šéfom odboru a chcela nejakú informáciu, o čom som ja nemala potuchy (10 dní v špitále a človek úplne stratí prehľad), takže zas som bola za debila...v posledných dňoch som teda moc dôvodov na pocit šťastia nemala.

ja sa budem tešiť, keď zmiznú všetky následky svalovca a liekov, ktoré som musela užívať vtedy aj teraz, ked to budem zasa ja. keď nebudem taká unavená a zasa budem aj v robote rýchla a platná.

A veľmi sa budem tešiť, ked sa nám narodí zdravé vnúčatko.

V pondelok som mala radosť z detičiek (s ktorými taký krúžok ľudových pesničiek raz do týždňa na škole, mám tam skoro samých prvákov a druhákov, a jednu piatačku), veľmi sa snažili . To som kukala, lebo málokedy vydržia tak dlho.

Mňa vedie potešiť aj drobné úspechy a drobné radosti. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

trochu neskoro to sem dávam, mesiac po tej akcii, ale podarilo sa mi koncom šk. roka napriek prekážkam zorganizovať besiedku, kde vystúpili všetky deti, ktoré som mala v krúžku. Vystúpenie bolo najlepšou motiváciou, aby sa snažili, hoci som im vtĺkala do hlavy, že keď sa aj pomýlia, nevadí, nech pokračujú ako keby to tak malo byť...sama som bola prekvapená, aké super výkony podali aj decká s hudobným HLUCHOM, nakoniec tam bola úplne super atmosféra, rodičia boli skvelí, pospevovali si v "hľadisku" spolu s deťmi, jedna mamina tam doniesla riadne vrecko cukríkov pre všetky deti, a deti celkom stratili trému. Jeden tatko, ktorého malý napriek hudobnému HLUCHU bol úplne úžasný, mi o dušu ďakoval za výkon syna, ktorý ho svojím výkonom prekvapil, a ďalší mi doniesol kytičku zvončekov v kvetináčiku, ktorú vyberal jeho chlapček, milé a rozumné decko. A úplne parádne to zaklincoval jeden "párik", úplne skvele odspievali a zároveň aj odohrali - myslím tým herecký výkon - pesničku "NIč lepšie na svete" - všetci sa bavili, a ja tiež. V zápale hry sa malý pomýlil, ale bol úplne skvelý a ďalší text si vymyslel, kým si nespomenul, ako to pokračuje, a jeho "partnerka" bola tiež úplne úžasná, lebo ani ju to vôbec nezmiatlo. Na to, že všetko to boli okrem jednej štvrtáčky všetko 6  až 8 ročné deti, boli skvelí. Super boli aj malé "moderátorky", ktorým som napísala zoznam, ako za sebou budú vystupovať, dievčatá sa striedali v ohlasovaní, boli zlaté. A navyše, tešila ich táto zodpovedná úloha!

Naozaj ma potešilo, ako to celé dopadlo, snáď aj tie deti na to budú radi spomínať. Tie decká mi budú chýbať. Nechali vo mne tiež kúsok pocitu šťastia.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Najprv trinita v novembri 2012 mala dobry prispevok dal som bod.

 

Je to prkotina, ale myslím, že aj na Fóre sa potešíš, keď je tvoj príspevok prijatý priaznivo, keď sa ti zvýši reputácia /aspoň určitú poznámku tomto zmysle som v nejakej téme zachytila/. Snaž sa teda písať a reagovať tak, aby tvoje príspevky boli prijímané kladne a snáď ťa aj tá reputácia poteší/.

 

Ver tomu ,ze to je tak(sledujem reputaciu). Snazim sa pisat zaujimavo aj snazim sa davat dobre priklady - pre mladsich.

 

A zivot u mna ci u nas? Je to to iste. Sme zdravi zatial - teda super. Dovolenka super. Ale mna nieco ubija- asi praca. Ja som ju v minulosti vnimal viac - ze niekomu pomaham -dnes nevravim ze viac cez peniaze - priklad dnes som vyrobil150 euro - snazim sa klientovi vyjst dopredu - o 4 tej som skoncil isiel k rodicom a o 6 som sa do roboty vratil ku dalsiemu klientovi. Ja im rad pomozem -spravim pracu za co mi zaplatia - ale ma to asi uz nenaplna. Je to rutina - v minulosti som bol stastny ze som nieco urobil- dnes sa pozriem na fakturu - ani to ma uz nebavi.

 

----------------------

Stalo sa - mame vela prace - teda aj zarabame. A pomaly mame viac penazi ako klienti. A sme drahi - nedvihali sme ceny. Nejak velmi. Ale tej prace je po kok.. A co uctovnik nemoze ist na dovolenku, nemoze si kupit auto? Ja som ich onuca? Mal blbe reci jeden z tristo - ale ma to prestava bavit.

 

 

-------

 

Inak ak mam pravdu povedat moja praca - je nanic - nik si ju nevazi - ani ja sam- som zbytocny- ale je to tak. U nas robim uctovnicto ja - ked dam nejaky vystup kolegovi hoto zauijima? Nie je blby ako backora -tomu nerozumie- alebo nepotrebuje ani nase uctovnictvo a vie. Ako klienti. --- Samozrejme on nieje blby ani klienti  -ale trosku je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slimak, moja manzelka robi tiez uctovnicku a tiez ma prace po k... po krk ;) ale tusim zaraba podstatne menej ako ty, podla toho, co pises... asi mas lepsich klientov
a kolkokrat pridem domov (ona pracuje doma), tak vravi, ze uz je z toho mrtva, ale na druhej strane hovori, ze ju to bavi, kolkokrat je to detektivna praca... to ju na tom najviac bavi; a minule jedna pomerne mlada kocka, ktorej manzelka radila, tak povedala, ze najviac ju bavi, ked na konci jej vysledok sadne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked zaraba podstatne menej kazi cenu - nech prestane to robit. Po kk.t prace ma iste kvoli kontrolnemu vykazu. Normalna cena je nad 10 eur na hodinu - myslim cena prace - u mna je cca15 eur - taku robim v pohode. Cim vacsi klienti tym ja neviem preco sa berie menej. Pred chvilou som prepocitaval mna a kolegu - mna hnal do vacsich cien(ze preco berem tak malo - inak to bolo dlhodobo) - ja som si ich "vybojoval" - ale on ich ma nizsie. Zvysovat ceny je velmi a dost tazke- ak ju das na zaciatku malu ahoj tma.

 

Bavi - mna uz aritmetika ani ci ti sedia Aktiva pasiva nebavi - detektivna praca - mas vypis uctu - a hladas komu patri. Aky naklad. Ja klientom netelefonujem - ak demaju doklady - rychlejsie si to na nete zistis. A knie nedanovy vydavok. Mna bavilo - ze som ludom pomahal - mojimi vedomostami. Abz mali viac- ci mnohi prezit. Cim dalej to bude tazsie.

 

Ja som aj dost rychly(ak som vo forme) - robim to uz 10 rokov. Teda moja hodinova cca cena 15 eur nieje vela. Na vzkon je aj 20. A si predstav - ze niekto to robi za 8 eur na hodinu. Ja si to predstavit neviem. Ono je to tak - ak to on dokaze za 8 eur - teda je aspon o 2,5 krat lepsi- rychlejsi. ma vacsiu produktivitu prace. Ale nieje to tak. Ty si sa asi pytal kde najdes toe cenniky - na nete ich mas. A davam ti zapravdu - presiel som vzsledovkami cca 50 uctovnych firiem- len tri mali vacsie trzby ako my - a 90% to bolo do 10 000 eur- pre porovnanie mi aspon 30 000(tohto roku to bude 40 000) - z toho zijeme dvaja - v okrese s najvacou mierou nezamestnanosti a z malou kupyschopnostou. A prace mame po ko. a od septembra ideme prijat zamestnankinu,lebo inak sa to neda. tak budeme traja.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Hmm- ja poviem tak ze mam dost zly zivot - kvoli kazimirovi.  Kontrolnemu vykazu. V minulosti som pracoval tyzden  ci dva z troch mesiacov - dnes musim dvatyzdne kazdy mesiac - ked pracujem - sa nemam podstate cas ani vysrat. A nema to ziacen vyznam - nemaju ziadne narasty na danovych prijmoch.

 

Uz som aj starsi - bolia ma aj zuby - niekedy bysom si si ich dal aj vytrhat. - Inak mladi vidite . uz sa zaradujem medzi tych starsich(mam 37) - bezobou. Ale mna uz aj prsty bolia.

 

Som uz unaveny - aj rano ked sa zobudim - snazim sa to nejak len doklepat.

 

Robit a zit takto este 30 rokov? Mne sa to uz nechce teraz. Neverim ze prezijem dalsich 30 rokov kedy budem mat narok na dochodok.

 

V tomto tempe skoncim do roka. A to bude moje sttastie.

----

Ze novu zamestnankinu - ######a dalsia obet - nenajdes a nema to zmysel. Kolega ma ist o dva tri roky do dochodku - poviem mu ######me nato a chod do predcasneho. On nieco aj dostane. Ja osobne by som to bez neho ajtak neutiahol - mne 12-14 rokov stacilo. 

 

 

Toto je tak kuxrva system - nemam chut zit. nemam uz ani narok na zivot. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov