alarm Zverejnené 23. Január, 2012 Zverejnené 23. Január, 2012 Dnes mi prišiel nejaký výpis, že som majitelom nejakých cenných papierov, a chcú zaplatiť správne poplatky.Je to kupónová privatizácia, a asi to príde mnohým z vás. Problém je v tom, že kupónovú knižky sme kedysi veľmi dávno predali nejakej spoločnosti, a je to tak dávno, že ani predajnú zmluvu som nenašiel...Zaujímavé je, že na výpise som im dlžný len za rok 2011, za roky 2008,2009,2010 im dlžím "0". Zmenili sa nejaké zákony? ...majú tam bordel????Ako postupovať?
trinita Zverejnené 23. Január, 2012 Zverejnené 23. Január, 2012 pred koncom minuleho roku upozornovali, ze si treba dat do poriadku ucet cennych papierov, lebo sa zacina za jeho vedene platit - a upozornovlai aj na moznost zbavit sa bezcennych "cennych" papierov darovanim statu skus pozriet tuhttp://www.cdcp.sk/odkup/bezodplatnyprevodCP.php
Hedgehog Zverejnené 24. Január, 2012 Zverejnené 24. Január, 2012 Bezplatne sa to dá do konca tohoto roku. Nejaké info a pokyny, ako na to nájdeš tu: http://www.akciebezhodnoty.sk
alarm Zverejnené 24. Január, 2012 Autor Zverejnené 24. Január, 2012 už som to našiel aj ja, ale vďaka.Problém, ktorý ale nastane je ,že nebohá svokra mala tiež (99%) cenné papiere, a kvôli tomu bude treba otvárať dedičné konanie...Asi ma dr.. e. :odpadnem:
trinita Zverejnené 24. Január, 2012 Zverejnené 24. Január, 2012 hm, presne toto nam hovorila notarka na dedicskom konani - aby sme nezabudli na kuponku, lebo kvoli nevysporiadanej bezcennej kuponovej knizke musela otvarat dedicske konanie za par melonov...
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz