Skočiť na obsah

olga

Odporúčané príspevky

Nie on,ale ja.Ci by to sravil aj v takom veku?

 

chlap je schopny to spravit v kazdom veku...rozdiel medzi "skolakom" a skusenym zrelym chlapom je uz snad len ten, ze ten zrely to robi aj pre radost, pre slast, nielen pre zamachrovanie pred spoluziakmi, kamaratmi

 

treba si zapamatat, ze chlap vzdy bol, je a aj bude lovec..zena bude korist .. chlap chce lovit, ma to v sebe uz tisicrocia, a neprestane s tym

takze sa zbav naivnej predstavy, ze si najdes s nesmelym kukucom chlapa, ktory bude z teba paf do konca zivota ..a ak takeho chces, musis pre to robit maximum (a to tiez nie je iste samozrejme)

 

treba si uvedomit, ze sa mozes vela krat popalit..ale samozrejme mozes najst aj stastie...a to najdes iba ak to budes skusat

 

treba pamatat na CO MA NEZABIJE, TO MA POSILNI :)

posilnovat zdravo ego, vravis ze sa vyzyvavo obliekas, tak z toho taz, vychutnavaj si tie pohlady .. nesedi mi vsak ten vyraz vyzyvavo, neverim ze mame na mysli rovnaky pojem

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem,co je to pre Teba vyzyvavo,ale aj kamaratky si to myslia a mam si davat pozor na uchylov.Nechodim ako prostitutka,ale ked su ostatne v riflach a pulovri,ja si rada dam aj suknu alebo obtiahnute farebne veci.Jeden ujo v aute cumel po mne z auta a skoro nevybral zakrutu ,ja som si to nevsimla ,ale vraj pozeral na mna cez okno.

Ako sa da spravit maximum?Mam ho vychvalovat a obdivovat?Ked mne to pride primitivne,tvarit sa ,ze som zaslepena .Iste je to rozne,ale staci ked s muzmi budem len rozpravat ako z kazdym alebo by mali aj nejako vycitit ,ked sa mi nejaky paci?Podla teba to vie vycitit aj ked to skryvam?Je to vidiet?Lebo kamoska hovorila,ze davam najavo jasny nezaujem.

Budem zkusat,co ostava,chcem byt hlavne normalna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako sa da spravit maximum?Mam ho vychvalovat a obdivovat?Ked mne to pride primitivne,tvarit sa ,ze som zaslepena

Jezis, len to nie :D

1)Musis ho zaujat ako osobnost a musite si sadnut, to neobabres nijakym divadielkom.

2)Musis vediet ako fungovat vo vztahu. A to ta tu nikto nenauci.

.Iste je to rozne,ale staci ked s muzmi budem len rozpravat ako z kazdym alebo by mali aj nejako vycitit ,ked sa mi nejaky paci?Podla teba to vie vycitit aj ked to skryvam?Je to vidiet?Lebo kamoska hovorila,ze davam najavo jasny nezaujem.

Nie je to vidiet, ako by aj mohlo? Vestecke schopnosti sme do vienku nedostali a pokial ty budes vsetko skryvat, cumievat do zeme, tak chlap radsej pojde dalej.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1)Musis ho zaujat ako osobnost a musite si sadnut, to neobabres nijakym divadielkom.

 

Mne to musis nepasuje. To sa neda a ked sa ti nechce. Chvilku som rozmyslal, ci by tam nepasovalo mozes.

 

Musiet to je take ako povinnost nutnost. Podla mna to sa nemusi, to je. Musiet vediet ako fungovat vo vztahu ta nikto nenauci,lebo to nikto nevie.

 

Signal, mne raz dala jeden(jedna ako zena) signal - pozrela sa mi(aj dalsim chlapcom do tvare, teda nebol som sam) do tvare a z obocia(uz si nepamatam, ze mas ho mat spojene ci rozdelene, ja som neni ani ani, lebo zas to nevidiet ale chlpky tam su) mi vyvestila, ze budem mat pekne deti.

Mne sa pacila. A neviem ci to nebola prva proba. uz som mal aspon 17nast. Zasiel som k nim zazvonil a neviem ci pozval von ci naveceru, A ona ze nie.

Ako sa na tom smejem, ale cela tema je dobra.

 

Teraz ma napadlo, ja som s nou bol naveceri(ale vtedy ma odmietla) raz. Ja som aktivne vyhladaval zeny, teda ze som sa snazil a pozyval na veceri do kina. A vzdy to dopadlo rovnako. .. na nic. A chcel odtial zmiznut skor ako sme dojedli.

-------------

Som pofajcil, to sa neda naucit ani musiet ci chciet. Ani kvety a vecere nic neriesia. Ta naklonost(ta zhoda - kompatibilita) sa nevyjadruje ani slovami. Ta je. A preukazuje sa a zhodnocuje mimoverbalne a ... Mne zena nemusi povedat ze sa jej pacim,alebo ze ju pritahujem. Nemusim to robit ani ja. Proste ciny. Spravanie za nas hovori.

 

Jedine u mojej zeny to je ine(ine v tom ze ma zaujala). Ale priklad sa smejem, ako nasteva restauracii(vecere) ma ani s nou nebavia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Musiet to je take ako povinnost nutnost. Podla mna to sa nemusi, to je. Musiet vediet ako fungovat vo vztahu ta nikto nenauci,lebo to nikto nevie.

 

tomu nerozumiem,ako vediet? Ved som len chcela vediet ci ak sa budem spravat ako doteraz ,niekto sa mi prihovori alebo sa mu zapacim.Hovoris,ze to je.Ale ked ja sa snazim zakryt ked nieco citim,nie naschval,ale neviem si pomoct,bojim sa ze ma odhali.j ked prave to by som chcela,nejaka som este trochu asi nevyzreta.

Takze kamoska stale hovorieva,ze chlap ked chce,tak pride.Ale nemyslim takeho,co skusa na kazdu,le ked sa mu pacis.Preto som si vzdy myslela,ze ked nikto nejde,tak asi nikoho nezaujmam.Nehovorim o vztahu,ale o zoznameni.

 

Povedala,ze ja nemusim vobec nic,ani ze si ma najde a keby niekto chcel,tak uz davno by prisiel aj bez mojichh signalov alebo pohladov.(ked vzdy sklopim hlavu a odvratim sa)

Tak som si povedala ,ze ked som takato stae cakam,ze niekto pride a " zachrani ma "

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem,co je to pre Teba vyzyvavo,ale aj kamaratky si to myslia a mam si davat pozor na uchylov.Nechodim ako prostitutka,ale ked su ostatne v riflach a pulovri,ja si rada dam aj suknu alebo obtiahnute farebne veci.Jeden ujo v aute cumel po mne z auta a skoro nevybral zakrutu ,ja som si to nevsimla ,ale vraj pozeral na mna cez okno.

 

dat si suknu a obtiahnute tricko este neznamena vyzyvavo .. navyse taketo oblecenie by malo korespondovat aj s povahou majitelky, inak to moze vyzniet dost komicky

aku mas postavu? mas tip top postavu ked si davas obtiahnute tricko? ja len ci tie pohlady nie su skor ineho charakteru

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1)Musis ho zaujat ako osobnost a musite si sadnut, to neobabres nijakym divadielkom.

2)Musis vediet ako fungovat vo vztahu. A to ta tu nikto nenauci.

 

Mne to musis nepasuje. To sa neda a ked sa ti nechce. Chvilku som rozmyslal, ci by tam nepasovalo mozes.

Musiet to je take ako povinnost nutnost. Podla mna to sa nemusi, to je. Musiet vediet ako fungovat vo vztahu ta nikto nenauci,lebo to nikto nevie.

 

tomu nerozumiem,ako vediet? Ved som len chcela vediet ci ak sa budem spravat ako doteraz ,niekto sa mi prihovori alebo sa mu zapacim.

 

presne tak "musíš" a môžeš - musíš zaujať sebou, a to si evidentne už spravila, keďže o pár chlapoch píšeš, že na teba pozerali či skoro havarovali ako si išli vykrútiť krky.

a ty to vieš, že si zaujala, a vieš, že vyzeráš dobre, a vieš, že sa na teba chlapi pozerajú.

a môžeš je v tom, že si to v sebe vypestuješ, keď to v tebe nie je, že by si sa správala prirodzene ... nie je to nutnosť.

nie je to nutnosť a nie je to povinnosť, a ako fungovať medzi ľuďmi buď niekto vie, alebo sa naučí, odkuká od druhých, podučí sa sám na vlastných chybách, alebo zostane okopávať petržlen. : )

 

 

podľa toho, čo píšeš, aj keby za tebou konkrétne niekto prišiel, ako vypráva tvoja kamoška - že nemusíš nič, chlap príde - čo by si robila, keby prišiel a začal s tebou komunikovať cudzí chlap, keby prišiel ten zázračný očakávaný záchranár, cudzí chlap, - čo by mal robiť, povedať, spraviť ?

na to predsa čakáš, aby to nastalo - ako by si reagovala ?

 

mimochodom, kto je tvoja kamoška ? ako si našla priateľa záchrancu ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak zaco sa hanbis? preco hladis do zeme? nerozumiem

 

ked to cele prekonas a ziskas sebavedomie, bude ti nesmierne luto, ze tieto mlade roky si prezila so sklopenym zrakom

zacni na tom poriadne pracovat a uzivat si zivot

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak zaco sa hanbis? preco hladis do zeme? nerozumiem

 

ked to cele prekonas a ziskat sebavedomie, bude ti nesmierne luto, ze tieto mlade roky si prezila so sklopenym zrakom

zacni na tom poriadne pracovat a uzivat si zivot

 

Mas pravdu,dnes som sa cely den snazila,aj mi to slo,posobim sice este trochu vydesene,ale aspon sa snazim pozriet.Naraz to asi vsetko nepojde,ale urcite sa z toho uz musim konecne dostat.Zaujimave je ,ze sa to cele zhorsilo cim viac som si to zacala vsimat a cim viac som sa snazila,tym viac som sa kontrolovala a to bol kolotoc,musim ist von bez toho ,aby som rozmyslala koho stretnem :)

Iba ci si Ty myslis, ze ten muz, co sa mi paci a aj sa mi raz milo prihovoril aj si zavtipkoval a potom sa pozoroval,ci by som mu mohla byt aspon sympaticka?

Alebo ci on alebo iny by ma zacal balit,prihovarat sa ...........aj ked ho ignorujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chlap, ktoreho zena ignoruje, pojde balit predsa inu, dalsiu .. zien je mnozstvo, preco by ho malo bavit dobyjat stale tu istu, zamracenu, pozerajuc do zeme, ked moze mat sebavedomu a usmievavu?

 

ak by ho to bavilo, moze ist o pripad muza, ktory to bude brat ako tazky oriesok, a ked ziska to co chcel, tak bude bodovat..a .. pojde o "duum daal"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tema zalozena na to, aby ti tu niekto masiroval ego?

dlhovlasa blondina s perfektnou postavou, vyzyvavo oblecena vedoma si svojho super vzhladu, ktora stale pozera do zeme, ale pritom si stiha vsimat pohlady muzov, co idu havarovat ked na nu pozru... nieco mi tu nesedi

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nikto to nechape, vsetko nie je len o vyzore, ale aj spravani, mam jednoducho zabrany.To, ze som pekna mi povedali ini, ja som si myslela, ze som ako obluda. Mam preto problem zistit, co si kto o mne mysli a kedze naozaj nemam s chlapmi skusenosti, teda skor zle este z mladosti, neviem odhadnut ci sa niekomu pacim alebo ma vysmeje, co vlastne chce...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si naozaj myslim, ze ak chces pomoc najst ciastocne aj tu na fore, mala by si sa odhalit..ehm, akoze spoza prazdneho profiloveho obrazku nahodit fotografiu samej seba

 

lebo naozaj ti nevieme povedat, ci tie pohlady su preto, ze si ako vravis obluda, alebo si naozaj kocka .. alebo vlastne preco...

 

ak nam tu fotografiu nedas, budem to tu bojkotovat a uverim aikaterine ;)

a myslim si ze aj ostatni sa budu k tomu staviat podobne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si naozaj myslim, ze ak chces pomoc najst ciastocne aj tu na fore, mala by si sa odhalit..ehm, akoze spoza prazdneho profiloveho obrazku nahodit fotografiu samej seba

 

lebo naozaj ti nevieme povedat, ci tie pohlady su preto, ze si ako vravis obluda, alebo si naozaj kocka .. alebo vlastne preco...

 

ak nam tu fotografiu nedas, budem to tu bojkotovat a uverim aikaterine ;)

a myslim si ze aj ostatni sa budu k tomu staviat podobne

 

dala som

 

No takto, chodila si už s niekým?

 

nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov