Skočiť na obsah

Meriate si s inými "pindíka" ?


Janka R

Odporúčané príspevky

2. naivne si myslíš že ma vyprovokuješ k nejakým ostrejším reakciám, čím by si zrejme chcela dosiahnuť nejaké kvázi víťazstvo na spôsob že aha, predsa len išiel do konfrontácie.

 

clovek2: musí skúsiť u každého. asi niečo hľadá. :blink:
  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hehe sahara, možné to je, neviem síce čo môže hľadať a ani ma to nezaujíma, ale viem že u mňa určite nenájde :zubiska:

možné je tiež že sú to následky brainwashingu ktoré má zo stretnutí venovaných duševným tréningom ako to honosne nazvala v príspevku 66.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

možno som z toho ochorela, a možno práve z toho, že sa to vôbec deje, že niekto potrebuje vytiahnuť na mňa svojho pipíka ... a samozrejme, nejde sa tomu vždy postaviť, ale ani sa nechce ... dajte mi pokoj a nechajte ma žiť :agree:

:)

 

ok. :ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)

vidím, že aby nedošlo k omylu, a nemleli sme v dvoch mlynoch, musím niečo dodať : toto som nemyslela konkrétne, ani adresne, nemyslela som nikoho konkrétne, žiadnu určitú osobu, lebo takúto konfrontáciu nemusím, ani som to nemyslela len na realitu či len na virtuálny svet, nesmerovalo to konkrétne do tejto témy, ale všeobecne ...

no a keby ma nebavilo diskutovať a predsa len aspoň ako tak konfrontovať moje názory s názormi iných, tak tu dnes nie som :)

 

"nechajte ma žiť" patrí k mnohým udalostiam a viacerým ľuďom v mojom živote, ktorí ma nenechali žiť ... a zvyčajne som nemala možnosť ani chuť ani vôľu konfrontovať čosi ... nenaučila som sa skákať do kohúta, ktorý skákal do mňa, a stále to priveľmi neviem ... a tak ... a k nikomu v tejto téme to nemalo vzťah.

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podľa toho ako reaguješ na moje príspevky sú v podstate iba dve možnosti:

1. ešte si sa nestretla s naozajstným salámistom (flegmatikom) čomu ale príliš neverím :smile3:

2. naivne si myslíš že ma vyprovokuješ k nejakým ostrejším reakciám, čím by si zrejme chcela dosiahnuť nejaké kvázi víťazstvo na spôsob že aha, predsa len išiel do konfrontácie.

 

 

 

myslím, že o ostrejšie reakcie v Tvojich príspevkoch núdza nie je. nemienim Ťa vyprovokovať ... ak si taký salámista, ako to tu tvrdíš, tak to vlastne ani nie je možné, a v tom prípade Ťa moja snaha (ktorú vnímaš v mojich príspevkoch)

môže

po a) pobaviť

po b)ešte viac pobaviť... ;)

 

hehe sahara, možné to je, neviem síce čo môže hľadať a ani ma to nezaujíma, ale viem že u mňa určite nenájde :zubiska:

možné je tiež že sú to následky brainwashingu ktoré má zo stretnutí venovaných duševným tréningom ako to honosne nazvala v príspevku 66.

 

zakladáte páni klub domnienkológov ? :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tom prípade Ťa moja snaha (ktorú vnímaš v mojich príspevkoch)

môže

po a) pobaviť

po b)ešte viac pobaviť... ;)

 

ani nie, skôr ma to začína otravovať :zubiska:

zakladáte páni klub domnienkológov ? :zubiska:

 

ani nie, len tak pokecávame o možných následkoch brainwashingu :thumbsup:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zacinam besniet z tejto temy..sice ju citam, ale dostava ma do zurivosti, ked tu vidim slova pindik a pipik..jak u debilov...

 

a nie, neleziem do konfrontacie s ludmi, co musia mat furt posledne slovo..

 

ale na druhu stranu taku debatu s chytanim za slovicka milujem..ale na to musi byt spravny diskutujuci a spravna chvila..a obaja to musia brat ako zabavu a nie boj kto z koho... :zubiska:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Helle som rad ze su tu na fore ludia ako si ty,odvazna,nebojacna, povedat co maju na srdci :) Ja uz som stratil nervy nad touto temou.Citat slova ako pipik,pindik :cotisisi: :zubiska: Ale jedno mi neda, preco sa napisal nazov pindik.Vsak merat sa da hocico,nie len muzsky pohlavny ud :trapny: Ale ked zeny nemaju nic ine v hlave, tak co uz! Ako sa hovori sprostost nema hranic,bez ohladu na vek cloveka.(rozumiem ze slovo pindik je v uvodzovkach,ale aj tak mi to neda!!) kruta a nemilosrdna helle :certisko: :zubiska:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zacinam besniet z tejto temy..sice ju citam, ale dostava ma do zurivosti, ked tu vidim slova pindik a pipik..jak u debilov...

 

a nie, neleziem do konfrontacie s ludmi, co musia mat furt posledne slovo..

 

 

tak to máš blbé Hellé...ak konfrontáciu považuješ za boj s niekým, kto musí mať posledné slovo. Pokiaľ vnímaš toho druhého a chceš mu porozumieť, je konfrontácia ideálnou príležitosťou vyjasniť si názory, postoj...a možnosťou predísť konfliktu.

 

a ten pindík,alebo pipík...mám pocit, že by si si mala pozrieť nejaký psychologický film, kde lekár, alebo psychológ na takýto odpor voči SLOVU dané slovo pred pacientom opakuje donemoty...je to iba SLOVO, Hellé, a pokiaľ si tam Ty alebo rozbehnutý funebrák dosadzujete nejaké negatívne,podradné či debilné emócie, je to VÁŠ problém...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslím, že o ostrejšie reakcie v Tvojich príspevkoch núdza nie je.

 

:confused: a v ktorých konkrétne? prešiel som znova celú tému a ani jedna z mojich reakcií mi nepripadá ostrá alebo nedajboh útočná. zase skúšaš zavádzať, tak ako v téme súkromie - téma pre...?

nuž, v tejto téme by ste mali pokecávať skôr o možných následkoch pindíkwashingu :smile3: :lol:

 

tu nie je príliš o čom. my čo už máme určité životné skúsenosti dobre vieme že jednoduchšie je ráno si umyť pipíka aby sme si potom nemuseli celý deň umývať ruky :thumbsup:
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa tá téma vidí celkom zaujímavá, hoci názov je trochu zavádzajúci. Mohlo to byť pokojne nazvané aj napríklad "Musíte mať vždy posledné slovo?" - a zopár jedincov by sa vyhlo túžbe to posledné slovo v tejto téme mať. :yes_yes:

Nemám potrebu mať pokaždé posledné slovo, ale ak mi niekto furt servíruje niečo, čo som nepovedala, alebo ma presviedča, že mám taký či onaký náhľad na daný problém, či takú alebo onakú vlastnosť, ak sa mi chce, snažím sa objasniť svoj postoj, a ak sa mi nechce, nechám to tak, nech si myslí kto chce, čo chce.

Ale svoje skúsenosti rada pošlem ďalej! :smile2:

Nakoniec v konečnom dôsledku si aj tak každý pomyslí, čo chce. :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov