Skočiť na obsah

NOKIA C7-GPS


alarm

Odporúčané príspevky

Vie mi niekto poradiť?

Mám Nokiu C7,a občas potrebujem použiť navigáciu. Všetko funguje tak ,ako má, okrem jednej veci. Tetuška mi povie, že mám ísť vľavo, potom odbočiť...a keď prestane, display stmavne(pravdepodobne kvôli šetreniu batérie).Aktivuje sa pred ďalším navigovaním. Niečo mi povie, pokecáme ,a zase je ticho a tmavý display.

Viac by mi vyhovovalo, keby display svietil stále-človek viac vníma okolie, vidí kde je, kde sú odbočky, tvary križovatiek, vie ,že sa drží trasy. Že sa vybíja batéria?-nech sa vybíja....

V návode som nič nenašiel ohladne voľby trvalého svietenia displaya pri navigácii.

Stále si myslím, že tetuška v telefóne na mňa zabudla, navigovala niekoho iného, a ja som prebehol cez odbočku :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 8
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • alarm

    5

  • Ryan Giggs

    1

  • xenocide

    1

  • Miska

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Možno som to našiel... už ale neviem cestu...zapol som navi,..nastavenia trvalé svietenie.Pred tým tam bolo optimalizované nastavenie systémom. Poobede ma ide manželka vyvenčiť :) (močiť mi netreba), takže vyskúšam...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

Najprv sa musíš registrovať na "nokia". Potom pripojíš telefón cez kábel a dáš si stiahnuť mapy, ktoré chceš. Ja mám Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rakúsko, Taliansko, Slovinsko, Chorvátsko. Viac mi netreba. Na spustenie potom stačí ísť do menu,aplikácie,autom.

Ja mám urobenú skratku na displayi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vie mi niekto poradiť ako si zmeniť jazyk v navigácii v nastaveniach mi všetko píše po slovensky a pri hľadaní jedla(eat a drink), obchodu(shopping) atď mi to píše v angličtine nerozumiem tomu ... chcem zmeniť aby mi to písalo po slovensky a nie po anglicky prosím prosím !!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov