Skočiť na obsah

slimak

Odporúčané príspevky

Podla mna ak Olano si nevie vymenit premiera,musia byt predcastne volby. Nic rozumnejsie tu nevymyslis. Ked ho Sulik neda dole. Matovica, premna vychodisko su len predcasne volby. Ak si to neuvedomia 53 matovicovych blbeckov. Mozno uradnicka vlada. Podla mna je to fakt pruser. Jeden nadava druhemu na verejnosti a chlapcovi sa nepaci ze mu to vrati interne. Co to je za uja ten Matovic? 

Ak Matovic neodide z postu premiera,som za predcasne volby. 

Podpisem sa pod referendom, tam asi maju dosta hlasov aj pojdem na referendum.

 

 

 

 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://www.aktuality.sk/clanok/871396/michal-vasecka-nechali-sme-sa-obalamutit-tzv-obycajnostou-teza-o-nekradnuti-vsak-zlyhala-podcast/

Velmi dobry podcast. Jednoduche a rozumne zhodnotenie - inak to nebude. Nepochopim ludi co obhajuju Matovica. Su aj tu na fore.

Nechapem ani tych 53 matovicovych poskokov. Akoze nezavisle osobnosti. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

 

Premiér Igor Matovič zverejnil dva statusy v súvislosti s riaditeľkou Štátneho ústavu na kontrolu liečiv Zuzanou Baťovou. Tá sa ospravedlnila šéfke dozornej rady EMA Christy Wirthumer-Hocheovej za predsedu vlády, ktorý liekovú agentúru vyzval, aby zmenila pracovnú dobu a rýchlejšie posudzovala nové vakcíny.

Matovič potom zverejnil facebookový komentár manžela riaditeľky ŠÚKL, v ktorom veľmi príkro kritizoval štátnu tajomníčku ministerstva zdravotníctva Janu Ježíkovú a potom aj súkromnú správu Rada Baťa, v ktorej ho bývalý novinár a poradca prezidenta Andreja Kisku žiada, aby si jeho manželku „nebral do huby“ a použil pri tom aj vulgarizmus.

https://dennikn.sk/minuta/2304236/?ref=mpm

 

Ja nemam dosah na facebook ,co tam je?  Matovic,aby Emu robila 24 hodin som videl. Co Bato dal debilovi? To ma zaujima? povedal mu ze je ko..k?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, slimak napísal:

Ja nemam dosah na facebook ,co tam je?  Matovic,aby Emu robila 24 hodin som videl. Co Bato dal debilovi? To ma zaujima? povedal mu ze je ko..k?

 

V skratke : Baťo sa 2.marca vysmieval zo Sputnika že biologické látky čo sa majú pichať ľuďom do tela sa balia do kartónových krabíc v batožinovom priestore vojenského lietadla. V diskusii mu štátna tajomníčka Ministerstva zdravotníctva Ježíková napísala ako to skutočne je, že je to prevážané pri mínus 20 stupnoch, teplota je monitorovaná dataloggermi a že proste je všetko OK. Baťo jej na to hulvátsky odpísal niečo v zmysle že obdviuje jej drzosť sa vôbec zapojiť do diskusie a nech zalezie do diery.

Matovič túto komunikáciu zdieľal na svojom FB profile s tým že sa chce ospravedlniť za primitivizmus manžela riaditeľky ŠÚKL Zuzany Baťovej a že snád sa táto rodinná väzba neprejaví na postoji ŠÚKL k Sputniku. 

Baťo následne napísal Matovičovi súkromnú správu v znení : "Moju manželku si do huby neber ty zbabelé psychopatické ho*no" a Matovič screen z tejto správy pred chvílou zverejnil na svojom FB profile. Baťo pred malou chvílou zasa na svojom profile zavesil jedno telefónne číslo (písať ho tu nebudem, kto chce nech si nájde) v tom hnedom rámiku s ho*nami – čiže je jasné komu asi to telefonne číslo patrí a ľudia mu už pravdepodobne húfne volajú a píšu smsky.
Ale šak vlastne môžem tento link

https://refresher.sk/95748-Nahnevany-manzel-sefky-SUKL-zverejnil-Matovicove-telefonne-cislo-na-Facebooku

Takže asi toľko, Baťo je samozrejme kaviarenský primitív, takže v tomto spore neni komu fandiť a nedá sa postaviť na žiadnu stranu, je to boj zla proti zlu, takže nech sa aj zožerú navzájom.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://refresher.sk/95746-Moju-manzelku-si-do-huby-neber-napisal-Matovicovi-manzel-sefky-SUKL-S-premierom-ma-konflikt-kvoli-statusom

Nazval ho olajnom. Mozno presnejsie ako ko.t

 

Co tak nevhodne napisal Bato? Myslim tej Jezikovej.

Matovič sa Ježíkovej ospravedlňoval „za mimoriadne primitívne slová manžela riaditeľky Štátneho ústavu pre kontrolu liečív (ŠÚKL) Zuzany Baťovej.“ 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 46 minútami, slimak napísal:

https://refresher.sk/95746-Moju-manzelku-si-do-huby-neber-napisal-Matovicovi-manzel-sefky-SUKL-S-premierom-ma-konflikt-kvoli-statusom

Nazval ho olajnom. Mozno presnejsie ako ko.t

 

Co tak nevhodne napisal Bato? Myslim tej Jezikovej.

Matovič sa Ježíkovej ospravedlňoval „za mimoriadne primitívne slová manžela riaditeľky Štátneho ústavu pre kontrolu liečív (ŠÚKL) Zuzany Baťovej.“ 

Veď to máš uvedené v tom linku čo si sám poslal , je tam v článku screen z diskusie .. napísal jej nech zalezie odkiaľ vyliezla. 

Tak neviem či je namieste tešiť sa z toho že jeden sprostý hulvát drsne vynadal druhému ešte sprostejšiemu hulvátovi. Ale tak dobre, vezmime do úvahy fakt že jeden hulvát je defacto súkromná osoba (aj keď bývalý kiskov poradca) a druhý hulvát je zhodou nešťastných náhod a nízkemu IQ svojho elektorátu premiérom Slovenskej republiky. On si ešte furt neuvedomil že už neni opozičný kriklúň ale vysoký ústavný činiteľ ktorý robí už len ostudu a ani si to asi nikdy neuvedomí. 

Kauzu rozpútal hlavný šašo keď už mu nestačilo že bude nadávať iba slovenským vedcom do múdrosráčov, ale tento plagiátor si zmyslel že bude úkolovať dokonca prestížnych vedcov z európskej inštitúcie a kecať im do roboty že ako rýchlo majú robiť. A spustil sa domino efekt. Čítam diskusie na FB, tam je to teda riadne šťavnaté. Igor dostáva práve naplno ochutnať svojej vlastnej medicínky. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A odkial vyliezla?,teraz som cital s nou rozhovor na postoji(do ockovania som ho dal). Mne nepride presvedciva. Vsimol som si batov prispevok po tvojom upozorneni ,kde obdivuje jej drzost..  Teda drzost podla mna ma a odkial vyliezla?

V jednej odpovedi povie,ze zmluvu nevidela. A v dalsej podla zmluvy im vratime "chybne" produkty.

Citát

 

Videli ste zmluvu o dodávkach týchto vakcín?

Zmluva je v bezpečnostnom režime vyhradené. Ja som ju teda nevidela, ale viem, že sa na nej dostatočne dlho pracovalo a že do nej slovenská strana dopĺňala viaceré naše podmienky, ktoré zmluvu skvalitnili. Práve vďaka tomu môžeme ísť aj priamo na návštevu do výrobného i plniaceho podniku a aj vďaka tomu sme dostali dokumenty, ktoré sme požadovali. Vyrokovalo sa viacero podmienok a môžem povedať, že z toho, čo viem, je to dobrá zmluva. 

Je v zmluve aj to, že v prípade jej nečistoty bude vakcína bezplatne vrátená?

Áno, aj táto časť sa v zmluve nachádza. Je v nej viacero bezpečnostných poistiek, ako aj presný plán dodávok. 

https://www.postoj.sk/73882/nakup-sputnika-bol-vizionarsky-nekupujeme-nieco-po-com-nie-je-dopyt

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som mal z tohto rozhovoru divny pocit, hlavne mlzi.    Prikladom je nestastny system registracie,  snazila sa vytvorit dojem ze za to moze Fico ( argument Radicovou).   Ale fakt je tento system si vyvijalo NCZI samo, za riaditela dosadeneho Krajcim.  A je to ukazkovy priklad manazerskeho zlyhania a nijako nesuvisi s Ficom ci Pellegrinim.   A rovnako mlzi pri tom ako to bude dalej zo Sputnikom.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

SUKL je nova politicka strana a ten pripeceny "Bata" bude asi jej hovorca....na druhu strana zasa je to karma....matovicovi sa jeho spravanie vratilo, ako bumerang....som zvedavy, ci tu "odbornicku" v tom SUKLi odvola a posle ju na prevychovu do Ilavi.... :)))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa uz nechce kopat do Matovica. On pre mna nie zlo ze kradne. len je neschopny, ci cohokolvek schopny a nezoberie na seba zodpovednost. 

Dve strany z koalicie mu povedia aby siel prec,z tretej strany podal demisiu minister. A OLANO debili nevedia co maju spravit. 80% ludi mu nedoveruje.  Co to je za koko...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako to ja citam. Matovic davno predtym ako nazval Sulika idiotom ho nechcel vo vlade. A zrejme uz vtedy tam nechcel byt ani Sulik. Nemalo to pre Sulika zmysel. Robili si napriek dlhodobo.

https://www.aktuality.sk/clanok/874613/na-rovinu-s-veronikou-remisovou-sulik-je-kamikadze-zabuchol-si-dvere/

Sulik vyuzil na odchod rozpad Za ludi. Jeden ho nechcel odvolat,lebo by vraj vladu zrusil. Druhy nechcel aby bol zase onalepkovany ako rozbijac vlady. 

Uvidime ako to bude. Matovic je zlo pre Slovensko. Pre vsetkych.

========

SaS ide do opozicie, nutene Matovicom, nic by v tej vlade nepresadili. Vsetko by im skrtol Matovic. V parlamentnej opozicii,co vlastne aj museli byt vo vlade,viac si vyrokuju z opozicie. Mali malo zetonov. So Sulikom predsedom by si ani vo vlade neskrtli, tam to skrta Matovic. Koalicna rada tiez nefungovala mozno medzi matovicom a kollarom. Remisova da veto aj tak nakupia sputnik. Mimo vladu,mimo mistra zahranicia. 

Teda SaS moze mat vacsiu silu v opozicii.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Matovic po 10dnoch vysiel na verejnost, dal si podmienky na svoje "odstupenie". Ja ze da, co vyrokovali. 

Podla mna zaver, co by mali spravit SaS aj Kolikova,co ich aj tak neminie. To co povedali v pondelok. Co vyrokovala Remisova uvidime vo stvrtok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, slimak napísal:

Matovic po 10dnoch vysiel na verejnost, dal si podmienky na svoje "odstupenie".

Obdivujem tvoju naivitu, keď si myslíš, že odstránením Matoviča, ktorého považuješ za "Zlo pre Slovensko" sa politická situácia na Slovensku zmení. Toho zla je na Slovensku príliš veľa na to, aby ho zmenila výmena jednej extraordinálnej persóny. To zlo na má korene v genetike a v historických konzekvenciách tohoto národa. Politikov, ktorých sme si v slobodných voľbách na Slovensku  po 1989 zvolili, sú vizitkou intelektuálnej a morálnej úrovne nášho národa. V svetovom merítku sa za to nemusíme hanbiť, ale porovnaj si napríklad mieru korupcie vo Fínsku a na Slovensku.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tu nejde o odstranenie iba PANA PREMIERA, ale celej tejto vladnej hydry.....slovensko uz nemoze nic horsie stretnut, ako je tento zakerny a pomstychtivy virus, co sa naplno prejavil u tychto akterov ZMENY.....sice este tu operuje maly klon v podobe Bihariovej a spol, takze asi plati, nikdy nehovor nikdy....:((((

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dezinformátor ty si stále nepovedal, ako by mala vyzerať nová vláda, lebo stále dookola omielať len to, že treba odstrániť vládu, bez toho, aby si ponúkol alternatívu, ktorá určite bude lepšia ako súčasná, je len vykrikovanie plebsu od krčmového stolu. A krčmové reči si fakt nechaj len pre tú krčmu, kde na ne za pár minút každý zabudne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dezinformacne centrum je skor u teba....ja som uz niekde tu bol ponukol alternativu....SK potrebuje generacnu ZMENU a nie "zmenu" ponukanu vo volebnych kecoch starej (spolocensky, komunikacne a mentalne) vyhoretej politickej "elity"....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nič si neponúkol, žiadnu alternatívu. Povedať čo Slovensko potrebuje nestačí, tie veci treba vedieť zrealizovať a nie iba o nich kecať. Kde chceš hľadať tú generačnú zmenu? Medzi tými pomýlencami z mladých sociálnych demokratov alebo Kotlejugend? Ponúkaj zmenu keď máš čo reálne ponúknuť, inak je to len bohapustý populizmus.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, Sniper napísal:

Nič si neponúkol, žiadnu alternatívu. Povedať čo Slovensko potrebuje nestačí, tie veci treba vedieť zrealizovať a nie iba o nich kecať. Kde chceš hľadať tú generačnú zmenu? Medzi tými pomýlencami z mladých sociálnych demokratov alebo Kotlejugend? Ponúkaj zmenu keď máš čo reálne ponúknuť, inak je to len bohapustý populizmus.

co slovensko "potrebuje", tu kvakaju dookola praveze tieto momentalne mentalne uz nesposobile a casom uz opotrebovane politicke "elity"......ak sa nezmeni garnitura, tak tu aj ty mozes dookola tiez kvakat podobne....co aj doteraz robis.....

pred hodinou, tyso napísal:

no,  to hovori  ten co opakovane volil kapitana a slovensku narodnu straku.   Blby ako misska,   slovensko potrebuje zmenu, svetovy mier a lasku. :)

 

ja som nevolil Danka, ale SNS a jej program....a Danko, pokial je mi zname, vtedy nebol ziadny stary politicky zotrvacnik, co sa v parlamente uz toci x rokov....inak si celkom podobny terajsej vladnej story, co sa tyka hlasania zmeny.....:)))))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

 

Teraz je debata o tom, či môže vo vláde zostať Igor Matovič a či sa vytvorí nový post vicepremiéra pre korupciu. Prečo nemôže byť napríklad ministrom financií?

Nemám informáciu, že je to zaseknuté na pozícii Igora Matoviča. Pokiaľ viem, tak aj diskusie, ktoré včera večer prebiehali medzi nami a SaS, boli o tom, že Richard Sulík chce ostať na pozícii ministra hospodárstva. Toto je hlavný problém. S tým súvisí aj to, aký by bol ich ďalší vzťah vo vláde. Opakujeme to, čo tvrdil Richard Sulík, že ak Igor Matovič nebude premiér, on odíde z vlády. Na to je x citácií a tlačových besied.

Áno, ale SaS na to hovorí, že to nebolo, že Igor Matovič vo vláde zostane na inej pozícii. Ak chce zostať na inej pozícii Matovič, tak chce zostať aj Sulík.

Ešte pred tou povestnou tlačovkou v nedeľu, v debatách, v ten istý deň ráno alebo doobeda povedali pani Zemanová, aj Bittó Cigániková, že Igor by pokojne mohol ostať ako člen vlády. Sami to navrhovali. Naozaj si nemysleli, že by bol ochotný vzdať sa pozície premiéra. Richardovi Sulíkovi extrémne záleží na tom, aby ostal ministrom hospodárstva a akákoľvek alternatíva bez neho ako ministra je preňho neprijateľná. Toto je základný problém celej debaty. Zároveň platí, že ako my, tak aj Za ľudí, ani Sme rodina, nemáme absolútne žiaden problém s tým, aby Igor zostal podpredsedom vlády pre reformy, boj s korupciou, alebo niečo podobné.

https://dennikn.sk/2326203/jaroslav-nad-hlavny-problem-je-ze-sulik-chce-zostat-ministrom/?ref=tit1

 

Je to asi z platenej casti, za ktoru som zaplatil asi za tri mesiace 1 euro,ale zaplatim si ich aj na dalsie obdobie(za ich obvyklu cenu). Kazdy den su tam nejake dobre clanky.

Ako to vidim ja, Sulik na ministerstve hospodarstva nechce byt,je to pre neho kym tam je Matovic zbytocne(aj pre skolstvo, zahranicne veci, ci ostatne ministerstva). Aj tak nic nevyriesi. Sulik chce dat prec Matovica z vlady.  

No a Matovica dat prec z vlady treba.  Sulik,ze nebude minister hospodarstva vie uz niekolko mesiacov. Najvypuklejsie to bolo,ked strelil,ze zoberie ministra zdravotnictva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov