Skočiť na obsah

Mikrofón k PC


Jovzin

Odporúčané príspevky

Kedze mi nejako slusne odchadza moj stary mikrofon so sluchatkami tak by som si rad dal poradit od Vas co mi odporucate.

 

Tak do 15Eur netreba nic super mega cool.

 

Akurat neviem aku znacku by ste aj odporucali kedze moj stary je Canyon tusim som ho kupil este za SK money.

 

Dik

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 7
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Jovzin

    3

  • game

    2

  • Ryan Giggs

    2

  • Darkman

    1

mám Genius, už cca 5-6 rokov, tento typ / možno bol medzitým inovovaný, ale aj na pohľad je to to isté, čo tu mám pred sebou, a parametre tiež.

http://sluchadla.heu.../genius-hs-02b/

 

tá cena je neuveriteľná, neviem už koľko to bolo v Sk, ale rozhodne viac, svojho času.

som s nimi celý čas maximálne spokojná, zvuk, hlasitosti, žiadny šum, ľahké, skladné, malé, úplne v pohode.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ok tak potrebujem proste sluchatka s mikrofonom plus aby mali na kabli nastavenie hlasitosti. Vie niekto poradit ?

Tak do 20-30 Eur max netreba mi nieco mega super.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trochu som mimo, alebo len moja chápavosť prešľapuje na mieste ... prečo 20 -30 eur, keď dnes tieto veci sú na desatine ceny, a fungujú po rokoch úplne bez problémov, a majú presne to, čo od nich očakávaš : jemné malé sluchátko, mikrofón maličký, nastavenia hlasitosti na kábli, a nech mu dobré mravy vydržia, funguje roky :

mám Genius, už cca 5-6 rokov, tento typ / možno bol medzitým inovovaný, ale aj na pohľad je to to isté, čo tu mám pred sebou, a parametre tiež.

http://sluchadla.heu.../genius-hs-02b/

som s nimi celý čas maximálne spokojná, zvuk, hlasitosti, žiadny šum, ľahké, skladné, malé, úplne v pohode.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sice niečo nad rozpočet, Koss SB49. Oproti nejakym creativom a pod. nezmyslom to bude mať celkom počuvateľny zvuk aj na hudbu. Pripadne Sennheiser PC 131.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov