Skočiť na obsah

FA Premier League (sezóna 2011/2012)


tomassi

Odporúčané príspevky

takže sme o CB bohatší a 10mega chudobnejší - Per Mertesacker

stále sa hovorí o Gary Cahillovi ako aj Edenovi Hazardovi

 

+ vtip na ráno

 

Na tréninkovém hřišti Tottenhamu leží na penaltě lejno.

Na trénink se přijde podívat pan Redknapp a hned se rozeřve: " Co dělá to hovno ve vápně?"

A Peter Crouch jenom špitne: " To jsem já, trenére, ale ve vzduchu jsem dobrej!"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len mi teraz netvrď, že aj Artetu chcel už kupiť davnejšie. Toto podľa mňa bol vystrel do tmy. Inak niektore prestupy su važne prekvapive. Meireles do Chelsea... WTF? Ten Dalglish je naozaj idiot.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak si dobre pamätám tak Arteta sa ako nákup Arsenalu spomínal pred 2-3 rokmi

neviem, či to náhodou nebolo pred sezónou, keď Londýčania odpálili ročník víťazstvom 1:6 v Goodison Parku (2009/2010)

 

- ale isto to nebol primárny cieľ

http://www.welcometothegunnerstown.com/arsenal/2011/9/2/gunners-had-a-go.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ARS 1:0 SWA

pôrod sa podaril, posily (Arteta, Mertesacker, Yossi) nesklamali, . . .

v októbri by to už mala byť ta hra na akú sme zvyknutí (škoda zranení Jacka Willsherea Thomasa Vermaelena)

 

najväčšie prekvapko je Kun Aguero, som absolútne nečakal takúto rýchlu aklimatizáciu

 

+ niečo k tomu Artetovi

http://www.arsenal.com/news/news-archive/wenger-i-have-always-admired-arteta

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u Rovers 4:3

no pekne, takto domrviť zápas s prvodivíznym mužstvom

 

kurňa,

kvalita tam je, len sa musia prestať porážať sami vlastnými chybami (výlučenia, vlastňáky, . . .)

som zvedavý akú dlhú dobu budú potrebovať, aby dostali ten bordel z hláv konečne von

- snáď nie až tak dlho, poslednú 10minútovku som konečne videl mužstvo, kt. fandím od roku 1996

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak jeden konkurent na titul je z hry von. Ešte zbaviť nejakych bodov Liverpool, a mame tu už len veľku trojku.

 

Dlho to teda netrvalo. :)

 

Inak ako tak pozeram na zostavu City vo Fulhame, až teraz som si uvedomil. Veď to hraniči s nejakym dreamteamom. A to ani nevravim o lavičke. Zda sa, že Manu, Chelsea, Real a Barca budu mať tuto sezonu veľky problem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ešte je o tom skoro hovoriť,

no o titul sa zjavne bude bojovať v Manchestri - skvelý brankári, perfektná strelecká potencia a ešte exkluzívnejšie góly hovoria za seba

 

by som bol neskutočnejšie rád, keby šejkovia ostali na suchu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak aj Chelsea odišla z Divadla snov s nadielkou (3 goly často nedostavaju). A to ešte Rooney nedal penaltu a 2x trafili konštrukciu + kopa šanci. Aj Chelsea mala nejake šance, ale De Gea konečne ukazal prečo ho Alex kupil. Keď už Torres netrafi prazdnu branu z 3 metrov, je to na smiech. Paradny zapas.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hrnčiari (Stoke) sú drevorubači, kaziči futbalu, . . .

na ich pôde to nemá isté nik a to môže hrať v akejkoľvek pohode

 

ak by na nich natrafila taká Barca, mala by polku mužstva out

a o nejakej tej trofeji by si mohla už len nechať zdať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nehral Rooney, a dlho na travniku nepobudol ani Hrašok. Navyše boli tam 2 penaltove situacie v šestnastke Stoke aspoň jednu pisknuť mohol. No jo, na Britannia stadium sa vyhravať nechodi. Nevyhral tam Pool, ani Blues.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Liverpool-Manu 1:1. Bolo ale vidno, že Alex sa sustredi hlavne na utorkovu LM, tie 2 remizy je treba dohnať. Nenastupil od začiatku Nani, Rooney, Hernandez, ani Anderson či Carrick.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov