Hedgehog Posted March 6, 2006 Posted March 6, 2006 Niektorí ho považujú za distribúciu Linuxu, celkove medzi správcami sieti sposobuje dlhé debaty, či je lepší Linux, alebo BSD, ako aj to, ktorá verzia. Máte niekto s ním skúsenosti?
Sniper Posted March 6, 2006 Posted March 6, 2006 Keď som objednával hosting pre FSP tak som si vybral ten kde bol Linux / FreeBSD. No tak si vyber teraz :lol:
Ignatius Posted March 6, 2006 Posted March 6, 2006 Máte niekto s ním skúsenosti?Jasné, veď nám na tom beží server...ale to predsa dobre vieš, keďže si to inštaloval a spravuješ to :lol:
wojta Posted December 19, 2006 Posted December 19, 2006 Já preferuji Linux, zkoušel jsem FreeBSD, ale dojel jsem na horší podporu HW. Taky jsem zkoušel Solaris pro PC a to je ještě horší.
Nokia Posted December 19, 2006 Posted December 19, 2006 no so solarisom som mal aj ja blbe skusenosti, instalacia prebehla graficky ok, ale po tom som nevedel rozbehat sproste Xy :lol:
starsi Posted April 10, 2009 Posted April 10, 2009 Nemáte niekto skúsenosť so serverom Mandriva :lol:
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now