Jump to content

Autorádio


chrust
 Share

Recommended Posts

 • Replies 7
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

 • Nokia

  1

 • chlapeczjuhu

  1

 • chrust

  3

 • sahara

  1

panasonic na CD s MP3 (nejaky model cq8tisic nieco)...k tomu 8 reproduktorov (4 vyskace, 4 stredobasy - v kazdych dverach proste 2 repraky :) )

pocuvam na tom vsetko na co mam zrovna naladu

Link to comment
Share on other sites

nejaky clarion 748 na cd s mp3. repro neviem, nemenil som mam tam original od vyroby- nepotrebujem mat z auta pojazdny high end reproduktor. pocuvam co chcem, cestou do prace slovensky rozhlas 1. snivam o niecom s priamim napojenim na ipod a zabudovanym bluetooth kvoli telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Ja mám teraz SONY CDX...?. CD,USB,AUX

Mal som predtým podobnú kategóriu (JVC), ale v lete mi na dovolenke ukradli kabelu, kde som mal panel. Takže väčšinou okradnutým ostáva panel, ale ja musím byť výnimka, mne ostalo komplet rádio bez panelu. Snažil som sa osloviť výrobcu cez predajcu na dodanie iba panelu, ale k ničomu to neviedlo.

Minule som bol na trhu (Bratislava - INTER) a tam som videl, že predávajú panely k autorádiam. Načo to komu je? Veď keby aj mali panel k tomu môjmu šasy, tak to predsa nebude spolupracovať. Má to naformátovaný iný kód. Alebo sa mýlim?

Link to comment
Share on other sites

uz v druhom aute ziadne. tak ako som ho z predchadzajuceho vybral, tak je doteraz odlozene. odvykol som od radia a jazdim iba kratke trasy, takze mi to ani nechyba. inak to je tusim nejake LG s CD+MP3.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Ja som bazíroval na USB vstupe.

Som stará štruktúra a sťahovanie filmov, či muziky ma nikdy nijak neoslovilo. Posledným médiom, ktorému so ostal verný sú CD nosiče.

Teraz, čo mám možnosť použiť USB kľúč na uloženie stiahnutej muziky vidím koľko bije ... to sú hodiny a hodiny počúvania vybraných žánrov.

Link to comment
Share on other sites

rádio mám zabudované, a zatial po 4-roch rokoch spokojnosť. CD-čka ani neviem, kam sa pchajú, lebo som to to ešte nepoužil...Pod lakťovou opierkou je vstup USB, tam mám 4 gigový klúč, nie je ho vidieť,nezavadzia a hlavne "hrá"

Link to comment
Share on other sites

 • 4 years later...

U nas narkomani vyberaju radia z aut tak som spravil svojsky vynalez. Pod palubovkou je schovany autozosilovac urobeny na vypinac, z neho ide len kabel s koncovkou 3,5 jack a reprobedne z hifiveze schovane pod sedadlami. Len napojim mobil a zapnem zosik a ide muzika. Je to hned univerzalne ze v mobile je pustena navigacia a hudba sucasne tak ked navigacia povie povel tak sa hudba stisi povie zabocte dolava a hra dalej hudba. Ak mam hovor tak stisi hudbu preberem hovor co ide cez repraky a tak sa rozpravam akoby sedel pri mne v aute. Ale ak sa fetak pozrie do auta nevidi ani radio ani repraky. Pocuvam dancefloor a eurodance zaner. Do auta pasuje taka tuc tuc hudba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share


×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy