Skočiť na obsah

Necht na ruke


mango

Odporúčané príspevky

pricvikol som si palec do zarubne na dverach, a poskodil som si necht, islo mi dost krvi a trochu aj na druhy den, bojim sa toho, ze necht mi nebude dobre rast, alebo ze ci sa nedostal nad kozu-ak je to mozne poradte ci mam navstivit lekara, teraz je to na druhy den

 

dakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 4
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    1

  • game

    1

  • Daekin

    1

  • mango

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

podla mna to zavisi nad poskodenim nechtoveho lozka...ked som bol maly, pricvikol som si prst velakrat a tiez dost silno, mal som najprv velku podliatinu, potom ni cely necht "zliezol" a bol osm chvilku bez nechtu na prste. potom ale zase zacal rast a teraz by nik nespoznal ze som ho mal pricviknuty.

 

za navstevu lekara ale nic nedas, ked to mas velmi silno poskodene, on povie lepsie co a ako...a budes moct spavat kludnejsie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bojim sa toho, ze necht mi nebude dobre rast

 

Ono by sa to malo dať do poriadku samé, ale ak by sa postupne bolesti zväčšovali a prípadne to začalo hnisať, tak okamžite s tým k lekárovi.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to, že to krvácalo, by nemal byť veľký problém

krv aj čistí ... keď ustane krvácanie, vytvorí sa zrazenina a miesto v pohode takmer bezbolestne omodrá, alebo sfialovie, je to dobré - nechet sám vyrastie, na jeho miesto sa natlačí nový.

a keď si si nepoškodil nejako výnimočne lôžko, narastie normálny.

 

treba sledovať, keby bol citlivý na dotyk, opuchol, to je zvyčajne náznak, že je pod ním zápal alebo hnis, s tým napochoduj celkom iste k lekárovi.

strhnú nechet, pravdepodobne, ale mne také už robil lekár, je to nepríjemné, ale nie je to nič, čo sa nedá prežiť v pohode.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov