Skočiť na obsah

Opuch očí, ekzém


slavomira

Odporúčané príspevky

Dobrý deň

Rada by som sa poradila.

Uz asi tyzden mam opuchnute oci, cervene a slzia mi. Bola som s tym v lekarni a dali mi CLARITINE na alergiu. Avsak mi to nezabera a mam skor pocit ze sa to zhorsilo. Plus sa mi na spankoch spravili suche miesta, ku ktorym sa pred nedavnom pridali aj male vyrazky.

Netusim co s tym mam robit a momentalne niesom doma, tak k lekarne nemozem.

Dakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 4
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • slavomira

    2

  • Sniper

    1

  • secretka

    1

  • alarm

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Najaktívnejšie dni

Neviem či Claritine nezaberá len na sennú nádchu, skôr by som skúsil Telfast (tiež je viacero druhov), ale ten je tuším len na predpis. Dôležité je určiť diagnózu, bez toho je užívanie liekov zbytočné. V každom prípade to netreba podceňovať, neváhať a treba ísť ku doktorovi či to ide alebo nie. Pretože ak ide o závažnejší problém, tak zrak sa môže natrvalo poškodiť. Pred niekoľkými rokmi som mal podobný problém, z ničoho nič mi ľavé oko začalo slzavieť, sčervenelo, krátko na to začalo bolieť a dokonca som tým okom videl dvojmo. Hneď na druhý deň som išiel k očnej a nakoniec z toho bola zápalová infekcia, z ktorej som sa liečil asi mesiac. Pár dní som na to oko poriadne nevidel, dokázal som rozlíšiť objekty, ale to bolo tak všetko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skôr, ako sa pýtať na takomto všeobecnom fóre by som pokladala za vhodnejšie pozrieť sa na stránky

www.zdravie.sk

www.primar.sk

alebo skúšať cez google hľadať vhodnú radu pomocou vhodne zvolených pomocných slov, ale v žiadnom prípade sa nespoliehať na rady laikov, ale predovšetkým zájsť za odborníkmi.

Keď už to nemôže byť lekár, tak zájdi aspoň do lekárne, tam ti rozhodne poradia kvalifikovanejšie, ako my tu.

Nie že by som nechcela poradiť, ale ja neviem ...

... mojimi "všeliekmi na všetko" /teda na skoro všetko!/ sú alpa, harmanček, repík, Nivea a cesnak –

ale na oči by to okrem toho odvaru z harmančeka a repíka vhodne tak či tak nebolo.

Oči si musíš chrániť, a tak čím skôr vyhľadaj odborníka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Syn,( alergik na všetko-tiež musí mať všetko) používal kvapky do oka LIVOSTIN. Oči mal opuchnuté tak, že cez viečka ledva videl a po odklopení sa mu vyhrnulo kopec hnisu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov