Skočiť na obsah

Reklamácia telefónu


autoskola456

Odporúčané príspevky

Dobry vecer, Vam vsetkym prajem,

mam takuto otazku: chcem si zakupit telefon, ktory bol vybrany v (ORANGE, T-Mobile) centre v Bratislave. Ja pochadzam z Presova. Viete mi poradit ako to bude so zarukou, ak sa pripadne nieco poskodi na telefone? Staci to reklamovat v Presove v Orangii?

A este ina moznost: Telefon bol kupeny za hotovost v O2 v Bratislave. Da sa reklamovat v O2 v Presove, alebo nie? Dakujem za odpovede : ) pekny vecer

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 3
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ryan Giggs

    2

  • autoskola456

    2

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Aj ked sa jedná o sútaž? Mobil bol totiz vyhrany v O2 ako darcek. Dá sa reklamovat ano? Mobil vybraný v Bratislave a reklamacia v Presove, ale teda majitel musi byt pritomny? Lebo ja ten mobil kupujem na dobierku a bojim sa ci ho budem mohol reklamovat. Dakujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je jedno či ho berieš na dobierku, osobne alebo hoci aj letecky. Je to jeden predajca, jedna spoločnosť. Musia to prijať na reklamaciu. To je jedna vec. Druha je ta, že nech nakupiš akykoľvek tovar od ktorehokoľvek obchodu, tovar nemusiš reklamovať v predajni, ale môžeš aj v najbližšom autorizovanom servise.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov