Skočiť na obsah

NHL (sezóna 2011/2012)


aljak63

Odporúčané príspevky

No skôr mám taký pocit, že to bude tak ako aj minulý rok... Akurát miesto Conklina bude za Haláka občas zaskakovať Elliott. Aj keď samozrejme, bol by som rád keby Blues mali stabilnú jednotku (a je mi jedno či by ňou bol Jaro alebo Brian)... Hlavne by bolo fajn, keby už Blues mali poriadnu stabilnú výkonnosť - lebo v prvých 5 zápasoch je to zatiaľ na striedačku prehra-výhra-prehra-výhra-prehra ... No uvidíme - každopádne, Lets go BLUES!!!

 

 

btw. zajtra sem hodím výsledky opäť až večer (tak to bude asi každý utorok)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Škoda, Devils prehrali po SO...zas na druhej strane Devils nezačali sezónu zle, takže dúfam, že naďalej budú zbierať dostatočne pravidelne body...či to bude na playoff, to je eŠte vo hviezdách ja len dúfam...uvidím, kedy sa Marty Brodeur dostane do formy, zas ho trápia zranenia, ale Hedberg chytá celkom spoľahlivo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak Devils to dnes mali rozhoraté skvelo... viedli 2:0, no potom behom 63 sekúnd 2x inkasovali. Potom sa v 54.min zase dostali do vedenia, no a Sharks len 33 sekúnd pred koncom zase dorovnali na 3:3. No a nájazdy tiež načali lepšie - Kovalchuk v 1.sérií skóroval, no potom Handzuš v 2.sérií vyrovnal, a v 3.sérií definitívne víťazstvo Sharks zaistil Clowe, a to počas celého zápasu ani raz neviedli.

 

Inak, dneska sa stretnú Caps a Red Wings - dva posledné doteraz nepokorené teamy.

Takže po dnešnej noci nám už ostane len jediný klub bez straty bodov (dúfam že CAPS)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...::: Výsledky NHL - 22.október 2011 :::...

 

Pekne! Blues po Hurricanes pokorili aj Flyers... zatiaľ 8 zápasov = 8 bodov.

 

Ostrosledovaný súboj medzi Caps a Red Wings skončil jasným triumfom CAPS 7:1!

Takže Capitals víťazia aj po 7.krát v sezóne, a stále nevedia ako chutí prehra.

 

Blue Jackets stále čakajú na svoje 1.víťazstvo - dneska ho mali na dosah

ešte minútu pred koncom viedli 3:2, no napokon so Senators prehrali 3:4!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Budaj v prvom zápase za HABS hneď 2. hviezdou zápasu

avšak jeho náprotivok Jacob Markstrom, ho svojimi zákrokmi absolútne zatienil

 

Gáborík pokračuje v nastúpenom trende z minulejsezóny

 

inak

nejak som asi zosentimentálnel

po návrate Schumacher do F1, fandím ďalšiemu hráčovi, kt. som absolútne nemusel

a to ani keď hrával za CAPS

fandím Jágrovi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov