Skočiť na obsah

Tipovanie číselných a iných lotérií


starsi

Odporúčané príspevky

Podľa novej legislatívy SR je potrebné, aby všetci občania, ktorí využívajú online stránky na tipovanie čísiel alebo zápasov (tipos, fortuna, niké, tipos, atď) povinne aktualizovali svoje kontá pridaním skenov občianskeho preukazu (z oboch strán) + jedného ďalšieho dokumentu (karta poistenca, pas) a výpisu z účtu.

 

no tak sa s Axelom dohodnite ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie je sa na čom dohodnuť. V zakone sa o vypise k učtu nič nepiše, piše sa tam iba o overeni učtu. Ako to urobiš, už je tvoja vec. Miesto domienok a citacii pochybnych textov, by bolo fajn si o tom niečo prečitať. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...
Slovensko má prvého víťaza lotérie Eurojackpot, ktorý si na svoje konto pripíše sumu takmer 59 miliónov eur.

"Udalosť, na ktorú doteraz čakal asi každý slovenský hráč lotérie Eurojackpot, nastala v piatok 16. októbra 2020. V lotérii padol fantastický jackpot - 58 807 427,70 eura," uviedol hovorca spoločnosti Tipos Rastislav Čépé s tým, že multimilionár je podľa všetkého obyvateľ Košického kraja.

Stalo sa tak po prvýkrát od 9. októbra 2015, kedy sa Slovensko pridalo medzi krajiny zapojené do lotérie Eurojackpot. Lotéria sa hrá v 16 európskych krajinách.



"Hráč sa spoľahol na náhodný výber čísel a jeho stávka pritom obsahovala len jeden tip s číslami 5, 11, 35, 44, 50 a s powerballovými číslami 4 a 10," povedal Čépé.

Takúto stávku si predplatil na dve žrebovania. "Úspešný bol práve v druhom predplatenom žrebovaní," dodal Čépé.



Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22512489/slovensko-ma-prveho-vitaza-v-eurojackpote.html?ref=trz

Pozitivny clanok. Ja som v zivote nedal do tejto loterii peniaze. Myslim ciselnej. Tieto cisla by ma nenapadli. Aj ked 5 na drese ma syn,hraju 11 hraci ci penalta,ale tie dalsie cisla? Nerozumiem. Dal to stroj a na Slovensku. Gratulujem.  Nech si ich uziva aspon 40 rokov. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Gratulujem. Niekto má šťastie. Ale či ho fakt využije, to sa ešte len uvidí. Človek sa milionárom už musí narodiť alebo vedieť aspoň mentálne prispôsobiť. Internet je plný príbehov podobných multimilionárov, ktorí to nezvládli a skončili na ulici alebo aspoň na nejakej ubytovni so spoluobčanmi.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov