Skočiť na obsah
  • 0

SPSS a iné štatistické softvéry


Vilma Flinstonova

Otázka

Rada by som sa vás opýtala, či máte niekto skúsenosti so SPSS, a tiež s akými štatistickými softvérmi máte skúsenosti. ja som okrem Excelu robila dlho s Origin 8 a neskôr s BioSTAT 2009, doma mám Statgraphic Plus5.0. Mám aj PRIZM, ale len na CD, nainštalovaný nie. S každým z týchto softvérov som sa rýchlo naučila robiť, ale teraz by som potrebovala rýchlo zvládnuť SPSS. Aj som si doma z netu stiahla a nainštalovala trial version, že na 2 týždne, a začala som si to skúšať, lenže dostala som sa len po tabuľku dát, naozaj netuším z akého dôvodu, nenainštalovalo mi to žiaden z analytických nástrojov. Mne je trt platné, ak budem vedieť vytvoriť tie súbory dát (jasné, že je to veľmi dôležité vedieť, ako tie tabuľky treba tvoriť, lebo od toho sa potom odvíja aj výstup), ale bez tých analytických nástrojov je to aj tak nanič. nemáte s tým niekto skúsenosti, ako by som to na tie 2 týždne mohla získať kompletné? Do piatku si nutne potrebujem vyskúšať, aby som vedela s tým robiť aspoň tie bežné analýzy...ale kde to vezmem?

Tak pls, poraďte. Vďaka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovede 0
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top Posters For This Question

  • Vilma Flinstonova

    1

Najaktívnejšie dni

Top Posters For This Question

Najaktívnejšie dni

0 odpovedí na túto otázku

Odporúčané príspevky

There have been no answers to this question yet

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov