Skočiť na obsah

Ventilátor na CPU


Sniper

Odporúčané príspevky

Na procesore mám ventilátor Arctic Cooling, ktorý si sám reguluje otáčky podľa CPU. Ale je normálne, aby sa ventilátor začal z ničoho nič takto chovať? Inak teplota a aj napätie sú stabilné.

 

post-2-0-30494200-1347399730.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 11
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    7

  • alarm

    3

  • Darkman

    1

  • Ryan Giggs

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené obrázky

To oscilovanie som si všimol aj dávnejšie, väčšinou ide všetko v pohode, ale včera som zo skrinky počul počas tohto poklesu otáčok aj také divné zvuky. Ja neviem či sa ložiská zadrhávajú, ale dnes zatiaľ ide všetko OK.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Už mám nový ventilátor, ale asi som si moc nepomohol. Neviem ho vymeniť. Ventilátor je zacvaknutý na štyroch miestach, nedá sa ani vysunúť, pretože na ľavej aj pravej strane je umelá hmota, ktorá zabraňuje tomu, aby sa vysunul. To mám nasilu vypáčiť?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz už fotiť nebudem, možno zajtra alebo až v nedeľu, ale predajca mi poradil, aby som vonkajšie rebrá chladiča pritlačil k sebe, čím sa ventilátor uvoľní, potom rebrá dám do pôvodnej polohy a nový zacvaknem. Skúšal som to, ale to by som musel byť iný rambo, aby som ich pritlačil k sebe. To si mám na to hasák zobrať? Nejako moc s tým lomcovať nechcem, lebo takto som raz už jeden chladič odšklbol a spolu s ním aj kondenzátor, takže aj novú dosku som musel kupovať.

 

Ale takto sa fungovať nedá...

 

post-2-0-80188000-1350629832.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov