alamo Zverejnené 28. Máj, 2012 Zverejnené 28. Máj, 2012 dajme tomu že sa rozhodnem založiť sporiaci účet v zahraničí..napríklad že by som časť mzdy, len čo ju dostanem, posielal priamo na takýto účet "za hranicou" (kde na peniaze "Hranol" nedočiahne..)dá sa to?a ako je to vlastne s takýmto posielaním "hotovosti" do zahraničia právne ošetrené?
xenocide Zverejnené 28. Máj, 2012 Zverejnené 28. Máj, 2012 Co viem, tak vramci EU nijake obmedzenia - len tie, ktore vyplyvaju z lokalnych zakonov a v nie kazdej krajine moze byt uplne jednoduche si vybavit ucet, pokial tam nemas aspon prechodne bydlisko, alebo nieco ine. Ale nemozne to nie je. Nelegalne to urcite nie je. Sam to tak mam, aj ked z inych dovodov, a nijaky zasadny problem nebol.Akurat ale, peniaze na beznych uctoch ti nemoze vlada "len-tak zhabat"....to by muselo nastupit socialisticke znarodnenie, co nastastie nehrozi. Dochodkove ucty, to je nieco ine. Plus nezabudni, ze prevod do zahranicia je podstatne drahsi nez vnutrostatny :)
alamo Zverejnené 28. Máj, 2012 Autor Zverejnené 28. Máj, 2012 a čo tak termínované vklady?lebo ja si myslím, že momentálne tu vládne paradoxne totálny hranol, ktorí je ale zároveň "všehoschopný"
xenocide Zverejnené 28. Máj, 2012 Zverejnené 28. Máj, 2012 a čo tak termínované vklady? Kludne, trebars aj na Bahamach. Ale 10% p.a. ti neda nikto seriozny :)
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz