Skočiť na obsah

NHL (sezóna 2011/2012)


aljak63

Odporúčané príspevky

No áno, veľmi pekná spomienková akcia na ľade Blues. Prišlo mnoho legiend, dokonca aj rodina Igora Koroleva, no Demitrovci chýbali... Ale bolo naozaj milé ako si uctili svoje dve legendy, 3 mesiace po tragédií. V St.Louis sa na legendy teda nezabúda. Výborne zorganizované aj preto, že to bol práve zápas proti Chicagu a tak mohli byť prítomní aj Joel Quenneville, Mike Kitchen, a tiež Palov dobrý kamarát Majo Hossa... Aj keď, najradšej by určite všetci boli, aby takáto spomienková akcia nemusela ani vzniknúť...

 

Rest in Peace

Pavol & Igor

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...::: Výsledky NHL - 10.november 2011 :::...

 

Bruins pokračujú vo svojej víťaznej šnúre - dnes 4.triumf v rade!

 

Minnesota Wild po sérii 5 víťazstiev dnes nestačila na Sharks.

 

Moji Blues proti Maple Leafs dokázali uchmatnúť aspoň 1 bod,

bohužiaľ v nájazdoch prehrali, Scrivens bol nad ich sily.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Práve som rozmýšľal, že to sem dneska hodím na posúdenie ostatným. Podľa mňa Lucic ten súboj dohrával úplne zbytočne! Miller už puk dávno odohral a v tom momente sa mal Lucic stiahnuť - o čo očividne nemal absolútnu snahu... To, že Miller bol mimo bránkoviska ešte nedávalo automaticky Lucicovi právo, aby išiel do súboju takto tvrdo! Napokon za to nedostal ani žiadny dodatočný trest (len 2 trestné minúty), Miller skončil s otrasom mozgu a cca mesiac si nezahrá! :(

 

Bruins som nikdy nemusel, po tomto ich nemusím ešte viac!!! :thumbdown:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...::: Výsledky NHL - 15.november 2011 :::...

 

Penguins zvíťazili nad Avalanche 6:3, a opäť sú na čele Eastern.

 

Rangers si pripísali už 7.triumf v rade, Bruins vyhrali 6.krát za sebou.

 

Blues sa opäť podarilo vyhrať, nad Red Wings zvíťazili tesne 2:1! :)

(odkedy je tam Hitchcock, tak Blues za 4 zápasy stratili len 1 bod)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...::: Výsledky NHL - 17.november 2011 :::...

 

Bruins vyhrali už 7.zápas v rade, dnes zdolali CBJ tesne 2:1 (po nájazdoch)!

 

Flyers sú po tesnom víťazstve nad Coyotes 2:1 späť vo vedení východnej konferencie.

 

Oilers sa nedarí - séria prehier sa natiahla už na 4 zápasy (dnes prehrali so Sens).

 

BLUES opäť víťazne, tentokrát sa im podarilo triumfovať nad Panthers - 4:1! :thumbsup:

(Hitchcock so sebou priniesol víťazné kúzlo, za 5 zápasov Blues stratili len 1 bod)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak mám povedať pravdu Boston nemusím ani ja :) A to že má otras mozgu a nezahrá si mesiac počujem prvý raz.Tak potom je to iné, nemal dostan len tie 2 minuty :)

Dnes hrá Flyers proti Jets o deviatej (v našom časovom pásme) tak super, konečne si pozriem NHL zápas do konca.

Čo myslíte? Ako to dopadne? Posledný zápas týchto dvoch tímov dopadol tak že padlo do kopy 17 gólov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si myslím že Jets.Po prehrách prišli výhry, a tento zápas bude určíte víťazný :)

O 22:00 (zase nás čas :D ) hrá Detroit proti LA Kings ... myslím si že vyhrajú Kings po sam. nájazdoch

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...::: Výsledky NHL - 19.november 2011 :::...

 

Wild vyhrali 4.krát po sebe a dostali sa na líderskú pozíciu celej NHL!

 

O vedenie v lige prišli Blackhawks - dnes dostali od Oilers debakel 9:2.

 

Víťaznú šnúru opäť natiahli Bruins (nad Isles vyhrali 6:0) = 8.triumf v rade.

 

Trápenie Stars pokračuje ďalej - za posledných 5 zápasov nezískali ani bod.

 

Moji Blues dnes mali výhru na dosah, napokon s Wild prehrali až v nájazdoch.

(to nieje až také zlé - za posledných 6 zápasov získali z 12 bodov až desať!)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov