Skočiť na obsah

Pripojenie internetu cez Nokia C7 do pc


alarm

Odporúčané príspevky

Už druhý krát sa mi na dovolenke stalo, že som sa nemohol pripojiť z pc na wifi systém pri ubytovaní. Ale na telefóne mi to išlo, je to ale nepohodlné a malé, tak ma napadlo, či nie je vyriešené nejakou aplikáciou v mobile, že ak by som pripojil telefón káblom k pc, tak mobil by fungoval ako prijímač wifi signálu, ale zobrazovanie by bolo na monitore nootebooku..alebo nejak tak.

Neskúšal niekto zo zdarným koncom?

Ďakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 3
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • alarm

    3

  • Ryan Giggs

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Pochybujem ze je nieco take mozne.

Zdielanie moze fungovat len ak mas mobilny internet a ten zdielas cez wifi (telefon tu sluzi ako hotspot). V zahranici su ale tie cenynasich operatorov horibilne, Mozno kupit nieco tam?

Alebo, prepojit telefon s nejakym zobrazovadlom (monitor, TV) cez video kabel, ovladanie a pisanie ale aj tak ostava na telefone. Akurat sa zvacsi obraz.

 

 

//tak beriem spat. Co tak patram, udajne by toto mala zvladat aplikacia Joiku Spot.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi vyriešené...

C7 má priamo v menu možnosť pripojiť ako modem káblom ,aj teraz som tak pripojený, akurát dúfam, že nie som pripojený cez niečo iné :zubiska: .

Problém, ktorý neviem odstrániť je, že každých cca 30 s sa z domácej siete, kde som pripojený cez wifi telefón odpojí a namiesto "pripojené" píše len "známe".

Mobilné dáta "vypnuté!

Povoliť mobilné dáta "len v domácej sieti"

...tak neviem ,čo platí...

 

 

:happyroll: už to ideeeeeee :ahooj: :ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov