Jump to content

BSD


Hedgehog

Recommended Posts

Posted

Niektorí ho považujú za distribúciu Linuxu, celkove medzi správcami sieti sposobuje dlhé debaty, či je lepší Linux, alebo BSD, ako aj to, ktorá verzia. Máte niekto s ním skúsenosti?

  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sniper

    1

  • Hedgehog

    1

  • Ignatius

    1

  • wojta

    1

Top Posters In This Topic

Posted

Keď som objednával hosting pre FSP tak som si vybral ten kde bol Linux / FreeBSD.

No tak si vyber teraz :lol:

Posted

Máte niekto s ním skúsenosti?

Jasné, veď nám na tom beží server...ale to predsa dobre vieš, keďže si to inštaloval a spravuješ to :lol:
  • 9 months later...
Posted

Já preferuji Linux, zkoušel jsem FreeBSD, ale dojel jsem na horší podporu HW. Taky jsem zkoušel Solaris pro PC a to je ještě horší.

Posted

no so solarisom som mal aj ja blbe skusenosti, instalacia prebehla graficky ok, ale po tom som nevedel rozbehat sproste Xy :lol:

  • 2 years later...
Posted

Nemáte niekto skúsenosť so serverom Mandriva :lol:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy