Skočiť na obsah

olga

Odporúčané príspevky

a ako vie, ze sa na nu chlap stale pozera, ked pozera do zeme? :)

 

:D

Na mna sa jedan chlap pozerava furt ,ale ked ja neviem preco.Ci som divna.Mozno som len nejaka neuvolnena a preto sa na mna pozera?Napriklad ,ked caka na vytah ,tak kym nepride a ja do zeme.Alebo chodi tak vystrety,ze viac sa uz neda.Pripadam si ako 12ka,ale ja naozaj sa v tom ani v mojom veku nevyznam.

 

si trošku divná, vyplašená možno ako srnka, ale nerob si ťažkú hlavu, zvládneš to... konečne niečo normálne :smile2: :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ono to príde samé, keď to najmenej čakáš alebo už nečakáš vôbec. Mne sa to stalo už mnohokrát.

 

ty sa ale aspon divas na ludi, rozpravas sa s nimi, nemas z nich a zo seba fobiu

takze toto nie je podobny pripad, nic nepride same, pokial neda druhej strane o sebe aspon vediet

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano,ved to .Ked aj dam,teda ja nedam,ale vsimne si ma,uplne slepa nie som ,nikdy neviem preco sa pozera.........ci sa mu pacim alebo som cudna?

Ked ja sa vzdy vystresujem este skor ako vobec mi niekto ide naprotia (nariklad aj ten,co sa mi paci) potom sa vo mn ozyva,este nie ,este nie som pripravena!Ked sa tak vylakane pozriem ,co si chlap pomysli?

Ja som sa dnes skusala zo vsetkych sil pozerat,u starsich a deti sa mi to aj darilo a potom som si dala slnecne okuliare .

Tak skusam:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Olga, ono to nebude zo dna na den, treba aj hodne trpezlivosti...

a hlavne nikomu nehovor nic v style - za vela nestojim, aj tak ma nikto nechce atd... dokonca mas zakazane na to co len pomysliet! a necitaj knizky z cervenej kniznice, tam su pribehy lasky velmi-velmi nerealne... vies, v realnom zivote nikto nepride a nebude ta presviedcat, ze si skvela a uzasna a on ta strasne miluje a nemoze bez teba zit - nie, ak ty sama nebudes presvedcena o tom, ze si skvela a uzasna a ze stojis za ten zaujem!

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Asi ano.Ked ja sa strasne bojim,ze mi ublizi.Ze s nim budem chodit a vykasle sa na mna ,alebo bude mat viacej takych.Moze sa aj muz zalubit?Alebo je to o tom,co komu vyhovuje.Ako to mam rozoznat.Povedali mi vraj si mam najst nejakeho blba,ze vsak je jedno aj ked bude o hlavu nizsi,hlavne aby posluchal.

Ja by som len chcela,aby sa mi pacil a bol to vyrovnany vztah.A nie kto z koho.Tak to funguje?

 

:D

 

 

si trošku divná, vyplašená možno ako srnka, ale nerob si ťažkú hlavu, zvládneš to... konečne niečo normálne :smile2: :D

 

len ked aj naivna

 

Olga, ono to nebude zo dna na den, treba aj hodne trpezlivosti...

a hlavne nikomu nehovor nic v style - za vela nestojim, aj tak ma nikto nechce atd... dokonca mas zakazane na to co len pomysliet! a necitaj knizky z cervenej kniznice, tam su pribehy lasky velmi-velmi nerealne... vies, v realnom zivote nikto nepride a nebude ta presviedcat, ze si skvela a uzasna a on ta strasne miluje a nemoze bez teba zit - nie, ak ty sama nebudes presvedcena o tom, ze si skvela a uzasna a ze stojis za ten zaujem!

 

ked som pocula aj od kamosiek,ze za nou chodil aj ked ona ho nechcela,volal ju von a tak,s jednou sa chalan na nejakej zabave dokonca zamkol v izbe a ledva sa odtial dostala,to by som samozrejme zazit nechcela,ale ony nejaky zaujem neprejavovali
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moze sa aj muz zalubit?

 

čisto teoreticky áno, počul som už o takých prípadoch :zubiska: ale v osobne nepoznám nijakého :lol:

Povedali mi vraj si mam najst nejakeho blba,ze vsak je jedno aj ked bude o hlavu nizsi,hlavne aby posluchal.

to by mohla byť schodnejšia cesta, také exempláre sa občas vyskytujú :thumbsup:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, si naivna, neskusena, malo sebavedoma a teda si dobry terc pre nejakeho suknickara... nepustaj sa do nicoho, na co sa necitis, vyrovnany vztah si dokazes pestovat len vtedy, ked si vyrovnana ty sama... ak chces mat doma blba, najdi si blba, ale potom to nebude ten vyrovnany vztah, aky by si chcela... a aj pestovat si vztahy sa treba naucit, ako cokolvek ine...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mas pravdu,pojde to snad nejak postupne,o mna sa boja ,aby mi neublizili a nezblaznila som sa z toho.Ani neviem ako som mohla takto zaotat.

Preco myslis,ze by som bola terc pre suknickara?Ved taki muzi si radsej zacnu z takou,co vidia,ze maju sancu a pojde s nimi aj hned.Nie?Naco by sa so mnou natahovali?

Ako sa tomu mozem vyvarovat?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty mas vysnivany idilicky vztah princeznej a princa, na taky rovno zabudni. Priprav sa na to, ze to bude boliet, ze ti chlap ublizi, ze si najde inu, ze ta bude podvadzat, ze sa budete hadat. Pretoze kazdy clovek sa par-krat popali, kym najde vztah, ktory mu sedi. Tomu sa ani ty nevyhnes. Nepoznam nikoho, komu by vysiel prvy vztah, este s takymi naivnymi predstavami. A aj ked budes mat vztah, ktory funguje, v ktorom respektujete jeden druheho, tak aj vtedy to obcas zaskripe a skocite si do vlasov.

 

A preco si lahky terc pre suknickara? Lebo si naivna a neskusena, stavim sa, ze ti staci zasepkat do uska tie spravne frazy a uz si namako ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten Tomáš tu akútne chýba...

 

ty sa ale aspon divas na ludi, rozpravas sa s nimi, nemas z nich a zo seba fobiu

 

Čo je teraz nebolo vždy :) Kedysi, ešte na priemyslovke, som z jednej baby bol taký vyklepaný, že keď som sa k nej priblížil na menej ako 5 metrov, tak mi potom v nemocnici museli spraviť EKG, či je všetko v poriadku :D
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U Olgy oceňujem, že sa začína už pomaly prebúdzať, zamýšľať nad svojim sebavedomím, nad vzťahom medzi mužom a ženou, že sa rozhodla zmeniť niečo vo svojom živote k lepšiemu, že sa rozhodla napísať na forum...

Je to predovšetkým na tebe Oľga, na tvojom zmýšľaní, čo a ako ďalej. Veľa práce na sebe, trpezlivosti a naozaj si pamätaj, že to TY musíš byť presvedčená o svojej ženskosti, o svojej hodnote, kráse...

a toho svojho správneho muža potom ľahko spoznáš.. :)

A ako sa môžeš vyvarovať sukničkárom? Jednoducho. Počúvaj svoju intuíciu :) a nedovoľ si tlačiť kaleráby do hlavy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mas pravdu,pojde to snad nejak postupne,o mna sa boja ,aby mi neublizili a nezblaznila som sa z toho.Ani neviem ako som mohla takto zaotat.

Preco myslis,ze by som bola terc pre suknickara?Ved taki muzi si radsej zacnu z takou,co vidia,ze maju sancu a pojde s nimi aj hned.Nie?Naco by sa so mnou natahovali?

Ako sa tomu mozem vyvarovat?

 

kto sa o teba boji?..rodicia? sekta? :happyroll:

 

si dusevne labilna?

 

keby kazdy komu bolo ublizene sa zblaznil to by ako vyzeralo??..ale ked kukam na ten svet..mozno sa tak uz aj stalo :zubiska:

 

mame malo informacii..napis nieco o sebe..my potom radi poradime, posluzime...pripadne mozno aj posulozime /ja teda nie..ale tomas by mohol/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ehm, uz viem, preco sa ti nepaci serena... :)

 

Vlasmi to isto nie je. Ženy podľa farby vlasov nediskriminujem. :)

 

Preco myslis,ze by som bola terc pre suknickara?Ved taki muzi si radsej zacnu z takou,co vidia,ze maju sancu a pojde s nimi aj hned.Nie?Naco by sa so mnou natahovali?

 

To je omyl. Pretože prave take čo mu vysielaju jasne signaly su jednoduchy terč. To je nuda. Taku môže mať kedykoľvek. Ale take hanblive, nedobytne su veľka vyzva a prave takymi rastie mužovo ego. Tym, že aj taku dokaže zlomiť. To je zaujimavejšie ako nejaka radodajka.

 

Ako sa tomu mozem vyvarovat?

 

Hlavne sa mi vyhybaj, a maš po probleme. :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako takeho spoznam?Teda nemyslim takeho ,co to o nom vie asi kazdy,ale muza ,co by ste to o nom nepovedali.

Nie som labilna,len neskusena a idealistka.Neviem ako mozem nadviezat kontakt s muzom.Ja si ho vzdy tak zidealizujem,ze sa mi zda nedosiahnutelny aj ked ina by ho nechcela ani zadarmo.Tazko sa mi teraz zacina,lebo dievcata v mojom veku uz taketo veci neriesia.Ako mam vycitit aky je a ci by ma chcel?Kamaratka hovorila,ze ho mam chvalit,aky je mudry,tricko...........ale este nie som na to dost sebavedoma a je mi divne , ze ked aj jedneho vidam ,len tak sa dat do reci a vychvalovat ho,myslel by si , ze nie som normalna alebo sa nukam.Ked ja asi posobim dost vyzyvavo,ze medzi tym ako vyzeram atraktivne a sravam sa,je obrovsky rozdiel a ked si dam kratsiu suknu ,vycesem vlasy,make up a lodicky ,tak potom by cakali,ze pridem ,budem koketovat a zacem mozno balit alebo,ze tym chcem vzbudit zaujem.Len ked ja sa rada obliekam,aby som sa hlavne citila dobre.

Mne sa paci jeden chlap a neviem co s tym.Je odomna starsi a uspesny a to je nocna mora,lebo na takeho si netrufam.Keby som bola skusena,ale takto ?Ako vie zena nejakeho presvedsit,aby ju chcel?Nemozem sa spravat ako detsko,viem si predstavit asi co ,ale ked ho vidim som uplne nemza,este som aj raz narazila do dveri.On je asi ina liga pre moju hlavu.Aj sa mi raz prihovoril a tiez zakopol ,asi znervoznujem ludi ,to je ten ,co som o nom hovorila.

Dnes sa uz citim lepsie ,aj chodim s hlavou hore,dakujem zatial za rady. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nerozumiem. Dokažeš sa "vyzyvavo" obliecť, ale už keď sa na teba niekto diva, nedajbože ozve, si stratena. To je trošku zvlaštne. Biju sa v tebe 2 ľudia. Tvoja odvaha a sebavedomie ostava za dverami domu. Zabudaš si obliecť aj tu.

 

Minule som tiež na jednu slečnu pozeral a zakopol. Nebola si to nahodou ty? :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vlasmi to isto nie je. Ženy podľa farby vlasov nediskriminujem. :)

 

 

To je omyl. Pretože prave take čo mu vysielaju jasne signaly su jednoduchy terč. To je nuda. Taku môže mať kedykoľvek. Ale take hanblive, nedobytne su veľka vyzva a prave takymi rastie mužovo ego. Tym, že aj taku dokaže zlomiť. To je zaujimavejšie ako nejaka radodajka.

 

 

U Olgy oceňujem, že sa začína už pomaly prebúdzať, zamýšľať nad svojim sebavedomím, nad vzťahom medzi mužom a ženou, že sa rozhodla zmeniť niečo vo svojom živote k lepšiemu, že sa rozhodla napísať na forum...

Je to predovšetkým na tebe Oľga, na tvojom zmýšľaní, čo a ako ďalej. Veľa práce na sebe, trpezlivosti a naozaj si pamätaj, že to TY musíš byť presvedčená o svojej ženskosti, o svojej hodnote, kráse...

a toho svojho správneho muža potom ľahko spoznáš.. :)

A ako sa môžeš vyvarovať sukničkárom? Jednoducho. Počúvaj svoju intuíciu :) a nedovoľ si tlačiť kaleráby do hlavy.

 

To sa mi paci,nedam si .Moznoaj ta moja samota nebola zla,aspon som sa nesklamala.Toho sa bojim.Namotal by ma tak aj dospely chlap okolo 30ky?Myslela som si vzdy,ze taketo vci patri este do skolskych cias.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To sa mi paci,nedam si .Moznoaj ta moja samota nebola zla,aspon som sa nesklamala.Toho sa bojim.Namotal by ma tak aj dospely chlap okolo 30ky?

Pošli fotku, hneď ti poviem. :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie,Teba by som si urcite pamatala.Ale dost mi pomaha,ako si tu s vami pisem.Presne si to vystihol,tam ostava.

No on sa mi prihovoril a ja som taka roztrzita az zneistel aj on.Aj si ma potom obzerl asi este hodinu a raz este mi povedalako sa mam ako som odtial odchcadzala.Odvtedy sa ho bojim,teda aspon niecoho.Viem ale ,ze som ho zaujala a potom som vsetko spravnim pokaslala.Nevsimanim si.........

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty chces od nas nieco, co ti dat nemozeme - skusenost.

To mas ako s bicyklovanim, mozes precitat kopu knih teorie a vypocut milion-pat rad, ale pokial na ten bike nenasdnas a par krat sa sama nevytrepes, tak sa na nom jazdit nenaucis.

Ty sa v prvom rade musis zbavit komplexu a strachu z opacneho pohlavia a to sa da len tak, ze s opacnym pohlavym zacnes normalne komunikovat, nepozerat do zeme a pod.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sice pišeš, že si naivna, ale neverim že až tak.

Nas mužov vek nezaujima, ani ten naš ani potencialneho "objektu". Muž to urobi aj storočny, bez akychkoľvek vyčitiek. Dôležity je vyzor, preto pišem, že pošli fotku. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Namotal by ma tak aj dospely chlap okolo 30ky?Myslela som si vzdy,ze taketo vci patri este do skolskych cias.

 

Ci by to sravil aj v takom veku?

 

myslíš tým toto ?

či by ťa namotal ?

 

samozrejme. namotať sa či namotávať je záležitosť každého veku ... len je možno nakoniec rozdiel v skúsenostiach, ktoré, ako tu píšu páni a dámy nado mnou, musíš získať sama ... hoci aj pomaly. máš čas. zasa to nechci pohnať svinským krokom a nasilu. 22 rokov nie je nič.

aj s tým, že sa občas popáliš, že sa sklameš, že preplačeš nejakú noc, alebo naopak, budeš chodiť po svete omámená neprítomným úsmevom ... to všetko k tomu patrí, na veku nezáleží ... len zbieraš skúsenosti.

 

myslím, že všetci máme za sebou aj jedno aj druhé ... alebo pred sebou, alebo ešte pred sebou, v akomkoľvek veku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak ma nebonzneš manželke, tak ako výpomoc by som ti mohol pomôcť. Tému potom premenuješ len na NEŠŤASTNÁ.

..teraz vážne...

Skús to metódov skokov. Ak pôjde oproti chlap, ktorý bude z dialky šik, a ty nemáš odvahu na očný kontakt, skús na prvých pár chlapov čumieť tak, že budeš vidieť len po kolená.Neskôr tak do pása (tu by som čumel velmi opatrne :agree: ), potom tak okolo hrude a ak už budeš suverén, kukneš priamo oko na oko.

Ale nerob si ilúzie...ani ja nedokážem čumieť peknej babe idúcej oproti do oka..ale priznávam, že môžno je to aj preto, že mi oči skĺznu trochu nižšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov