Skočiť na obsah

Výpoveď- zamestnanec


autoskola456

Odporúčané príspevky

Dobry den, mam otazku: Dala som vo firme v ktorej som pracovala 4 roky a 7 mesiacov (2 mesacnu vypoved) ktora teraz uplynie do konca mesiaca. Chcem sa opytat ci mam narok na odstupne? Dakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 6
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    2

  • game

    1

  • Nokia

    1

  • autoskola456

    1

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 1 rokom...

Ahojte potrebujem poradit

 

Chcem sa opytat aku dlhu vypovednu dobu mam ak: Som nastupoval 15.juna 2012 na dobu urcitu a to je jeden rok cize do 15.juna 2013. K 15.junu 2013 som znova podpisoval zmluvu ( skor to bol asi dodatok o predlzeni pracovneho pomeru ) a zase iba s dobou na 1 rok. Nikde mi spominali ze by som mal mat iba 1 mesacnu vypovednu ale zase na HR mi povedali ze kedze som tu uz viac ako rok a aj ked mam znova pracovnu zmluvu iba na 1 rok tak je to 2 mesacna vypovedna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je taky problem si pozriet zakonnik prace? Za 5 minut by si sa dopracoval k tomuto:

§ 62

Výpovedná doba

(1) Ak je daná výpoveď, pracovný pomer sa skončí uplynutím výpovednej doby.

 

(2) Výpovedná doba je najmenej jeden mesiac, ak tento zákon neustanovuje inak.

 

(3) Výpovedná doba zamestnanca, ktorému je daná výpoveď z dôvodov uvedených v § 63 ods. 1

písm. a) alebo písm. B) alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav

podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu, je najmenej

a) dva mesiace, ak pracovný pomer zamestnanca u zamestnávateľa ku dňu doručenia

výpovede trval najmenej jeden rok a menej ako päť rokov,

B) tri mesiace, ak pracovný pomer zamestnanca u zamestnávateľa ku dňu doručenia výpovede

trval najmenej päť rokov.

 

(4) Výpovedná doba zamestnanca, ktorému je daná výpoveď z iných dôvodov ako podľa odseku 3,

je najmenej dva mesiace, ak pracovný pomer zamestnanca u zamestnávateľa ku dňu doručenia

výpovede trval najmenej jeden rok.

 

(5) Do doby trvania pracovného pomeru podľa odsekov 3 a 4 sa započítava aj doba trvania

opakovane uzatvorených pracovných pomerov na určitú dobu u toho istého zamestnávateľa, ktoré

na seba bezprostredne nadväzujú.

 

(6) Ak výpoveď dáva zamestnanec, ktorého pracovný pomer u zamestnávateľa ku dňu doručenia

výpovede trval najmenej jeden rok, výpovedná doba je najmenej dva mesiace.

 

(7) Výpovedná doba začína plynúť od prvého dňa kalendárneho mesiaca nasledujúceho po

doručení výpovede a skončí sa uplynutím posledného dňa príslušného kalendárneho mesiaca, ak

tento zákon neustanovuje inak.

 

(8) Ak zamestnanec nezotrvá počas plynutia výpovednej doby u zamestnávateľa, zamestnávateľ

má právo na peňažnú náhradu najviac v sume, ktorá je súčinom priemerného mesačného zárobku

tohto zamestnanca a dĺžky výpovednej doby, ak sa na tejto peňažnej náhrade dohodli v pracovnej

zmluve; dohoda o peňažnej náhrade musí byť písomná, inak je neplatná.

;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov